reklama
 

Okořeňte svůj sexuální život: Co ještě vyzkoušet?

Nejlepší sex je takový, na který musíte myslet ještě o týden později. Jenže kolikrát ročně takový zažijete? Vyzkoušejte některý z následujících tipů, aby výskyt nezapomenutelného sexu ve vašem životě rapidně vzrostl.

Foto: Isifa/Thinkstock

Nejlepší sex je takový, na který musíte myslet ještě o týden později. Jenže kolikrát ročně něco takového zažijete? Vyzkoušejte některý z následujících tipů, aby výskyt nezapomenutelného sexu ve vašem životě rapidně vzrostl.

Vůbec nejjednodušší je samozřejmě mít najednou sex s někým jiným, než s kým už nějakou dobu žijete a možná jste už upadli do jistého stereotypu. Bude to něco nového, nepoznaného, trochu dramatického a napínavého, a proto automaticky vzrušujícího. Jenže to by bylo moc snadné řešení, které by se vám navíc nemuselo vyplatit.

Pojďte proto vyzkoušet něco, z čeho bude mít požitek i váš partner. Jak tedy dodat sexuálnímu životu napětí, vášeň a překvapení?

Zinscenujte hádku

Zkuste se zeptat zadané kamarádky nebo kolegyně, kdy naposledy měla opravdu dobrý sex. Pravděpodobně vám odpoví, že chvíli poté, co se s partnerem pohádali a poté udobřovali. Není to nic divného. Za onu nezapomenutelnost totiž nemůže hádka jako taková, ale ten pocit, že jste ji zažehnali a znovu potvrdili, že k sobě patříte. Proto sex v rámci udobřování působí podobně jako váš úplně první.

Můžete toho naštěstí dosáhnout i fiktivní hádkou. Což neznamená, že mu začnete něco naoko vyčítat, protože to by zřejmě skončilo opravdovou hádkou, můžete ho ale zkusit trochu pošťuchovat. Pokud slovní agresi samozřejmě v rámci hry převedete do fyzické, podle psychologů to na váš mozek bude působit úplně stejně.

Pro začátek si na něj zkuste třeba sednout, zkřížit mu ruce za záda a reakce už dorazí sama. Mimochodem, podle serveru pornhub.com je nahý wrestling jedním z nejstarších a dodnes nejoblíbenějších porno žánrů.

Vraťte se do minulosti

Zavzpomínejte, jak vypadaly dny, kdy jste s partnerem zažili opravdu skvělý sex. Možná to byla tajná rychlovka ve vašem bývalém dětském pokoji v domě vašich rodičů, možná naopak dlouhý sex v pronajaté chatě u jezera, kde jste strávili první společnou dovolenou.

Nemusíte nutně podniknout úplně přesně to samé, i když ani to není úplně od věci, ale postačí vám, když o tom začnete mluvit, nahlas vzpomínat, probírat detaily. Zafunguje to především proto, že náš mozek má tendence si všechno hezké pamatovat ještě hezčí, než to ve skutečnosti bylo.

Díky tomu se rázem dostanete do ještě lepší a eroticky nabitější nálady, než která panovala v ten inkriminovaný den. Atmosféru pak můžete jednoduše dokreslit nějakou maličkostí, například že pustíte stejnou hudbu, stejný film, uvaříte stejné jídlo, vezmete si ty samé šaty, velmi dobře v tuhle chvíli zafunguje i stejný parfém...

Zpomalte pohyby

Když někoho vidíte nahého každý den už několik let, není divu, že už to s vámi, potažmo s vaším partnerem příliš nezacloumá. Co ale trochu změnit způsob, jakým se svléknete? Nemusíte však nutně dělat klasický striptýz, u kterého se možná nebudete cítit dobře, budete se stydět, případně to celé bude působit strojeně.

Čtěte také: Muž prudí a sex nic moc? Asi mu začíná přechod!

Dělejte při svlékání všechno v podstatě tak jako obvykle, jen u toho trochu zpomalte pohyby a zapněte hudbu, ať to má trochu větší šmrnc. A samozrejmě se ujistěte, že vás partner sleduje. Pokud byste měla zábrany kvůli tomu, jak u toho vypadáte, hoďte všechny komplexy za hlavu. Pravděpodobně jste se mu totiž už dlouho nelíbila tolik jako právě v tuhle chvíli.

Kupte tu nejhorší erotickou hračku

Rady o tom, že máte zajít do sex-shopu a vybrat tam nějakého sofistikovaného pomocníka, který rozhýbe stereotyp ve vaší posteli, jste jistě už slyšela, četla a možná i zkoušela tisíckrát. Tentokrát však není cílem zkusit něco nového, teď jde o to, abyste se s partnerem v posteli naučila smát.

Věcička, kterou za tímto účelem vyberete, proto samozřejmě může být účelná, ale na první pohled by měla vašeho muže především rozesmát. Ať už svými tvary, barvou, způsobem použití, nebo úplně ideálně - když bude narážet na nějaký váš osobní vtip či historku.

Vyzkoušejte tantrický týden

Abyste ovládli tantrický sex, chce to chvíli učení, ale tantra vám pomůže se zklidnit, lépe se soustředit a více prožít orgasmus. Než se pustíte do hledání instruktora či čtení příslušných knih, vyzkoušejte takzvaný tantrický týden, který stupňuje sexuální napětí mezi vámi. První den je páru povoleno se na sebe jen dívat, druhý den se můžete dotýkat, ovšem jedině tam, kde nejsou erotogenní zóny, třetí den se můžete políbit.

Další tři dny můžete dělat cokoli, ale ani jeden z vás nesmí dojít k orgasmu. Jeho oddalování a úmyslné prodlužování je koneckonců smyslem tantrického sexu. Teprve sedmý den můžete konečně oba dojít až na pomyslný vrchol.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Hledáte partnera na internetu? Víme, na co si dát pozor

Můj muž prosedí na záchodě celé hodiny. Ten váš taky?

Kam s polštářem? Jaké polohy ve spánku škodí zdraví

Sexy idoly 90. let. Jak hollywoodští fešáci stárnou do krásy | Video: Aktuálně.cz
reklama
reklama
reklama