reklama

Nelíbejte se na veřejnosti. Je to odporné

Chtěla bych vás poprosit o jednu věc. Prosím vás, nelíbejte se na veřejnosti. Všude vás někdo vidí a také slyší a pravděpodobně na vás vůbec není zvědavý.

Foto: Profimedia.cz

Chtěla bych vás poprosit o jednu věc. Prosím vás, nelíbejte se na veřejnosti. Nechovejte se jako puberťáci, když jste v metru, kavárně, na koncertě... Zkrátka všude jinde, jen ne doma. Všude vás někdo vidí a také slyší a pravděpodobně na vás vůbec není zvědavý. Naopak se mu může z těch uslintaných zvuků klidně zvednout žaludek.

Kdybyste u toho alespoň vypadali jako Brad Pitt s Angelinou Jolie, dalo by se přimhouřit oko, jenže takové páry na ulici bohužel moc často nepotkáte. A když ano, rozhodně se nechovají vulgárně. Maximálně se spořádaně drží za ruku, možná ji on obejme kolem ramen nebo letmo líbne do vlasů. 

Hezké páry vědí, kde je ta únosná hranice, za níž se o slušném chování nedá hovořit. Dobře, trochu to přeháním. Většina párů tuhle hranici zná, ale pak jsou takové, které si to na sedadle tramvaje téměř rozdají. Vím, že to bude znít hnusně, ale myslím, že je načase, aby to někdo řekl nahlas. Mám totiž pocit, že tyhle hrozné věci dělají na veřejnosti jen ti partneři, na které byste se nechtěli dívat, ani kdyby se navzájem vůbec nedotýkali.

Jazyky ven!

Pořád si lámu hlavu, proč takoví lidé na sebe tímhle způsobem ještě více upozorňují, proč se raději nesnaží zapadnout do davu jako většina ostatních? Minimálně v případě veřejných intimností by to jistě spousta lidí uvítala.

Určitě se to i vám někdy stalo. Jeli jste přeplněnou městskou dopravou a pár stojící vedle vás nenapadlo nic jiného než se začít líbat. Pěkně hluboce a mokře. A vy jste se tolik snažili se na ně nedívat a neslyšet je, jenže oni jsou většinou vystaveni tak, že jim neuniknete. Jistě, můžete riskovat pád v jedoucím voze a zavřít oči, ale jak zavřete uši, abyste unikli tomu příšernému mlaskání?

Čtěte také: Co se děje v těl při líbání?!

A někdy tihle experti ani nepotřebují jazyky k tomu, aby ve vás vzbudili nutkání ke zvracení. Prostě stojí a dávají si jednu mlaskavou dětskou pusu za druhou. Jen když to píšu, naskakuje mi husí kůže.

Láska by se měla vyjadřovat, lidé by se měli dotýkat, líbat a milovat, ale ne, pokud tím někoho obtěžují. Měli by to dělat někde v soukromí, je to přece tak krásná, intimní věc! Můžete to dělat doma, nebo alespoň v parku, v autě, v soukromé vířivce... Prosím, zapojte příště fantazii a běžte si svou lásku nebeskou dokazovat jinam než před moje (naše) oči.

Myslete při tom na to, že i ti zmínění puberťáci mají většinou dost rozumu na to, aby svoje první divoké polibky provozovali někde v ústraní. A vy jste snad rozumnější než dospívající dítě, nebo ne?

Co si o tom myslíte vy?

Připadá vám líbání na veřejnosti také tak odporné? Nebo vám olizující se páry nevadí?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Co muži nesnášejí na svých manželkách?

Osvěžte si život: Šestidenní detox pro váš vztah

Chodíte doma před dětmi nazí?

Blažek: Přišli jsme o 250 milionů, nikdo smoking nepotřebuje. Pro záchranu udělám vše | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama