reklama

Milostné hry pro dospělé: Kněžna a její kočí

Hlas jako když patnáctiletého čeledína od koní pohladí bičíkem po tváři krásná zámecká paní. Hluboký, hedvábný, nebezpečný, vzrušující, hravý. Přesně takové mohou být vaše postelové fantazie. Naplňte je.

Foto: Isifa/Thinkstock

Hlas jako když patnáctiletého čeledína od koní pohladí bičíkem po tváři krásná zámecká paní. Hluboký, hedvábný, nebezpečný, vzrušující, hravý. Přesně takové mohou být vaše postelové fantazie. Naplňte je.

Už se znáte skrz na skrz po všech stránkách včetně té milostné. Partner je skvělý, vy ho milujete a chcete s ním zůstat. Přesto se občas neubráníte myšlence, jaké by to bylo... se šéfem vaší firmy, s manželem vaší sestřenice nebo třeba s úplně neznámým klukem, který okolo vás běží zpocený lesem.

Máte nějvyšší čas předvést doma v ložnici divadlo. Změňte identitu, zapojte fantazii a zahrajte si v ložnici na to, co ze spousty rozumných důvodů nechcete nebo nemůžete zažít v realitě. Prožijte náhodné sexuální dobrodružství - bez rizika, s mužem, kterého dobře znáte a kterému věříte.

Čas na vaši roli

Co budete potřebovat? To samé, co herci - kostýmy, rekvizity. A soukromou scénu, kam nebude mít přistup nikdo jiný kromě vás. Kostým dodá postavám věrohodnosti a detaily ho doladí: sluneční brýle, klobouk, rukavice, šátek, síťované punčocháče a samozřejmě krajkové spodní prádélko - luxusní, drahé a takové, které ještě neviděl. Rekvizity pak umožní konání, na které nejste úplně zvyklí: pouta a speciální bondáže, nůžky a žiletka (nelekejte se - jen na holení!), kostky ledu, kapky medu či horkého vosku, šlehačku, bičík, paddle (plochá plácačka z kůže).

Doporučujeme: Erotické pomůcky, které patří do nočního stolku

A teď to nejdůležitější, orientační scénář. Na něm byste se měli dohodnout oba. Využijte možnosti prozradit svá tajná přání skryti za cizí identitu. Jsou určité děje, na které při milování nebo masturbaci myslíte. Uveďte je do života a zahrajte si ve svém malém, soukromém erotickém filmu. Stydíte se začít? Představte si, že jste spisovatelka erotického románu, která musí znuděného a odtažitého nakladatele přesvědčit o tom, aby právě její dílo vydal...

Scénáře, které se osvědčily

Basic instinkt: Začněte na veřejnosti, lehkou a příjemnou večeří ve dvou při svíčkách. Samozřejmě bez kalhotek. A nechte ho, aby se tom přesvědčil rovnou u stolu.

Holič z Elm Street: Nechte partnera, ať vás pomalu namydlí a vyholí úplně všude. Vhodným doplňkem na oholené místo je šlehačka či med, které se dají pomalu slízávat. Nebo hlazení kostkami ledu. Varování včas: holení si určitě příjemně užijete, pak ovšem ošetřete kůži hojivým krémem či aspoň pleťovou vodou. A připravte se na to, že příjemný milostný zážitek vyvážíte pořádným kousáním a svěděním, až začne vyholené místo zarůstat. Zmírnit to můžete tím, že nezvolíte variantu "dohola", ale jen sestřih, třeba do srdíčka.

Král Lear: Oslepte ho! Tím, že partnerovi zavážete oči, získáte bezbrannou oběť. To může být úplně nová zkušenost. Odveďte si ho kam chcete a pak se ho zmocněte způsobem, o jakém jste snili. Nebudete se přitom stydět - on vás přece neuvidí! A nejistota se ztrátou zraku posílí vnímavost a fantazii. Třaskavá směs...

Tisíc odstínů šedi potrvá 9 a 1/2 týdne: SM vůbec nemusí znamenat brutální bití. Stačí obrátit pořadí písmen, a máte Magic Sex, vzrušující hru na dominanci a submisivitu. Pouta vám umožní vzdát se kontroly a stát se pouhým objektem milostné touhy, který musí přijmout vše, co přijde - bez odpovědnosti za to, co bude následovat.

"Trest" spojený s mírnou bolestí pak posune vaše erotické zkušenosti daleko za obvyklé hranice a velmi snadno se promění v rozkoš. Jste si nejistí výsledkem? Dominance a submisivita se projevuje i tím, že budete bez odmluvy plnit přání a příkazy. Pouta mohou být z hedvábného šátku, kapky horkého vosku, hlazení kostkou ledu, případně lehké naplácání "na holou" ukážou cestu, kudy se ubírat.

Vždy se ale předem domluvte na kouzelném slovíčku, které hrátky zastaví, pokud vám nesedí. Nemělo by to ale být "prosím ne", to obvykle bývá spíš součástí role...

A ty konkrétní scénáře?

  • Tuhle zkoušku prostě musíte udělat, za každou cenu. I když je profesor jako ledovec. Variace: krásná učitelka touží svého mladého žáka zasvětit do úplně jiných tajů, než je matematika.
  • K policistovi přivedou krásnou, ale hodně hubatou kapsářku. Jak se vyvine osobní prohlídka s rukama opřenýma o zeď?
  • Jste šikovná call girl (nebojte se sprostých slov)? Zavolejte mu před schůzkou a popište, co bude následovat. A pak se promeňte ve skutečnou profesionálku, které zákazníkovi plní přání.
  • Lékař na noční službě si musí poradit se zlobivou pacientkou. Variace: sestřička v uniformě se stará o bezmocného pacienta daleko nad rámec své profese.
  • Jste slavný fotograf a horlivá modelka splní každé vaše přání, každou pózu, jen aby měla do portfolia snímky právě od vás.
  • Krásná zámecká kněžna, nedosažitelná a znuděná, přísně kontroluje, co její podkoní vlastně doopravdy umí.

Žádný z nich vás nezaujal? Použijte fantazii a vymyslete si vlastní. Tohle je přece vaše hra. Váš scénář. Váš milostný život... Nebo snad máte vlastní - zaručený scénář?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nejčastější zábrany při sexu: Jak je překonat

Mám doma cholerika. Po 15 letech už vím, jak to přežít!

Šok: Dětskou pornografii nejvíce šíří samy děti

Objevila jsem, co mám v medicíně dělat. Zdraví někdy není v nabídce, říká paliatrička | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama