reklama

Nejtrapnější první rande: Manžel si mě odčural!

První opravdu důležité rande - na to se jen tak nezapomíná. Někdy vede k průšvihu, na který i po letech vzpomínáte jen s největším sebezapřením. Rande, o kterém píšeme my, by svou trapností mohlo kandidovat na celosvětový titul.

Foto: Isifa/Thinkstock

První opravdu důležité rande - na to se jen tak nezapomíná. Někdy vede třeba až k manželství, jindy k průšvihu, na který i po letech vzpomínáte jen s největším sebezapřením a nejraději byste ho vymazali z paměti úplně.

Připravili jsme pro vás příhodu, která by svou trapností mohla kandidovat na celosvětový titul. Své hosty s ní kdysi pobavil slavný moderátor Jay Leno a je tak třeskutá, že se dodnes diskutuje o tom, zda náhodou nejde o urban legend, tedy o příběh, který si někdo vymyslel tak dobře, že by se skutečně stál mohl - ale svědkové na to nejsou. Jisté je jen, že moderátor náhodou našel vypravěčku tohoto příběhu mezi svými diváky při přímém přenosu... Jak podotkl, její story dává nový význam vyměšování: podle ní si totiž muž musel ženu doslova odčurat. Tady je její příběh...

Přimrzl mi zadek

Bylo to uprostřed zimy jako z pohádky: sněžilo, mrzlo až praštělo a já byla neuvěřitelně šťastná. Vyjela jsem si totiž lyžovat s klukem svých snů. Moc jsme se neznali, a tak jsme se dohodli, že pojedeme jen na otočku, bez přespání. Den proběhl jako sen - zasněžená idyla plná pohody a pohybu. Domů jsme vyrazili až pozdě odpoledne. Sjížděli jsme teprve serpentinami dolů z kopců, když mi došlo, že to velké kafe jsem si fakt už neměla dávat...

Doporučujeme: 8 rad, jak nezkazit první rande

Jeli jsme úplnou pustinou, nejbližší záchod byl hodinu cesty daleko. Snažila jsem se vydržet, jak to jen šlo, ale jízda byla kvůli sněhu pomalá a úleva v nedohlednu. Nakonec jsem se dostala do bodu, kdy už se to nedalo vydržet. Volba byla jasná buď ke krajnici, anebo rovnou v autě, a tak jsem se s rozpaky svěřila svému společníkovi.

Zastavil skoro hned a já se rychle odplížila za auto, strhla si kalhoty - a začala. Ta úleva! Jenže pak jsem samým nadšením na zmrzlé silnici zavrávorala, tak opřela se půlkou zadku o nárazník. Fyzika nemilosrdně zafungovala a stalo se, co se stát muselo: s hrůzou jsem zjistila, že jsem holou kůží pevně přilepená k tomu nárazníku. Marně jsem se pokoušela oddělit kůži od ledového kovu, ostatně každé malé dítě ví, co se stane, když se jazyk přilepí mrazem k zábradlí...

Muž mého srdce stál zatím na druhé straně auta jako opravdový gentleman a dával pozor na silnici, jestli někdo nejede. A tak nezbylo, než poprosit o pomoc. Jak obcházel auto, pokoušela jsem se zakrýt svetrem a úpěnlivě jsem mu hleděla do očí. Nevydržel to a začal se hrozně smát. A já taky. Ale jen do chvíle, než nám oběma došlo, že čelíme opravdovému problému: Vysvobodit mě mohla jen horká voda. Pokud jste se někdy vraceli po celodenním lyžování vymrzlým autem domů, dobře víte, že nic takového v něm nenajdete. Jediný zdroj teplé vody měl on... A tak jsem koukala jinam, zatímco můj nápadník mě musel na prvním rande doslova "odčurat" od nárazníku. A jak tohle první trapné rande skončilo? Budete se divit - stal se mým manželem!

První rande: Na co rozhodně musíte pamatovat!

Paní z našeho příběhu dopadla dobře - ale vy se podobné zkušenosti raději vyhněte. Poradíme vám, co udělat a naopak nedělat, aby první rande vyšlo podle vašich představ.

  • Slušně se oblečte: Nikdo po vás nechce smoking, ale dáma se nejspíš dostaví v půvabných šatičkách, takže pán by měl oblíbené tričko s motivem z Úsvitu mrtvých nechat raději doma.
  • Přijďte včas: Muž by měl být na místě první, a to aspoň o deset minut dřív, než je domluveno. Ženu prostě nesmí nechat čekat, co kdyby dorazila dřív.
  • Nemluvte o sportu ani o politice: Jsou to témata pro ženy buď konfliktní nebo nezajímavá. Také chyby vaší ex- si nechejte pro sebe, stejně jako představy o tom, jak bude zvládnout vtíravou tchýni.
  • Klidně se dostaňte do nálady: ale jen trochu! Když dva litry vína zazdíte třemi panáky whisky, nejspíš už s druhou schůzkou nemusíte počítat. 
  • Zaplaťte: Muž obvykle pozve ženu na posezení na neutrálním místě - třeba do kavárny. 80 % žen od něj v této situaci očekává nabídku, že zaplatí společný účet. Využije ji asi  jen třetina, ale počítejte s tím. Získat ženu svých snů prostě vyžaduje vstupní investici.
  • Líbat? Nelíbat? Tady je každá rada drahá: Někdy ano, někdy ne. Loučení je kritický moment a vy musíte poznat, jestli je na místě podat ruku, lehce obejmout, políbit na tvář nebo to rovnou rozbalit s francouzákem. Možné je všechno, ale musíte to chtít oba.
  • Nehrňte se hned od postele: Je statisticky prokázáno, že pár, který se spolu vyspí na prvním rande, snižuje významně šanci na to, že naváže hlubší vztah.
  • Doprovoďte ji domů: A když se vám nechce, alespoň objednejte a zaplaťte taxi. Aby se k vám žena ráda vracela, musí mít pocit, že je s vámi v bezpečí.

No vidíte - takových věcí by si měl muž pamatovat, a stejně nakonec bude třeba muset svou vyhlédnutou "odčurat"... Takže nejdůležitější ze všeho asi bude zůstat sám/a sebou a chovat se co nejlépe.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

15 dobrých důvodů, proč nechci být chlap

Peníze jsou zlo: Dědictví zničilo celou naši rodinu

Skutečný příběh: Nechte mě pohřbít moje dítě!


 

Evropské dotace půjdou na vědu a moderní technologie | Video: Petr Šoukal
reklama
reklama
reklama