reklama
 

Zásobte se audioknihami, Audiotéka slaví

Už sedmým rokem vypráví Audiotéka příběhy, provází posluchače na jejich cestách a výletech, dělá jim společnost při vaření nebo předčítá pohádky dětem před spaním. Během týdenní oslavy narozenin, 9.-15. října, nabídne audioknižní bestsellery za zlomek ceny, je tedy nejvyšší čas doplnit zásoby audioknih na podzimní večery.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: Shutterstock

Audiotéka, největší distributor audioknih v Česku, se může pochlubit nabídkou více než 4 000 audioknih. Ty můžete díky stejnojmenné mobilní aplikaci poslouchat, ať jste kdekoli a kdykoli. Nabídka navíc prochází napříč žánry a běh si tak opepříte napínavým psychologickým thrillerem, chvilku odpočinku románem, který načetl charismatický hlas vašeho oblíbeného interpreta a s dětmi se zasmějete u pohádky.

Bestsellery za 149 Kč

Audiotéka se během oslav vrátí do minulosti a zavzpomíná  na uplynulých sedm let. První den, v úterý 9. října, půjde zpět o 7 let a zlevní audioknižní díla, která jste v roce 2011 mohli slyšet poprvé. Postupně pak Audiotéka projde všemi sedmi uplynulými roky a poslední narozeninový den, v pondělí 15. října, budou za 149 Kč k dostání veškeré audioknihy, které v Audiotéce najdete.

Audioknihy, které byste neměli přehlédnout:

K odpočinku: Příběh nového jména

Hlas Zuzany Slavíkové vás vezme do Itálie šedesátých let a bude vám vyprávět příběh dvou vzájemně odlišných přítelkyň Eleny a Lily, příběh z pera Eleny Ferrante. Druhý díl bestsellerové tetralogie zachycuje mládí dvou svobodomyslných přítelkyň objevujících vlastní tělo a sexualitu ve světe neapolských mužů, pro které milovat znamená především vlastnit.

Na cestu do práce: Steve Jobs

Na podkladě více než čtyřiceti rozhovorů s Jobsem provedených v průběhu dvou let sepsal Waltera Isaacson exkluzivní rozhovor. Zapomeňte na 600stránkovou knihu a poslechněte si Jobsův příběh hlasem Martina Stránského v audio verzi, kterou můžete mít kdykoli po ruce díky aplikaci v chytrém telefonu.

 S dětmi před spaním: Rokovy výlety do historie

Audiokniha, Ladislava Špačka, kterou autor sám načetl, originálně kombinuje současnost a minulost. Děti i rodiče nahlédnou do života na dvorech nejvýznamnějších panovníků historie a dozví se pozoruhodné informace o zvyklostech a stolování v dávných dobách. Desetiletý Roko dětem také nenásilnou formou ukáže  jak se chovat ve škole, na rodinné oslavě nebo u lékaře.

Při běhu: Nenalezená

Audiokniha Nenalezená přináší polský psychologický thriller, který dosahuje úrovně světových bestsellerů. Deset let po zmizení své snoubenky je Damian Werner přesvědčen, že už ji nikdy neuvidí. Jednoho dne však nečekaně narazí na její stopu. Kdosi vložil její fotografii na sociální síť Spotted.

Do auta: Vyhoďme ho z kola ven

Audioknižní vydání slavné předlohy oscarového filmu Miloše Formana Přelet nad kukaččím hnízdem. V unikátně zrekonstruované nahrávce z roku 1982 vás hlas Jana Zavřela přenese do světa sanatoria pro choromyslné a silného příběhu nezkrotného milovníka  života a lidské svobody McMurphyho.

Více na: www.audioteka.cz

reklama
reklama
reklama