reklama

Našli jsme dárek k Valentýnu pro opravdové chlapy. Tank

Valentýn je za dveřmi. Darujte partnerovi zážitek, který zvýší jeho sebevědomí až do oblak

sexy muž
sexy muž | Foto: thinkstockphotos.com

Valentýn se už nezadržitelně blíží a vy hledáte něco originálního pro partnera? Darujte mu zážitek, na který jen tak nezapomene. Dopřejte mu pocit, že je jediný pořádný chlap na celé planetě.

Pokud chceme na Valentýna darovat něco netradičního, pomohou nám firmy, které nabízejí zážitky přímo ušité na mužskou kůži. Mezi nejoblíbenější patří jízda Hummerem, indoor skydiving nebo škola smyku. Zkuste si vybrat v naší nabídce.

Action day

Už za 5 700 korun si váš partner vyzkouší, jaké to je být v bojovém vozidle pěchoty BVP. Po prvním zážitku bude následovat půl hodiny v obrněném transportéru OT-64. Na závěr je připravená hodinová jízda na čtyřkolkách v nepříznivém terénu. Jako třešnička na dortu čeká na zájemce závěrečná paintballová bitva a pravý vojenský guláš. Action day je možné absolvovat kdykoliv během roku.

Jízda ve Ferrari na plné pecky!

Nechte své drahé polovičky řídit Ferrari. Užije si dvě kola na okruhu ve Ferrari F430. Během prvního kola bude sedět za volantem váš partner a v druhém mu bude předvedeno, co toto žihadlo opravdu dokáže. Adrenalinová jízda se uskuteční na profesionálním polygonu a trvá kolem tří minut. Před zážitkem je třeba absolvovat akreditaci v party stanu a seznámení s trasou jako spolujezdec v safety-caru. Okruh má 2250 metrů. Za 1 999 korun získáte pronájem vozidla, havarijní pojištění, povinné ručení a foto u vozidla.

Jeskyňářem na život a na smrt

Obdarovaný zažije velmi netradiční situaci. Za 2 999 korun ho instruktor seznámí s historií jeskyně. Navštíví jeskyně Labských pískovců. Následovat budou bezpečnostní pokyny, a pak už samotný sestup. Partner se může podívat pod povrch země do hloubky dvaceti metrů. Prolezou nejtajemnějšími chodbami a úzkými štolami. Celou dobu ho bude doprovázet profesionál s letitými zkušenostmi. Součástí balíčku je zapůjčení bezpečného jeskyňářského vybavení a pojištění. Kurz neobsahuje dopravu do místa konání. Zážitek má pouze jedno omezení a to váhové. Do jeskyně smí slézat osoby s váhou do sto kilogramů.

 

 

 

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama