reklama

Se třemi dívkami chodil ten samý kluk. Po hromadných kopačkách začalo dobrodružství

Tři dívky skrze sociální sítě zjistily, že mají vztah se stejným mužem. Nedalo jim to a vzájemně se zkontaktovaly. Nakonec z jejich společného tématu vzniklo přátelství a posléze jedno velké cestovatelské dobrodružství, které se na internetu stalo senzací.

Se třemi dívkami chodil ten stejný kluk. Po hromadných kopačkách začalo jedno velké dobrodružství | Video: Instagram/The.bam.bus

Když jednadvacetiletá Morgan projížděla sociální sítě svého přítele, narazila na dívku, která ho rovněž prohlašovala za svého partnera. To jí nedalo a skrze Instagram ji zkontaktovala. Nakonec si s osmnáctiletou Bekah začala povídat a jejich hovory se často protáhly na celý den. Společně pak narazily na další dívku, která tehdy chodila se stejným mužem jako ony. Nakonec se všechny tři dohodly, že si zavolají, aby zjistily, zda se skutečně jedná o téhož muže, kterého ve stejnou dobu považovaly za svého přítele.

V době společného online hovoru dorazil k Morgan muž, který je spojil nechtěně dohromady, a z jeho reakcí bylo jasné, že s takovým vyústěním nepočítal. Podle BBC se k příběhu svých tehdejších přítelkyň vyjadřovat odmítl.

Dívky se rozhodly dát takovému chlapci kopačky, zejména poté, co společně zjistily, že kromě nich se ještě stýkal s dalšími ženami. „Je jich celkem šest, co víme,“ tvrdí tři kamarádky.

Po společném rozchodu ale začalo velké dobrodružství. Původně je spojoval příběh se stejným partnerem, ale v dalších týdnech je spojilo přátelství, které je dovedlo až k myšlence na bláznivý roadtrip po USA. Podle jejich slov to byl velký sen všech tří. Proto přišly s plánem - ušetřily si peníze, koupily školní autobus a následně ho renovovaly, aby v něm mohly na cestu vyrazit.

Své cestovatelské dobrodružství pak zaznamenávaly na společný instagramový účet, kde si vytvořily komunitu více než 66 tisíc fanoušků a fanynek. Na účtu tak zaznamenávají nejen cestovatelské tipy a rady, rovněž sbírají podobné příběhy napříč světem.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama