reklama
 

Spěte spolu, i když se vám nechce. Vyplatí se to!

Odjakživa zastávám pravidlo, že sex musí být pravidelný, jinak brzy nebude žádný. Občas je docela náročné spát s partnerem, i když na to zrovna vůbec nemám chuť, ale mám prověřené, že se to vyplatí.

sex
sex | Foto: Isifa

Odjakživa zastávám pravidlo, že sex musí být pravidelný, jinak brzy nebude žádný. Občas je docela náročné spát s partnerem, i když na to zrovna vůbec nemám chuť, ale mám prověřené, že se to vyplatí.

Tohle pravidlo je dobré dodržovat nejen ve vztahu, ale i v době, kdy zrovna nikoho stálého nemáte. Mám pocit, že pokud má člověk pravidelný sex, je to na něm tak nějak vidět, dodá mu to jiskru a šmrnc. Ostatně je vědecky dokázáno, že sex zvyšuje sebevědomí, jelikož když má člověk pocit, že o něj někdo stojí, považuje se za krásnějšího.

Nechci vás navádět k promiskuitě, a ani netvrdím, že byste měli spát každý týden s někým jiným. Prostě si najděte kamaráda, který vždycky rád vypomůže. Uvidíte, že když budete mít sex pravidelně každý týden, budou se na vás potencionální milenci jen lepit a brzy už nebude kamarád potřeba.

Tím to ale nekončí. Jakmile si najdete partnera pro vztah, rozhodně nepolevujte. Ze začátku to samozřejmě půjde samo a budete spolu spát klidně několikrát denně, ale dejte pozor, ať se vám nestane to, co mně.

Špatný sex ničí vztahy

Měla jsem přítele, se kterým jsme prvního půl roku souložili jako diví, ale pak to prvotní nadšení opadlo a frekvence se snižovala a snižovala, až se zastavila na nule. Najednou jsem si uvědomila, že už jsme spolu snad čtyři měsíce nespali, a že mi to vůbec nechybí. Zatímco on to vyřešil po svém. Nechtěl si sex vynucovat, tak se "scházel" se svojí bývalou.

Nevěru jsem nerozdýchala (přestože jsem si za ni mohla v podstatě sama), a rozešli jsme se. Přitom mi jinak absolutně ve všem vyhovoval. Špatný, respektive žádný sex prostě ničí vztahy.

Pravidelné čtvrtky

Proto jsem si příště už dala dobrý pozor. S mým současným přítelem jsme spolu už pět let a pořád spolu spíme zhruba dvakrát až třikrát týdně. Někdy je to samozřejmě méně, třeba když toho máme hodně v práci, jsme nemocní, a podobně, ale nikdy ne méně než jednou za týden.

Poslouchejte rádio Frekvence 1 online ZDE! >>

Podařilo se mi vysvětlit mu, jak je pravidelný sex důležitý, a tak máme svoje pravidelné čtvrtky, kdy k sexu prostě dojít musí. Asi se tomu budete smát, ale máme na to dokonce taková zvláštní pravidla, aby se z toho nestal vyloženě teror. Pokud v onen čtvrtek víme, že máme za tento týden už dvakrát splněno, samozřejmě to už nelámeme přes koleno. Ale pokud jsme spolu spali naposledy o víkendu, nebo snad minulý čtvrtek, prostě se donutíme.

Zní to sice hrozně, ale věřte, že se nám ani jednou nestalo, že by se nám tenhle "čtvrteční sex" nelíbíl. Vlastně jde jen o překonání té počáteční lenosti, ale jakmile se začneme mazlit, nebo o tom mluvit, jde to potom už samo.

Udržujte se v kondici

A díky tomu, že dbáme na to, aby byl náš sex pravidelný, máme na něj chuť mnohem častěji, než když na to nemyslíme. Jak to vím? Jednou byl totiž partner měsíc na služební cestě. Prvních pár dnů to byla hrozná muka, ale čtvrtý týden už jsem si na nějaký sex ani nevzpomněla.

Jestliže jsme se před jeho odjezdem domnívali, že po příjezdu nevylezeme tři dny z postele, opak byl pravdou. První večer jsme se sice vášnivě pomilovali, ale pak jsme chuť na sex horko těžko hledali. Nebýt pravidelných čtvrtků, tak jsme spolu zaručeně aspoň ještě další měsíc skoro nespali. Jakmile si jednou odvyknete, těžko se zase zvyká. I přesto, že je řeč o něčem tak příjemném, jako je sex.

Prostě se takhle udržujeme v kondici. Nejen že vypadáme lépe, než kdybychom sex neprovozovali (kromě již zmíněného zvyšování sebevědomí se sexem přece i hubne, respektive díky němu nepřibíráte), ale ještě si tak udržujeme svou sexuální chuť neustále připravenou. Nezahálí, protože se na ní nezapomíná.

Co si o tom myslíte vy?

Také se občas do sexu nutíte, protože víte, že to vám i vašemu vztahu prospěje, nebo si naopak ani neumíte představit, že byste s někým spali bez toho, aniž byste na to měli chuť?

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Hledám urostlého, mužného chlapa! Zn. Který nechce sex

Jste s vaším partnerem sexuálně kompatibilní? Zkuste to

Kdy sex působí jako droga? Nadopujte se!

Náprsenka dokonale kopírující každou křivku. Zendaya ohromila na cenách kritiků | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama