reklama

Pánové, nestíháte Valentýna? Našli jsme dárky za vás!

Pánové, nemáte čas na shánění dárků na Valentýna? Že je každý rok bezradně sháníte na poslední chvíli? Letos už nemusíte - našli jsme je za vás.

Foto: Profimedia.cz

Pánové, nemáte čas na shánění dárků na Valentýna? Že je každý rok bezradně sháníte na poslední chvíli? Letos už nemusíte - našli jsme je za vás.

Že vás svátek všech zamilovaných nezajímá a často si na něj ani nevzpomenete? Ale co na to říká vaše partnerka? Každá žena přeci ráda dostává dárky, tak jí ukažte, že i ve vás dřímá romantik, který umí překvapit. S naším malým průvodcem vám k sehnání dokonalého dárku bude stačit pár kliknutí!

Kytice až do práce

Když si nevíte rady s dárkem, je tu záchrana, která funguje vždy a všude. Kytka. Ženy by nejraději dostávaly květiny každý den, a tak třeba s kyticí růží máte vyhráno. Když budete chtít učinit opravdové gesto, nechte zaslat kytici své milované třeba do práce. V očích kolegyň budete za hrdinu, ale vaše úsilí bude přitom minimální.

Pošlete své milované kytici. Skvělý výběr i ceny najdete ZDE >>

Thajská masáž pro dva

Kdo říká, že valentýnský dárek musí být jenom věcný? A proč si z toho dárku taky „neurvat" něco pro sebe? Dopřejte své partnerce, ale také sobě relax, například v podobě Thajské párové masáže a poznejte spolu něco nového. Má více než 2000 let dlouhou tradici a kombinují se v ní techniky starých mistrů s uměním thajských žen. Její kouzlo spočívá především v dokonalém protažení svalů, šlach a kloubů a v přesném působení na tlakové body a centra energie v těle.

Thajskou masáž pro dva si objednejte ZDE >>

Výtečná večeře v luxusním prostředí pro dva

Do kategorie "urvat něco pro sebe" lze zařadit i pozvání na skvělou večeři. Pokud se vaše milovaná zrovna nezdržuje příliš často v kuchyni, je tohle přeci ideální možnost se zase jednou pořádně najíst. Dokonce vám poradíme, jak jednoduše najít tu pravou restauraci a to pravé jídlo. Třeba na portálu amplion.cz najdete spoustu již vymyšlených valentýnských menu, ba co víc, se slevou. Úžasnou večeři si tak můžete dopřát i v Obecním domě.

Valentýnské menu PRO DVA v krásné kavárně Obecního domu si můžete objednat ZDE >>

Výlet do Paříže aneb Bude vás milovat!

A jestli si potřebujete něco vyžehlit, nebo se opravdu blýsknout, vezměte svou lásku do Paříže. Odpočinete si, podíváte se na památky a co je nejdůležitější, vaše partnerka se zblázní radostí. Věřte, že o vašem romantickém výletu bude vyprávět všem ženám v okolí. V tomto případě se opět můžete považovat za hrdinu.

Paříž i s průvodcem po nejvýznamnějších památkách pořídíte nejvýhodněji ZDE >>

Jak vidíte, i z Valentýna se dá krásně vybruslit, dárek sehnat pohodlně a přitom sklidit ovoce. A pokud vás naše jednoduchá metoda přiměla k rozhodnutí, že letos své milované ten dárek na Valentýna dáte, podívejte se na amplion.cz a jejich Valentýnské dny. Najdete tady skvělé tipy na dárky jako na stříbrném podnose a ještě se slevou! Jednodušší už to být nemůže.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nemůžete najít toho pravého? Naučte se flirtovat

5 nejhorších mužských vlastností: Zbavte se jich

Jak nejlépe spálit tuky? Pozor, ať si neublížíte!

 

Může být první českou rabínkou: Bude trvat, než se společnost z antisemitismu vyléčí | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama