reklama

Svedla mě kamarádova holka. Jenže já jsem žena!

"Ne že bych měla něco proti ženám obecně. Nemám ani předsudky, když sdílejí vzájemnou náklonnost. Když se ale krásná slečna ocitla v posteli se mnou, pořádně mě to zaskočilo," napsala nám Věra z Prahy. Tady je její příběh.

Foto: Isifa/Thinkstock

"Ne že bych měla něco proti ženám obecně. Nemám ani předsudky, když sdílejí vzájemnou náklonnost. Když se ale krásná slečna ocitla v posteli se mnou, pořádně mě to zaskočilo," napsala nám Věra z Prahy.

"Samozřejmě že jsem v tom úplně nevinně! Nejenže jsem si nezačala, dokonce jsem na nějaké začínání ani nepomyslela. Chlapi mi vždycky přišli jaksi kompatibilnější a mám jich okolo sebe dost na to, než aby mě vůbec napadlo myslet na stejné pohlaví. No a najednou mě svádí přítelkyně mého kamaráda - a navíc o hodně mladší. Byla jsem z toho úplně v šoku. Vlastně jsem doteď," přiznává. Tady je její příběh.

Stará dobrá parta

Naše vodácká parta tráví silvestra tradičně na chalupě v Jizerkách. Je to krásná roubenka v Bedřichově, běžecká stopa prochází kousek za ní, malé sjezdovky jsou na dojezd čtvrt hodiny autem, prostě idyla.

Doporučujeme: 15 dobrých důvodů, proč nechci být chlap

A hlavně lidi jsou fajn - kamarádi, které znám už od střední školy. Většinou jsme všichni zadaní a já konec konců také, s přítelem Jindrou chodíme už tři roky a uvažujeme o společném bydlení. Donedávna jsem si dokonce říkala, že by bylo fajn, kdyby ho třeba napadlo přinést někdy zásnubní prstýnek... Teď jsem úplně zmatená a nevím, co si mám myslet sama o sobě.

Bláznivý silvestr

Se sněhem to letos nebylo nic moc, vlastně spíš nic, a tak jsme dělali dlouhé výlety po okolí a večer hráli na kytary. Letos se sešla docela slušná kapela: dvě kytary, jedna basovka, bendžo, housle, harmonika, kastaněty - a samí dobří muzikanti. Mezi nimi vynikal Tomáš, vynikající bendžista a v civilu šikovný programátor. Kdysi jsme spolu krátce chodili a zůstali jsme docela dobří kamarádi. Tom tráví půlku roku na služebních cestách v Německu. Na dovolenou do Čech si potom vždycky přiveze krásnou slečnu, pokaždé jinou. Letos to byla okouzlující zrzka se zelenýma očima - krasavice jako z komiksu a navíc prima holka.

I když je o dvanáct let mladší, padly jsme si do oka hned, jak jsme se uviděly. Jitka studuje prvák medicíny, hraje divadlo a hlasy nám k sobě ladí v perfektním dvojhlasu, až okna vibrují. Navíc je příjemně praštěná, a tak jsme pro ostatní zorganizovaly spoustu zábavy.

Čtěte také: Má 6 dětí a 36 plastik: Máma vypadá jako hambatá Barbie

Silvestrovské oslavy vyvrcholily neskutečnou šlehačkovou bitvou, která skončila hromadnou návštěvou sauny se spoustou šampaňského. Pokud jste někdy zalévali horký vzduch ledovými bublinkami, je vám jasné, jak to muselo dopadnout.

To už není legrace...

A tak jsme naše pány, neskutečně chrápající, uložily na jeden pokoj a ještě s několika přáteli jsme si povídaly dole u krbu. Určitě jste také zažili pocit, že všechno v životě je přesně tak, jak má být: příjemný a zábavný život s příjemnými lidmi, v tu chvíli nerušený ničím zvenku. Tak přesně tak nám bylo. Loučily jsme se s ostatními okolo čtvrté ráno a po špičkách zamířily do pokoje, kde původně spala Jitka s Tomem.

"S holkou jsem snad na manželský posteli ještě nespala," zasmála jsem se.

"Všechno je jednou poprvé," odpověděla Jitka a bůhvíproč nám to v tu chvíli přišlo strašně veselé. Rozesmáté jsme padly do peřin - a najednou jsem zjistila, že mám ty kočičí zelené oči hodně blízko. "To ale už není legrace," zašeptala mi. A také nebyla.

Začala mě líbat zcela vážně a já si omámeně pomyslela, že se to od mužské pusy moc neliší. Že je to vlastně docela sexy. A v tu chvíli mi taky došlo, proč se tak dobře cítí třicátníci, když se můžou pochlubit mladou kočičkou... Až na to, že chlubení nepřipadalo v úvahu - no uznejte, těžko můžete přiznat kamarádovi a navíc bývalému milenci, že vás svedla jeho holka!

Byla to zvláštní noc. Určitě nejzvláštnější v mém životě. Myslela jsem si, že mě nemůže už nic překvapit, ale hodně jsem se spletla. Půvabná medička úplně nabourala moje dosavadní erotické představy a já jsem začala pochybovat sama o sobě. Jsem zároveň na kluky a na holky? Nebo to všechno bylo jen půvabné milostné dobrodružství, které nic neznamená? Byla jsem vlastně svému klukovi nevěrná?

Ani Jitka mi hledání odpovědí moc neusnadnila - jakmile jsme opustily pokoj, byla to zase ta prima holka a k naší společné noci se vrátila jen mrknutím oka nebo nepatrným úsměvem. Tak vlastně nevím, co si o tom všem myslet... Poradíte mi?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Vzdal se dědictví, s rodinou nechce mít nic společného

Prokletí krásných žen: Muži se jich bojí

Tip: Jak skladovat chléb, aby vydržel dlouho čerstvý

Jelínek: Bilesová měla být hrdinka, sportovci jsou pod tlakem, chodí i výhrůžky smrtí | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama