reklama
 

Letní lásky: Mají šanci na přežití?

Nejenom máj je lásky čas. Tam to všechno teprve začíná. A pokračuje v létě... Možná i vy jste někdy zažili letní lásku. Takovou, při které se podlamují kolena, ale s prvním podzimním větrem zmizí v nedohlednu.

Foto: iStock

Ono se to vlastně tak nějak samo nabízí. Dlouhé dny a teplé noci, více volna, méně stresu lákají k lecčemu, milostné románky nevyjímaje. Obecně jsme tak nějak náchylnější podlehnout jemným tónům neznámé melodie a dovolit si to, co si jindy - možná - zakazujeme.

Jak jsme psali v úvodu. Nejenom květen je lásky čas; celé léto bývá obdobím, kdy se emoce, touhy i neukojené potřeby dostávají na povrch. Snad i díky všeobecně uvolněné atmosféře, odhaleným pažím a opáleným tělům, může se občas dostavit pocit, že si zasloužíte něco víc.

Doma už to není, co bývalo, partnerova pozornost vzala únorovým narozeninovým dárkem zasvé a ten nový kolega v práci působí tak svěže… Do duše se pomalu vkrádá nespokojenost a probuzené tělo si žádá své.

No tak co s tím…

Jsou v podstatě jen dvě možnosti. Utlumit v sobě ty nebezpečné touhy, vytrvat, anebo podlehnout. Trochu zariskovat, zažít letní milostný adrenalin a … nemyslet. 

Krásných zážitků není nikdy dost a v životě se jich spíš nedostává, tak proč si nějaký ten letní románek nedopřát? Třeba do zásoby, aby bylo v zimě z čeho čerpat. Nebo ne?

Když podlehnete

Teplé letní odpoledne se protáhne do žhavého večera. Ke slovu se dostávají všechna dosud nevyřčená přání, až má jeden pocit, že celý ten emočně fyzický náboj nemůže vydržet. 

Výbuch, exploze… 

A pár letně naplněných dnů. Možná i další žhavé noci provázané pocitem, že TOHLE je přesně to, co celý život hledáte. A to, co máte doma, zase až za moc nestojí. Už nějaký ten pátek. Ach jo…

Když se ochladí

Týden se vystřídá s týdnem, léto s podzimem. Slunečných dnů ubývá, starostí přesně naopak. A žhavé noci? Kde je jim konec?! Možná je odvál první podzimní vítr nebo spláchl chladný ranní déšť. Vše tak nějak vyprchává a ke slovu se, možná, dostávají výčitky.

Poklidné zázemí rodiny a pohodlné tepláky o víkendu zase nejsou tak špatné. 

A partner? Dneska mu to ráno nezvykle slušelo! Netrpělivě čekáte s teplou večeří, a když se neobjeví ani půl hodiny poté, co obvykle chodívá domů, lehce zneklidníte.

A napadne vás, jaká škoda by byla o takového parťáka přijít…

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama