reklama

Vím vše o jeho milenkách. A dělá mi to dobře!

Manžel se mi svěřuje úplně se vším - i s tím, jaké jsou jeho milenky v posteli. A mě to nesmírně vzrušuje!

Foto: Profimedia.cz

Máme to prostě tak! Je nám oběma 36 let, brali jsme se v 21 po čtyřleté známosti. Tolik nudná statistika čísel - nudná doslova! Nemůžete snad ani čekat, že bychom po tolika letech strávených bok po boku ještě pociťovali jakékoli vzrušení, vzájemnou sexuální(!) přitažlivost. Přesto je to u nás zjevně opačně.

 I po tolika letech si sex užíváme víc než kdy jindy. Leckterý čerstvě zamilovaný páreček by nám mohl závidět.

A jak se nám to daří?

Teď vám to asi přijde ujeté, úchylné, nemorální! Ale co je dnes vlastně morální? Začalo to před osmi lety, když se manžel (učitel na střední škole) zamiloval do studentky, která měla těsně před maturitou. Opravdu ho to vzalo, samozřejmě nic nepřiznal, vše jsem se dozvěděla, až když mi přišel anonymní dopis. Manžel vše vyklopil a svěřil se mi, že je z toho, co cítí ke své studentce, celý vykolejený, ale nějak s tím nemůže nic dělat.

Slečna odmaturovala a Roman začal žít paralelně dva vztahy. Doma vzorný manžel, který plnil veškeré povinnosti, včetně milování na jedničku. Víkendy a volné dny trávil se svou mladou milenkou a jak se mi později svěřoval - byly to chvíle plné divokého sexu. Pochopitelně jsem to prožívala strašně těžce, trápila jsem se, měla deprese i strach, že nás manžel opustí. Než jsem pochopila, že se to nestane.

Řekneš mi, co s ní děláš?

Manžel mě ujistil, že ode mě a ani od dětí odejít nechce a nikdy by to neudělal. Já si sice myslím, že nebýt dětí, tak už by byl dávno pryč, ale to na věci nic nemění. Lidská psychika je "médiem" neprobádaným, což oba s manželem můžeme potvrdit. Vlastně to zní až neuvěřitelně a málokterá kamarádka by mě pochopila. V jejich očích jsem byla chudák ženská, které se rozpadá vztah a manželství kvůli mladší, atraktivnější milence.

Jenže… pominu-li těch pár desítek probdělých nocí, se mezi námi vlastně nic nezměnilo. Manžel byl sice méně doma, čas dělil mezi rodinu a milenku, ale jinak fungovalo všechno normálně. Jen náš sex se zlepšil!

"A řekneš mi, co s ní děláš?" zeptala jsem se jednou manžela v posteli, když jsme se k sobě přitulili. Jemu zrudlo bělmo a okamžitě jsem na něm viděla, že ho zalila vlna vzrušení. "Fakt tě to zajímá?" ptal se, ale bylo vidět, jak moc mi to chce říct, jak moc se mu rozjíždí fantazie a jak moc ho to vzrušuje. Že jeho vlastní manželka chce slyšet, co provádí s milenkou v posteli. A stala se ještě jedna, pro mě doposud nepoznaná a nepochopitelná věc - strašně to vzrušilo i mě.

Chci, abys ji svázal!

Naše milování se změnilo v orgie fantazií, kdy mi manžel vyprávěl, co a jak a kde prožíval s milenkou a já se tím neskutečně vzrušovala. Náš sex nabral šílených obrátek - bylo na něm cosi úchylného, nemorálního, ujetého, ale strašně nás to začalo bavit. Kdyby tak jeho milenka věděla, že v mé fantazii dokonale posloužila jako elixír věčného vzrušení...

Jistě si, chuděra, myslela, že se manžel miluje jen a jen s ní, a od něj vím, že ji v tom pokaždé ujišťoval. Moje fantazie šla tak daleko, že jsem mu navrhla, aby ji někdy přivedl k nám. Z toho ale sešlo - on jí měl opravdu rád, zamiloval se a nikdy by na sebe neprozradil, že si doma užívá se svou "starou" ženou. Dokonce jsme mu šeptala do ucha - co má se svou milenkou v posteli dělat, aby mi to pak mohl vyprávět a popisovat.

Rozcházím se s ní - přestala mě bavit

Když s tím manžel přišel, pohladila jsem ho po vlasech a ve skrytu duše jsem byla samozřejmě ráda. Okamžitě mi ale vytanulo na mysl - co teď bude s našimi fantaziemi? "A o čem si teď budeme fantazírovat," zeptala jsem se ho a pořádně jsem ho vyděsila. Ty tři roky na vedlejší koleji mě tak zocelily a převrátily mi vztahové hodnoty, že... že jsem si zkrátka v tu chvíli přišla jako egoistická, dominantní, zvrhlá panička, kterou už nezajímají společné výlety do přírody, večeře při svíčkách, plánování dovolených, podílení se na výchově našich dvou dětí a dalších "přízemnosti" - myslela jsem jen a jen na sex. A přemýšlela, čím si budeme zpestřovat večery a noci.

Pojď lásko - uzavřeme dohodu!

Zní to asi divně, ale opravdu se náš vztah proměnil. Stali se z nás totiž opravdoví kamarádi, kteří se mají hodně rádi a vzájemně se svěřují absolutně se vším - tedy i se svými bokovkami. A mě to začalo neskutečně bavit! Mít z manžela kámoše, kterému toleruju milenku, a ještě mi to dělá dobře? To jsem asi svatá žena, říkala jsem sama sobě.

Zároveň jsem pociťovala jakousi vnitřní svobodu a vyrovnanost: Mám bezvadného muže, který se se mnou miluje, kdy se mi jen zachce, vypadá dobře, přitahuje mě a já jeho, stará se o děti, zaopatřuje rodinu a (zase) se mnou rád tráví víkendy, výlety s kamarády, zkrátka veškerý volný čas. A tak jsem se ho rozhodla zaskočit ještě jednou:

"Nechceš si najít milenku, můj milý?"

Udeřila jsem na něj a nemyslela jsem to nikterak ironicky ani vypočítavě (abych si zase mohla fantazírovat). Chtěla jsem jen, aby se vedle mě cítil stejně uvolněně jako já s ním. Nevykrucoval se, a tak jsme se dohodli, že začínáme novou éru tzv. svobodného manželství. Já jsem milence nepotřebovala, bohatě mi stačil manžel, ale on mi od té doby hlásí veškeré své úlety (a nepředstavujte si, že jsou jich desítky ročně), probíráme spolu jeho flirty, a když už se někde zapomene, slouží nám to jako inspirace a podnět k novému vzrušení.

Věřte nebo ne - funguje nám to takhle už pátým rokem a já mám pocit, že jsem ta nejpohodovější manželka, která jen předběhla to, k čemu se jednou dopracuje každá z nás = manželovu nevěru.

Náš vztah je pevný jako nikdy před tím, navenek se tváříme zcela spořádaně, ale když někde na večírku někdo z přátel prohodí cosi o hrůze zn. Nevěra, o tom, jak je děsné, že si jejich kolega z práce našel milenku a rozbil tím vztah - vždy se na sebe potutelně usmějeme a pod stolem si plácneme. Jsme zkrátka v pohodě!

Co si o tomto tématu myslíte vy?

Dokázaly byste někdy manželovu nevěru tolerovat? A pokud ano, chtěly byste slyšet podobné detaily, nebo spíš vyznáváte heslo, že co oči nevidí a uši neslyší, to srdce nebolí? Zapojte se do diskuze pod článkem!

Podobný příběh navíc bude právě dnes tématem pořadu Dámský klub na rádiu Frekvence 1

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Pětina Čechů pohrdá partnerem. Vy taky? Hlasujte!

Je sex povinnost? A pro koho?

Erotické sny: To bylo ale příjemné znásilnění!

 


 

Objevila jsem, co mám v medicíně dělat. Zdraví někdy není v nabídce, říká paliatrička | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama