reklama

Herec Cage se popáté oženil. O jeho o 31 let mladší ženě se toho ale moc neví

Americký herec se popáté oženil. Jeho ženou je šestadvacetiletá Japonka Riko Shibatová, se kterou si řekli své "ano" při intimním obřadu v Las Vegas.

Foto: Profimedia.cz

Americký herec Nicolas Cage se popáté oženil. 16. února si vzal svou japonskou přítelkyni Riko Shibatovou, informace o sňatku a fotografie pár zveřejnil až minulý pátek. 

Sedmapadesátiletý herec si dal manželský slib s šestadvacetiletou Shibatovou při velmi malé a intimní svatbě v hotelu v Las Vegas. "Jsme velmi šťastní," řekl Cage časopisu People. 

Datum svatby 16. února zvolil herec z důvodu uctění památky svého zesnulého otce, který se v tento den narodil. Cage, který vyhrál Oscara za hlavní roli ve filmu Opustit Las Vegas z roku 1995, měl na sobě černý oblek od Toma Forda a nevěsta byla oblečená do ručně šitého tradičního svatebního japonského kimona. 

Pár se potkal více než před rokem v Japonsku a při obřadu si vyměnili svatební sliby společně s básněmi od Walta Whitmana a haiku. Cage byl poprvé viděn na veřejnosti s Shibatovou v únoru 2020, jak společně kráčí ruku v ruce v New Orleansu i v New Yorku. O jeho nové ženě se toho ale příliš neví. 

Jeho předchozí ženou byla šestatřicetiletá vizážistka Erika Koikeová. Cage požádal o anulování svatby čtyři dny po obřadu v březnu 2019, pár se rozvedl za dva měsíce. 

V letech 2002-2004 byla jeho ženou třiapadesátiletá zpěvačka Lisa Marie Presleyová a v letech 1995-2001 dvaapadesátiletá herečka Patricia Arquetteová. Třicetiletého syna Westona má s třiapadesátiletou herečkou Christinou Fultonovou. 

V letech 2004-2016 byl ženatý s dnes sedmatřicetiletou Alicií Yung Kimovou, kterou potkal jako devatenáctiletou servírku v losangeleské restauraci. Mají spolu patnáctiletého syna Kal-Ela.

Pazderka: Ruská propaganda přitvrzuje, jako novinář bych se v Moskvě necítil bezpečně | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama