reklama

Zeptali jsem se vás: Kdy přestává být chlap sexy?

Dnes jsme se zeptali žen, co se musí stát, aby se nám muž přestal líbit nebo vůbec nezačal. Jejich odpovědi uvádíme bez příkras.

Foto: Profimedia

Podle zažité představy o přitažlivosti tučného konta by se dala čekat jednoznačná odpověď: Když nemá peníze. Opravdu si to ale myslíme?

Sexy je ten, kdo nás přitahuje, po němž toužíme a s kým si případně dovedeme představit i sex. A ta představa se nám líbí. Dnes jsme se zeptali žen, co se musí stát, aby se nám muž přestal líbit nebo vůbec nezačal. Jejich odpovědi uvádíme bez příkras:

Zdena, 50 let, novinářka

Předpokládám, že jde o chlapa, který už mi někdy předtím sexy připadal. Takže, co se musí změnit, abych svůj  přístup k němu změnila? Začne být trapný. A to se ani nedá vypsat, co všechno to může znamenat: Nedá spropitné, čučí po patnáctkách, chlubí se, vzteká se, až mu hlas přechází do fistule, špatně slyší a nepřizná to, vypráví vtipy, které jsou jen sprosté, ale ne vtipné, utíká od problémů -  ano, přesně to je úplně nejvíc ono, protože v té chvíli není sexy ani omylem!

Vendula, 35 let, podnikatelka

Když přestává být ve vztahu chlapem a můžu si s ním dělat, co mě napadne. Pozná se to podle psích očí… Pryč s takovým!

Beata, 42 let, tlumočnice

Sexy přestane být, když se z chlapa stane břečka. Fyzicky i psychicky. Stejně jako ženy, když se rozkydnou a zbábovatí, přestávají muže přitahovat, přestávají být objektem touhy. U chlapů je to stejné. Odcházející fyzická přitažlivost se ale v obou případech dá dohonit přitažlivostí duševní, to je pravda. Pokud mě chlap bere jako osobnost, může být pro mě sexy i s pupkem. Bez něj je to ale lepší. Absolutně asexuálně na mě působí křiváci, ufňukánci, věční stěžovači a chytrolíni typu brouk Pytlík. To byl víc sexy Ferda Mravenec. Ten „nekecal a makal."

Nesnáším pozéry a burany, kteří za velká gesta a agresivitu schovávají své mindráky. Je jich tolik, naštěstí ne v mém blízkém okolí. Sexy pro mě nejsou průsvitní intelektuálové, potřebuji víc živočišnosti. A sexy pro mě nejsou ani klasičtí krasavci, jsou nepřekvapiví.  Aby byl pro mě sexy, musí být chlap, a aby byl chlap, musí vědět, co v životě chce a musí za tím jít. A klidně může vypadat třeba jako Clive Oven:)

Markéta, 28 let, učitelka na mateřské

  • Když na sebe nedbá, nebo dbá moc.
  • Když se přestává zajímat o mou osobnost a zajímá se jen mé kalhotky.
  • Přestává být sexy i tehdy, když jeho ješitnost přeroste ostatní lidské rozměry nebo mou ješitnost :-).
  • Ovšem,když má chlap charisma, výše uvedené neplatí. Může klidně i trošku smrdět.

Tina, 35 let, herečka

Chlap pro mě přestává býti sexy, když se až příliš pozoruje, kontroluje, jak vypadá a jestli mu to sluší.... a také, když nemá rád  jídlo. Takové ty asketické typy, co si neumí užít dobré jídlo, mě prostě moc neberou. A v neposlední řadě, když je muž lakomý - to rovná se útěk, to je totálně asexuální.

Majda, 41 let, houslistka

Tak hlavně tehdy, když nedbá o hygienu -  pravidelně se nemyje, nestříhá si vlasy, nečistí zuby, nepřevléká si zpocené prádlo, nepoužívá deodorant. A pokud tyto jeho (ne)návyky vedou k tomu, že páchne - k čemu jinému by to asi tak mohlo vést, že - je to konečná. A dál: pije-li a kouří denně v takové míře, že se to opět projeví na ustavičném pachu, kterým zamořuje okolí.  Nemusí být krasavec, kulturista, nemusí bydlet ve fitku, ale tlusté břicho z přemíry konzumace, kuřecí prsa a beztvaré ruce ve mně tedy chvění neprobudí.

Potěší i trocha bontonu, zájmu nebo dokonce empatie směrem k partnerce, a to před sexem i při něm. Muž, pro kterého je žena vzduch nebo maximálně objekt, který mu sdělí, co je k jídlu, což ocení tříminutovým "milováním", po kterém následuje spánek nebo telka... to dle mého sexy není.

Shrnuto, takový dospělý jedinec, který se o sebe umí postarat a je to na něm vidět, sexy pro ženy asi bude. Osobní poznámka - velice sexy mi přijdou krásné ruce a hezký úsměv, ale to už je dar shůry, takže to není relevantní poznámka.

A kdy přestává být muž sexy pro vás, milé čtenářky? Napište nám! Příspěvky o délce maximálně 10 vět posílejte na adresu [email protected] do předmětu uveďte heslo "SEXY MUŽ". Vaše příspěvky můžete posílat do 9. dubna 2012. Vybrané příspěvky otiskneme a autorkám pošleme drobné ceny. Chcete-li soutěžit, nezapomeňte připojit své jméno, adresu a telefonní číslo!

Dámy si vyměňovaly prádlo. Výzvu si užila i Jennifer Lopezová | Video: Instagram, TikTok, Twitter, Facebook
reklama
reklama
reklama