reklama

Sexuální experimenty a žádné ideály. Jaké budou trendy v randění v roce 2023

Po nejistotě pandemických let se 70 procent lidí dívá na vztahovou budoucnost pozitivně. Uplynulé roky mnohé donutily přehodnotit své priority ohledně potenciálních partnerů a rok 2023 na tento trend naváže.

Prohlédnout grafiku
Foto: Shutterstock

Randění bude v příštím roce dle průzkumu seznamovací aplikace Bumble hlavně o otevřenosti a zbavení se svazujících ideálů, sexuálním (sebe)objevování, ale i jasnějším vymezení hranic.

Letošek se nesl ve znamení pomalého oživování zájmu o randění, do něhož vstoupily nové trendy jako hard-balling (přísné randění) nebo rande na sucho (bez alkoholu). Zároveň se ale rok 2022 nesl ve znamení takzvaného hesidatingu (z anglických slov "to hesitate", tedy váhat, a "dating" - seznamování se, randění).

Podle průzkumu seznamovací aplikace Bumble se však nyní 70 procent lidí staví k randění pozitivně a těší se, co jim budoucnost ve vztazích přinese. A jaké trendy budou v přicházejícím roce obzvláště rezonovat? Podívejte se do galerie.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama