reklama

Nechutná reality show, kterou nevypnete. Soutěžící mají zakázaný sex a hledají lásku

Co na první pohled vypadalo jako (placená) dovolená snů, to se vzápětí stalo měsíčním peklem. Alespoň pro účastníky reality show Too Hot to Handle, pro které je sex každodenním chlebem a na tropickém ostrově museli držet nedobrovolný celibát.

Too Hot To Handle Prohlédnout grafiku
Too Hot To Handle | Foto: Netflix

Jsou mladí, krásní a nezadaní a život si nedokážou představit bez flirtování a sexu. Když se tedy na streamovací platformě Netflix objevila výzva k účasti v nové reality show odehrávající se v tropickém resortu v Mexiku, brali to jako ideální způsob, jak na sociálních sítích zvýšit svoji sexuální atraktivitu, trochu se proslavit a vydělat si nějaké peníze.

Řeč je o desítce mladých soutěžících z Velké Británie, Spojených států i Austrálie, již se přihlásili do nové reality show, kterou od 17. dubna vysílá Netflix. Castingu se účastnilo přes tři tisíce lidí.

Nechutné, ale nejde to vypnout

První díl Too Hot to Handle začíná jako ostatní reality show na opuštěných ostrovech a v uzavřených vilách - soutěžící se poznávají, všichni jsou velkými kamarády, svádí se pohledy a těší se, jak si v následujících týdnech užijí. Přestože jsou všichni z různých koutů Ameriky, Británie a Austrálie, jedno mají společné - milují sex a nemůžou bez něj žít.

Hned v prvním díle ale na desítku soutěžících čeká nemilé překvapení - tahle reality show nebude o páření a flirtování před kamerami (i na to samozřejmě dojde), ale hlavně o navázání hlubších vztahů a v ideálním případě objevení té pravé lásky. Absolvují různé rituály, semináře i nekonečné dialogy, ve kterých se snaží popsat, proč se bojí závazků. 

Soutěžící se nesmí líbat, masturbovat a mít spolu sex. Pokud to poruší, přijde finanční pokuta a peníze se jim strhnou z celkové výhry, která na začátku soutěže činí 100 tisíc dolarů (asi 2,5 milionu korun). Líbání jedné dvojice tak stojí peníze i ostatní, a pokud dojde na sex, je to najednou věc, která se týká peněženek všech soutěžících.

"Všichni soutěžící jsou odkojení reality show a moc dobře vědí, jak fungují. Nejsou tedy moc sami sebou, ale hrají role," píše v recenzi na pořad kritik britského deníku The Guardian. "Díly jsou krátké, povrchní a nechutné. Necítil jsem se moc dobře, když jsem sjížděl všech osm epizod, ale nedokázal jsem to vypnout. Tohle bude určitě hit," dodává.

V galerii v úvodu článku najdete fotky všech hlavních účastníků.

Podívejte se na trailer k reality show Too Hot to Handle

Too Hot To Handle - trailer | Video: Netflix
reklama
reklama