reklama
 

Potřebujete poradit s láskou? Víme, kam zajít

Máte trable s láskou a potřebujete poradit? Tak právě pro vás může být návštěva ve studiu Rosala zajímavou zkušeností, možná i příležitostí.

Foto: iStock

Když mi kamarádka před rokem nadšeně vyprávěla o jakési Rosale, kde si vyslechnou vaše problémy s láskou, napojí se kamsi do vesmíru a pak vám poradí, navedou na správnou cestu, přišlo mi to přinejmenším hodně ulítlé.

Tedy, já jsem otevřená lecčemu, ale tohle mi přišlo dost jednoduché. Jenže ono to kamarádce s tou láskou fakt vyšlo, a po čase druhé a páté… Začalo mě to zajímat, a tak jsem se za paní Kateřinou Rosalou Lebedovou vypravila. A co z toho? Posuďte sami…

Žádné čáry nečekejte

Šla jsem na to od lesa a nejprve podrobně prozkoumala web Kateřiny – studio-rosala.cz. Působil celkem pohodově, tak jsem zavolala, vysvětlila situaci a domluvila si schůzku. Útulné studio ve Stodůlkách, působilo mile a Kateřina také. Vysvětlila jsem o co jde a že tak nějak nechápu, jak může lidem se vztahy pomoci.

"Víte, většina lidí má občas potřebu na sobě něco změnit. A právě vztahy jsou ta nejlepší cesta, jak se o sobě něco dozvědět. Jak přijít na to co chceme změnit. Nic není náhoda, žádné náhody neexistují. Situace, které zažíváme ani lidé, které potkáváme nejsou náhodné. Každý člověk má okolo sebe energetické pole ve kterém má zapsané kódy, vzorce, které vyzařuje a vibruje. Při setkání s člověkem zachytáváme energie, které vysílá a následně na to reagujeme. Vše má svůj význam a pokud pochopíme princip toho všeho zjistíme, že to je velmi jednoduché," vysvětluje mi Kateřina Lebedová.

S láskou je to jednoduché

Zajímalo mě proč má tolik lidí dnes problémy s láskou a vztahy, proč si neumí poradit s hledáním partnera, proč se často schovává za materiálno a citům prostor nedává?

"S láskou se narodíme jako dokonalé a čisté bytosti. Kolem třetího roku se začne probouzet naše ego. Naše nižší já a začnou se ukazovat naše charakterové vlastnosti. Začínáme vnímat věty typu: Jestli budeš zlobit nebudu tě mít ráda. Když neuděláš to, nedostaneš tamto. Dítě velice rychle pochopí, že pokud chce lásku ostatních musí se podřídit, tím věčným podřizováním se, ale ztrácí vlastní sebepřijetí. Mnoho lidí pak začne sebelásku nahrazovat dokonalou péčí o zevnějšek – luxusním oblečením nebo vzděláním či majetkem.

Pokud přijdete na některou z mých terapií, připravte se na to, že se těchhle věcí spolu dotkneme, možná půjdeme až "na dřeň" abychom odhalili vaše vzorce chování. To je totiž odrazovým můstkem k tomu, abyste se posunuli dál a byli schopni řešit vztahy, lásku, nebo i jiné problémy, třeba bloky, které jsou zasuté tak hluboko, že je neumíte odstranit," popisuje mi Kateřina průběh terapií.

Láska přišla, když už to nečekala

Sice jsem chápala, co se mi snažila Kateřina popsat, ale měla jsem pocit, že na praktickém případě bychom průběh terapie pochopili lépe. Tedy jen na úvod, poté co přijdete do Studia Rosala a jste mile přijati majitelkou, pohodlně vás usadí, nalije vodu a povídáte si, nebo vás pro větší harmonizaci a uvolnění položí na lehátko a jde se na terapii…

"Můj poslední případ byla Tereza, sympatická paní kolem pětatřiceti, která mě vyhledala, protože potřebovala odblokovat svůj strach z odmítnutí a také vztek, který v sobě měla, když se něco nedařilo. Nejprve jsme začaly se vztekem, mezi dvěmi našimi sezeními, se Tereza potkala se svou dávnou láskou. Podle mě to byla zkouška "shora", jestli terapie zabírá a dokáže si se situací poradit.

Zkraje vše vypadalo hezky, Tereza si dovolila se s mužem vídat a vypadalo to, že se vztah bude zdárně rozvíjet, jenže její přítel se zachoval tak, jak ona nečekala. V něčem ji odmítl, prostě nebylo to celé růžové, jak si přála, jenže tak už to ve vztazích bývá. Každopádně Tereza kolem sebe začala kopat, přítele, do kterého už byla opravdu zamilovaná ostře zkritizovala a rozvíjející vztah ukončila. Když jsem to s ní chtěla probrat, nechtěla o tom ani slyšet. Po dvou měsících přišla znovu, pochopila, že nezvládla svůj vztek a strach z odmítnutí, prostě naše terapie nebyla u konce, u někoho stačí jedno sezení, někdo jich potřebuje víc. Nakonec přišla ještě dvakrát, myslím, že se nám podařilo udělat všechnu potřebnou práci. Zrovna včera mi Tereza volala a řekla bezva zprávu, že přítele kontaktovala, sešli se, a vypadá to celé dobře.

Víte, to není náhoda, ona se prostě začala mít ráda, on je jejím zrcadlem, takže i on ji začal mít rád. Překážky jsou odstraněny, jen nic není zadarmo, především to chce pochopit v čem je právě naše slabina," vysvětluje Kateřina a já to dobře chápu, protože většina kamarádek, které u ní byly, pochopily, a právě proto se jim podařilo změnit život k lepšímu.

Jak je to s tím vesmírem?

Zeptala jsem se, protože mi to vrtalo hlavou. Holky říkaly, že se Kateřina Rosala někam "napojuje", aby získala vhled do celé situace - prý získává informace odněkud z vesmíru. Kateřina se zasmála a připustila, že informace k ní přicházejí, terapie dělá už léta, umí se napojit na "zdroj", ale více se o tom zjevně bavit nechtěla.

A víte co, ono to vlastně není důležité, pokud jsou její informace pro vás přínosné, je vlastně jedno odkud jsou. Každopádně můj dojem z návštěvy - měla jsem pocit, že do mě tahle hezká dáma prostě vidí. Ptala jsem se jí na několik osobních věcí a odpověděla tak přesně a k věci, že ve mě až zatrnulo. No rozhodně, až nekdy budu mít trable s láskou, vztekem nebo zasutými bloky, rozhodně vím, kam zajít.

Mohlo by vás zajímat

reklama

Komerční tip

reklama