reklama

Pivo, panák, jídlo. Nejnovější díl Výměny manželek jako obraz čecháčkovství

Ani v novém roce nepřijdou diváci TV Nova o populární reality show Výměna manželek. V aktuální epizodě, která běžela na obrazovkách ve středu 5. ledna, byl stěžejním tématem alkohol.

Foto: TV Nova

Čtyřicetiletý horník Vláďa z Orlové se svým velmi kladným vztahem k alkoholu netajil už v rámci desetidenní výměny, kdy do jeho rodiny zavítala "náhradní manželka", šestadvacetiletá Romana z Karlových Varů. "Havíř je havíř a havíř pije. Postará se o rodinu, vydělá a pije," tvrdil otec šesti dětí, jenž neměl problém nalít si panáka nebo otevřít pivo už v průběhu dne.

Když mu Romana vyčítala, že pije hodně, Vláďa přislíbil, že se na jeden den alkoholu vzdá. Předsevzetí sice dodržel, ovšem hned následující den pocítil nutkavou potřebu vše dohnat: "Neměl jsem včera ani kapičku, tak si to vynahradím." "Pivo, panák, jídlo. To je čecháčkovství!" okomentovala to lakonicky jeho přechodná manželka.

S manželovou nadměrnou konzumací alkoholu měla už během výměny problém i jeho skutečná žena Petra. Když se s ní tvůrci po natáčení telefonicky spojili, prozradila, že kvůli manželovu pití manželství zkrachovalo: "Momentálně se rozvádíme. Trvalo to přes dva roky a Výměna mi ukázala akorát to, že stejně bude holdovat alkoholu. Žádná náprava nebyla."

Reality show Výměna manželek, v níž si dvě rodiny na 10 dní a za finanční odměnu 100 tisíc korun vymění manželky, vysílá TV Nova od roku 2005. Na obrazovkách aktuálně běží už patnáctá řada.

Grabmüllerová: Řešila jsem jen to, jak jíst co nejméně. Sportovců jako já je spousta | Video: Michael Rozsypal

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama