reklama

Sex ve vodě? Zeptali jsme se vás: Nestydatý a náročný!

Chcete si užít léto se vším všudy? Pak vyzkoušejte sex ve vodě. Není to jednoduché, ale s trochou šikovnosti, to nebude problém!

Foto: ISIFA/Thinkstock

Když se řekne léto, představíte si romantiku na pláži a k tomu vášnivý sex ve vodě? Není to tak jednoduché, jak si myslíte. Neklouže to, hrozí zdravotní rizika, ale stojí to za to!

Sluníčko je jakousi velkou baterií, která dodává energii a vzbuzuje větší chuť na sex, když se k tomu přidá odpočinek na dovolené, pak vás nikdo nezastaví. Víte, ale jak na to, aby šlo o nezapomenutelný zážitek? Čtěte více!

Proč se vrhat do vody?

Jednoduchá odpověď: voda nadnáší. Pokud tedy máte problém si doma užít různé polohy proto, že jsou obtížné nebo snad máte nějaký ten kilogram navíc, zkuste bazén nebo moře. Neplatí to jen pro silnější partnerky nebo partnery, je to lepší způsob milování i pro páry, které si na složitější kreace na souši prostě netroufnou. Jen nezapomínejte, ačkoliv vás voda nadnáší, nijak vás před zraky zvědavců neukryje.

Milování ve vodě také přináší silnější zážitek. Kapky vody, které stékají po kůži ji promění v mnohem citlivější, a díky tomu budete partnerovy dotyky pociťovat mnohem intenzivněji.

Bazén je skvělým místem

Pokud máte doma chlorovanou vodu, zcela jistě bude lepší variantou orální sex, kdy si partnerku můžete vysadit na břeh nebo využít schůdků. Samozřejmě to platí i v opačně, kdy vy chcete dopřát trochu rozkoše vašemu milenci.

V případě, že odpočívá váš partner na schůdcích, poproste ho, aby se usadil tak, aby mu voda sahala do pasu. Sedněte si na klín, zakloňte se a chodidla opřete o hranu bazénu a ruce pevně zachyťte o partnerovy lýtka. Poloha je náročnější, ale když budete správně pohupovat pánví, váš přítel na ten den nikdy nezapomene.

Náš tip: Sex nebo tělocvik: 43 poloh, které musíte zkusit!

Chcete víc? Doplujte ke kraji a opřete se lokty. Chodidly se zapřete o stěnu a vystrčte zadeček. Váš partner vás obejme zezadu a vloží nohy mezi stehna. Když se bude pohybovat velmi pomalu, nikdo vůbec nepozná, že se jen nemazlíte, ale užíváte si pořádnou rozkoš. Co vás pobaví? Kromě příjemného pocitu také ten fakt, že vás vlastně všichni vidí, ale nic netuší.

Vášeň na pláži

Chcete-li se milovat v moři, je mnoho poloh, které vás budou bavit. Jen je to trochu komplikovanější. Je třeba sledovat každou vlnu, aby vás nepřidusila. Vášeň usnadní modrá vlajka na pláži. Nezapomínejte na mořské ježky, medúzy a samozřejmě zvědavé potápěče.

Zajímavou pomůckou bude nafukovací lehátko. Doplujte do mělké vody, lehněte si břichem na lehátko tak, abyste měla spuštěné nohy do vody. Parter vás pevně chytí za boky a přitáhne si vás nejblíž, co jen to půjde. Občas nohy natáhněte a pokrčte, přírazy pak budou intenzivnější.

Jízda doma ve vaně

Výhoda? Obrovské soukromí. Dívka si klekne před svého partnera a rozkošné jízdě už nic nebrání. Úžasným pomocníkem bude sprchová hadice, jejíž proud namiřte přímo do klína. Uvidíte, že nebudete litovat. Čeká vás dvojitá rozkoš, která zaručí, že si to brzy zopakujete.

4 nepříjemná zjištění o sexu ve vodě

V první řadě se všichni asi domníváte, že když je všude tolik vody, půjde to jako nic. Ale opak je pravdou. Nejde o to, že byste se ve vodě málo vzrušili, ale voda právě tento kouzelný doplněk odnese pryč a soulož může bolet. Řešením je lubrikant na bázi silikonu.

Dalším rizikem je neplánované těhotenství. Výrobci kondomů zatím nepřišli se super odolnými kondomy, které by fungovaly ve vodě. Jakmile se vrhnete do moře, stává se kondom menší ochranou, není tak spolehlivý a navíc může snadno sklouznout. Stačí se pojistit hormonální antikoncepcí.

Pozor na pH. Jak už dobře víte, my pro správné fungování našich intimních partií potřebujeme správné pH, které je ve vodě už tak dost narušováno, natož pak při erotických hrátkách.

Problémem zůstávají i sinice. Pokud si představíme princip sexu a k tomu přidáme nepořádek v rybníku, mezi který nejběžněji patří řasy, bakterie a sinice, může dojít k velkým zdravotním komplikacím, jako je svědivý výtok nebo dokonce infekce.

Čtenářky vzpomínají na vodní hrátky

"Letos jsem zažila úžasné hrátky ve vodě. Sice ne do úplného konce, ale bylo to tajemné, vzrušující a nestydaté, jako každé milování na nestandardním místě. Vrrr.!" (Katka K.)

"Určitě doporučuju. Měla jsem ze začátku pocit, že nás někdo sleduje, ale za chvíli už jsem se věnovala jen svým povinnostem." (Jana M.)

"Zažila jsem a zatím nemám v plánu opakovat. Rybník nebyl nejspíš tou správnou volbou." (Šárka P.)

"Milování ve vodě jsem si užila maximálně, ale nevím, zda to bylo vodou či společností, kterou jsem potkala na dovolené ve Španělsku." (Jitka S.)

"Můžu jen doporučit. V moři je to úžasné. Jen tento nápad má více lidí a občas je tam husto." (Zdeňka N.)

Zažili jste sex ve vodě? V čem je lepší? Patří to k vašim příjemným vzpomínkám nebo už byste se nikdy k něčemu takovému nepropůjčila? Napište nám v diskuzi pod článkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Fakta o sexu: Budete zděšeni, nebo se týkají i vás?

Jak neztratit syna aneb Když máma nic nezmůže

Poznejte své geny. Podle nich účinně zhubnete

 

 

Dvořák může vést ČT jen pár měsíců. Policie byla psychologické divadlo, říká Rožánek | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama