reklama

Sex s nejlepším kamarádem? Zakázaný! A ten nejlepší...

Vždycky se vám líbil! Je chytrý, zábavný, krásný, a protože je "zakázaný", tak je i děsně přitažlivý, že? Je to váš nejlepší kamarád!

Foto: Profimedia.cz

Vždycky se vám líbil! Je chytrý, zábavný, krásný, a protože je "zakázaný", tak je i děsně přitažlivý, že? Je to váš nejlepší kamarád!

Znali jsme se od malička, žili jsme v jedné ulici na malé vesnici a tak jsme spolu s dalšími dětmi trávili, chtě nechtě, společné dětství. Naši rodiče se kamarádili a všechno nějak přirozeně plynulo až do naší puberty, kdy jsme si začali uvědomovat vlastní sexualitu.

A zase - nic výjimečného…

Když nám bylo kolem 12 let, tak jsme oba prožívali cosi jako chvilky vzrušení ze zakázaného, když jsme se tajně líbali u rybníka. Po základní škole se naše cesty rozešly, Martin šel na střední do jiného města a oba jsme prožívali první lásky a žili si svým životem.

Srdce zahořelo…

Když jsme se potkali po pár letech na oslavě narozenin Martinova tatínka u nás v ulici, bylo jasno. Martin zmužněl, já jsem taky vypadala k světu, bylo nám 25 a oba jsme cítili vzájemnou náklonost. Po několika flirtujících větičkách nám bylo jasné, že z oslavy musíme zmizet. Od té doby jsme se od sebe nehnuli. Ale pozor! Pouze jako kamarádi.

Čtěte také: Fakta o sexu: Budete zděšeni, nebo se týkají i vás?

Rodiče si možná přáli a někdy asi i mysleli, že jsme milenci či partneři, ale nebylo tomu tak. Byli jsme ten nejúžasnější kamarádský pár po sluncem. Martin o mně věděl všechno a já o něm. Oba jsme cítili vzájemnou "platonickou" náklonost a asi jsme si oba natolik vážili našeho přátelství, že jsme nikdy nepřekročili pomyslnou hranici. Byť se přiznám, že mě to často napadalo a Martin se mi svěřil, že i on měl o mně sexuální sny.

Martin zmizel a já... se vdala!

Jak to tak bývá - po vysoké škole odjel, jakožto velmi schopný programátor, pracovat na několik let do USA. A tak jsme se bolestivě (jako kamarádi) loučili de facto po e-mailech. Trápila jsem se, bylo mi po něm smutno - a všechno tohle se mnou prožívala kamarádka Linda. Jenže, po pár měsících se mi do cesty připletl Ondra a do roka jsem byla těhotná i vdaná. Na Martina jsem si mnohokrát vzpomněla, psala mu e-maily, on odpovídal sporadicky a čas opět plynul. Když už Martin odepsal, vždy na konec e-mailu nezapomněl připsat: "Je fajn mít v tobě nejlepší kamarádku, mám tě moc rád, Markétko!"

Ondra byl fajn (tedy stále je), jen sex s ním po čase zešednul a vášeň byla taky ta tam.

Mladá paní, nedáte si vynikající brazilskou kávu?

Když mi po dalších dvou letech na mobilu pípla tahle esemeska - rozbušilo se mi srdce. Martin! To nemůže být nikdo jiný… S Martinem jsme oba milovali film Kulový blesk a rádi a často jsme parafrázovali známou hlášku o brazilské kávě. Okamžitě jsem volala Lindě a celá rozrušená jí oznamovala, že je Martin v Česku a zve mě na kávu a že nevím, co mám dělat. Linda byla vždy upřímná a tak reagovala takto: „Proboha, jen si nepo*er život, holčičko. Ondra je úžasnej chlap, máte nádhernou rodinu, tak neudělej nějakou pitomost! Je to přeci jen tvůj kamarád, ne? Tak se uklidni!" A bylo vymalováno!

Jenže mně mohla říkat cokoliv! Už když jsem Martinovi na tu esemesku odepisovala, cítila jsem spalující vzrušení a nemohla jsem se dočkat, až ho uvidím: "Mladá paní pozvání přijímá! Kdy a kde?" odepsala jsem a bylo mi jasné, že se roztáčí něco šíleného. Ale proč? Vždyť je to "pouze" můj nejlepší kamarád, nikdy mezi námi nic nebylo... A nebude!

Sex, sex, sex - ten za všechno může!

Ano tušíte správně! Martin mě pozval na romantickou, prý kamarádskou večeři. A najednou bylo všechno jinak. Byli jsme oba dospělejší a po lahvince vína i povolnější. Doma jsem řekla, že máme firemní večírek a zatím jsem prožívala nejkrásnější deja vu v životě. Když mě po večeři doprovázel domů a při loučení mě objal, oba jsme věděli, že je zle! Líbali jsme se tak vášnivě, že jsem domů přišla v mátohách, manželovi řekla, že mi není dobře a celou noc jsem nespala.

Náš tip: Jan Zlatohlávek: Jak hloupá ženská o muže přišla

Trvá to (bohužel?) dodnes se stejnou intenzitou a já se v tom ztrácím, přestávají mi stačit výmluvy, uchyluju se k sprostým lžím. Jen abych mohla být s NÍM a milovat se. Ano, sex s Martinem je ten nejlepší, jaký jsem kdy zažila. Martin je neskutečně něžný i divoký milenec. Možná proto, že mě tak zná? Kdo ví...

To se ti sakramentsky nevyplatí, moje milá...

...řekla mi Linda! Pohádaly jsme se, ale nakonec jsme se obě v diskusi rozvášnily, abychom se shodly, že nejlepší sex je s nejlepším kamarádem! Proč to tak je, kdo ví? Protože se známe? Známe a víme, co nás vzrušuje? Dovolíme si v posteli víc, než s manželem - protože nemáme co ztratit a tak se odvážeme víc? Protože se nestydíme ukázat a realizovat svoje nejperverznější představy? Nebo čím to je?

Kdo mi odpoví, ptá se čtenářka Markéta!

Proč je s nejlepším kamarádem taky nejlepší sex? A je to vůbec pravda? Nebo se Markéta zbláznila a pouze propadla "chvilkovému" vzrušení?

Co vy a nejlepší kamarád? Máte ho? A netoužíte se s ním vyspat? 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Po čem touží muži s malým penisem?

Jste náchylní k depresím? Komu hrozí a komu ne

S kým si užijete nejlepší sex: S Italem, Němcem, Řekem?

Girstlová: Mnoho rodičů udělalo z dětí manažery čehokoliv. Umět řemeslo je hodnota | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama