reklama

Sex ve vaně: Vzrušující zážitek nebo šílená akrobacie?

Sex ve vodě má svá rizika, jak tomu je ale ve vaně? Jde o vzrušující akt nebo spíše o šílenou akrobacii?

Foto: Thinkstock

Sex ve vodě, představa, která nás láká a zároveň v nás vzbuzuje obavy, jak to vlastně provést. Co takhle začít ve vaně. Sice máte k dispozici méně místa, ale na trénink to stačí, že?

Dejte si ale pozor na rizika, která většinou odnesou ženy. Chce to trochu praxe a přemýšlení, ale zážitek bude jistě stát za to.

Voňavá vana

V tomto podivném počasí není nic příjemnějšího, než se naložit do horké vody. Vylepšit to lze ještě tím, že si s sebou vezmete svého partnera a pustíte se do malého experimentování.

Nepodceňujte přípravy. Klidně si připravte i nějaké dobroty. Můžete vyzkoušet známé klišé v podobě šampaňského, jahod nebo sáhněte po kostičkách oblíbeného sýra či klidně překvapte gumovými medvídky. Nezapomeňte na nadýchanou pěnu, voňavou aroma lampu, hebký masážní olejíček a příjemnou hudbu. Pak už by vás mělo čeká jen úžasné mazlení a otlapkávání, jenže...

Nezapomeňte na lubrikant

Kdo by si mohl myslet, že to prostě ve vodě půjde líp, má bohužel smůlu. I když vás čeká mokré prostředí, neznamená to, že vaše intimní partie budou přirozeně vlhké, naopak, voda jim spíše škodí. Proto nezapomeňte na vodě odolný lubrikační gel, který v pravý okamžik přijde vhod.

Čtěte také: Sex ve vodě? Zeptali jsme se vás: Nestydatý a náročný!

Nepoužíváte-li normálně lubrikant, vyrazte do obchodu a poohlédněte se po takovém, který je na bázi silikonu. Vydrží dlouho, proto můžete svého partnera překvapit a použít ho ještě dřív, než vůbec vlezete do vany.

Pozor na ochranu

Je sice všeobecně známo, že voda spermie odplaví a ty za chvíli hynou, ale spolehnout se na to stoprocentně rozhodně nemůžete. Pokud neplánujete rodinu, neberete antikoncepci a chcete si užít, pak raději volte nitroděložní tělísko, nepočítejte s tím, že by kondom v takovém prostředí vydržel nasazený.

Kromě toho, že klouže, nedělá mu dobře ani horká voda, která jeho vlastnosti naruší a během pár vteřin se  může protrhnout.

Možné překážky

Klouže to

Je vcelku jasné, že to ve vaně pořádně klouže, obzvlášť v případě, kdy použijete hodně pěny nebo vonného olejíčku. Pak si dávejte pozor, abyste se ve chvíli nepozornosti nepřizabili. Pomoci by mohl alespoň ručník v místě, kde se přidržujete.

Málo místa

Ideální je velká rohová vana, ale tu každý z nás doma bohužel nemá. Pokud se tedy chystáte na pokusy v klasické podlouhlé vaně, zkuste si své kreace trochu promyslet, abyste se nezasekli v jedné akrobatické poloze, z které už nebude cesta zpět.

Špatná teplota vody

Měli byste volit ideální teplotu. I když máte raději vařící vodu, myslete na to, že tentokrát nebudete jen tak ležet. Mohlo by se vám udělat i špatně. A naopak příliš chladná voda vám nepomůže se dostatečně uvolnit.

Infekce

Nejprve si vyzkoušejte, zda vám některé pěny do koupele či olejíčky nezpůsobují zdravotní problémy v intimních partiích. Myslete na to, že se během sexu mohou dostat hodně hluboko a způsobit nepříjemný zánět či infekci.

Málo poloh

Přiznejme si to, že jediné, co nejspíš zvládneme, je klasický misionář nebo na pejska. A to ještě budete potřebovat hodně energie, abyste vše zvládli bez újmy.

Náš tip: Sex nebo tělocvik: 43 poloh, které musíte zkusit!

Pozor na varhánky

Už vás někdy přítel pohladil s varhánky na ruce a scvrklou kůží? To není zrovna moc vzrušující. Možná si budete muset trochu pospíšit, aby to stálo vůbec za to.

Takže pokud si netroufnete na akrobacii ve vaně, můžete to pro začátek zkusit ve sprše, kde bývá více místa a vody je tam podstatně méně.

Sex ve vaně: ANO!

Vzájemná očista

Není nic vzrušujícího, než se vzájemně dotýkat, mydlit se a smývat mýdlové bubliny. Ve vodě si užijete hlazení, což vaše tělo díky mokré kůži vnímá mnohem intenzivněji.

Relax

Po dlouhém dni se natáhnout do vany plné horké vody a ještě si s sebou vzít osobu, po které toužíte. A když k ničemu nedojde, můžete si alespoň namasírovat chodidla.

Dobrodružství

Jak často si užíváte sex ve vodě? Využijte vanu k nevšední a velmi lákavé zábavě. Proč brát sex jako rutinu a vždy se přemístit do postele, když se nabízí tato hřejivá varianta.

Romantika

Žádná žena se neurazí, když jí připravíte vonnou lázeň se svíčkami. Jejich světlo dokonce zakryje i případné nedostatky, za které se před přítelem stydíte. Světlo svíček je milosrdné a přidává vašim křivkám na atraktivitě.

A jaký je tedy závěr? Ano či ne? Odpověď je snadná. Všechno se má vyzkoušet, a pokud budete pravidelně trénovat, uvidíte, že vás to začne bavit a najdete si tu správnou polohu, při které se neutopíte a na konci si řeknete wow!

Máte rádi sex ve vodě? Čemu dáváte přednost? Milování ve vaně, sprše, vířivce nebo si raději počkáte na moře či někam na pláž? Napište nám v diskuzi pod článkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

25 důvodů, proč mít sex: Tady jsou!

I Češky falšují těhotenské testy: Co je k tomu vede?

Trendy v manikúře: Jaký tvar a barva se teď nosí?Lockdown je jediná šance. To, k čemu směřujeme, je smutné a tragické, říká Levínský | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama