reklama

Spočítejte si lásku aneb Manželství podle numerologie

Tolik toužíte po muži, kteří vás bude milovat a ctít, dokud vás smrt nerozdělí, a on pořád nikde? Trápíte se ve vztazích bez vzájemného porozumění? Kde při vybírání partnera nestačí intuice, pomohou čísla!

Foto: Isifa/Thinkstock

Tolik toužíte po muži, kteří vás bude milovat a ctít, dokud vás smrt nerozdělí, a on pořád nikde? Trápíte se ve vztazích bez vzájemného porozumění? Připadá vám, že ti nejzajímavější jsou už zadaní a na vás nikdo nezbyl?

Kde při vybírání partnera nestačí intuice, pomohou čísla! Zpracujte si numerologicky své datum narození a my vám prozradíme, jaká jste osobnost a kdo se k vám bude hodit.

Jaký je ideální věkový rozdíl partnerů? Počítejte>>

Jste už zadaní nebo myslíte, že nejde dohromady matematikaláska? Tak se aspoň pobavíte!

Jaké mám životní číslo?

Životní neboli osudové číslo si spočtete snadno: Budete tak dlouho sčítat všechna čísla vašeho data narození, až vám vyjde jednociferná číslice. Čísla 11 a 22 se neredukují. 

Příklad: 6. 1. 2014 = 6+1+2+1+4 = 14. 14 tvoří 1 + 4 =5. Lidé, kteří narodili dnešního dne, budou mít tedy životní číslo 5.

Příklad: 3. 1. 2014 = 3+1+2+1+4 = 11. Lidé, kteří narodili o tři dny dřív, budou mít životní číslo 11.

Životní číslo 1

Rozený vůdce, odvážný a inspirativní. Je dominantní, touží se prosadit a uspět. Potřebuje chválu, protože se často cítí osamělý. Může si za to sám svou nadřazeností, tvrdohlavostí a sklony přehlížet potřeby druhých.
Vhodný protějšek: 6, 2, 4

Životní číslo 2

Jde o člověka mírného, trpělivého a laskavého, který dokáže naslouchat druhým. Díky svým diplomatickým schopnostem skvěle funguje jako zprostředkovatel vztahů a usmiřovatel sporů. Špatně snáší stres a hádky, potřebuje okolo sebe pohodu. Klade velký důraz na lásku a přátelství. Má vynikající intuici, což trochu vyrovnává jeho sklony k pasivitě a nedostatek odvahy k realizaci velkých plánů. Raději se nechá vést, než aby přijal jakoukoli odpovědnost. Pozor na přílišné lpění na majetku!
Vhodný protějšek: 6, 9, 1

Životní číslo 3

Tato osoba je činorodá, tvořivá a originální. Vyniká osobním kouzlem a vtipem. Chvilku neposedí, nudu a jakákoli omezení přímo nesnáší. Vynalézavě řeší problémy a snadno navazuje kontakty. Rychle se rozhoduje, avšak ne vždy správně. Odvrácenou stránkou její perlivé povahy je přílišná výbušnost a roztěkanost, někdy až neopatrnost. Nedostatek taktu a nadbytek kritičnosti ji může připravit o přátele.
Vhodný protějšek: 5, 11, 1

Životní číslo 4

Pro tohoto člověka je typická buldočí vytrvalost a profesorská systematičnost. Je to pracovitý, praktický a konzervativní puntičkář, který má rád všechno na svém místě. Nesnáší velké změny. Jde o fyzicky zdatného a obratného jedince, je ale až příliš opatrný při rozhodování a ne vždy sebejistý. Potřebuje věrného partnera. 
Vhodný protějšek: 7, 2, 6

Životní číslo 5

Rozený objevitel, jehož živlem je dobrodružství. K životu potřebuje změnu, pohyb, svobodu. Nesnáší omezování. Miluje všechny podoby cestování, rád poznává nové věci. Mezi lidmi má vůdcovské sklony, ale při svém neklidu občas podléhá okamžitým nápadům. V osobním životě potřebuje udržovat více rovnováhy a dávat si pozor na nehody všeho druhu.
Vhodný protějšek: 3, 11, 7

Životní číslo 6

Doménou toho člověka je domov, rodina, zázemí. Je vstřícný a touží po harmonickém vztahu s někým, kdo bude oplácet jeho city a uznávat jeho přednosti. Klade důraz na materiální stránku života a správnou životosprávu. Má obchodního ducha a dobře se rozhoduje. Jeho omezeními jsou váhavost a přílišná snaha po dokonalosti, které mohou vést až k nedůtklivosti a netoleranci. Když v sobě najde ochotu k ústupkům, budou jeho vztahy fungovat.
Vhodný protějšek: 1, 2, 22

Životní číslo 7

Jde o rozeného intelektuála a myslitele. Cílené materiální úspěchy ho vzhledem k nedostatku praktičnosti nečekají, ale občas k němu mohou peníze přijít nečekaným způsobem. Velkoměsto není jeho svět, potřebuje okolo sebe prostor k dýchání: hory nebo moře. Může se u něj projevit léčitelské nadání. K životu mu postačí přátelství, na něž klade velký důraz, manželství příliš ohrožuje jeho touhu po nezávislosti. Pro svůj pesimismus a přílišnou strohost může působit pyšně a nepřístupně. Pokud se nenaučí vnímat druhé lidi, hrozí mu samota.
Vhodný protějšek: 4, 11, 1

Životní číslo 8

Jde o lidi ctižádostivé, se silnou vůlí překonávat překážky a ochotou riskovat, kteří mají sami o sobě vysoké mínění a nosí nos poněkud nahoru. Mají dobré organizační schopnosti a snahu stát se řediteli zeměkoule. Jsou houževnatí a vytrvalí, ale konzervativní. Jejich touha po moci a penězích může mít vážné důsledky v podobě útočnosti a zneužití síly. Proto by tento rozený politik neměl nikdy ztrácet ze zřetele smysl pro slušnost a úctu k druhým. Jeho problémem je také náladovost. Měl by se snažit udržet v rovnováze dávání a braní.
Vhodný protějšek: 9, 22, 6

Životní číslo 9

Máte před sebou zodpovědného idealistu, který se snadno se učí a většinou si ani neuvědomuje hloubku své moudrosti. Dokáže se obětovat pro druhé, netouží po bohatství a mívá sklony k vytváření si iluzí o ostatních. Láska a přátelství jsou pro něj velmi důležité - a stejně tak pravda. Osud mu občas přihraje nečekaný úspěch v době věkové zralosti, aniž by se příliš snažil. Pozor na náladovost, vypjatou citovost a sklon k přehnaným reakcím.
Vhodný protějšek: 22, 8, 7

Životní číslo 11

Jde o člověka nadaného, citlivého a tvořivého, který mívá jasnozřivé vize a dokáže je využít.
Tento ambiciózní a inteligentní jedinec má ve vínku schopnost dosáhnout velkého úspěchu, ale také padnout až na úplné dno a záleží jen na něm, jakou cestou se vydá. Neměl by své nevšední schopnosti využívat k hromadění majetku. Jeho netrpělivost, tvrdost a nesmiřitelnost mohou vést k mnoha nedorozumění. Předcházet by jim měl snahou o udržování psychické rovnováhy.
Vhodný protějšek: 7, 5, 3

Životní číslo 22

Rozený organizátor, který je v kolektivu jako doma a samota pro něj představuje noční můru. Má inteligenci, inspiraci i sílu, vidí daleko a v širokých souvislostech. Touží budovat světy pro druhé, jeho osobní život se občas ocitá až na druhém místě. Měl by lépe naslouchat svému vnitřnímu hlasu a více se snažit o lidský přístup. Pozor na duševní přetíženost!
Vhodný protějšek: 9, 8, 6

zdroj: astrocafe.centrum.cz, numerologie.najdise.cz

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

15 dobrých důvodů, proč nechci být chlap

Peníze jsou zlo: Dědictví zničilo celou naši rodinu

Lubrikační gely jako pomůcka pro početí


Bezdětná: Neplodnost je tabu, těžko hledáte pochopení. Měla jsem deprese i bolesti | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama