reklama

Kde se seznámit? 5 nejlepších akcí pro nezadané

Už vás nebaví čekat, až vám osud do cesty přihraje toho pravého, a rádi byste šli tomu štěstíčku trochu naproti? Svět je si toho vědom, a tak přibývá akcí, které jsou určené primárně pro nezadané.

Foto: Isifa/Thinkstock

Už vás nebaví čekat, až vám osud do cesty přihraje toho pravého, a rádi byste šli tomu štěstíčku trochu naproti? Svět je si toho vědom, a tak přibývá akcí, které jsou určené primárně pro nezadané s cílem seznámit se a zamilovat. Vybrali jsme ty nejlepší z nich.

Svého času se veřejností šířily zprávy o tom, že nezadaní, nebo chcete-li singles, jsou ve společnosti diskriminováni a že spousta míst a akcí je určena jen pro páry, případně by se tu nezadaný člověk cítil špatně. Zřejmě kvůli tomu se řada institucí rozhodla změnit svoje programy a nabídky a díky tomu mají singles mnohem víc příležitostí k seznámení než dříve.

Kterou z těch následujících využijete?

1) Divadlo

Máte rádi divadlo? A Monty Pythonův létající kabaret? Možná je mezi vámi pár kulturních barbarů, kteří odpověděli záporně, ale ani to není důvod, aby se 15. února nevydali na jedinečné zpracování těchto slavných skečů do Divadla Rokoko. Právě tohle představení bude totiž určené nezadaným, kteří se chtějí seznámit. 

Nejde samozřejmě jen o samotné představení, po něm následuje ještě zábavný program v kavárně divadla. Seznamovat se můžete mimo jiné během tomboly, prohlídky zákulisí divadla a díky skvělé muzice si budete moci i zatančit. Zhruba dvouhodinové představení začíná v 17 hodin a program bude pokračovat minimálně do desáté večerní. Vstupenky za 320 korun si můžete rezervovat přes divadelní web, případně přímo v divadle.

2) Zájezd

Představte si, že už existují i cestovní kanceláře, které se specializují vyloženě na nezadanou klientelu, případně na ty, kteří nemají nikoho, kdo by s nimi jel na dovolenou. Můžete si u nich vybrat jak pobyt v zahraničí, tak v Česku a může to být jak čtrnáctidenní dovolená, tak třeba jen víkend - vše záleží na vašich časových a finančních možnostech.

Například cestovní kancelář s příhodným názvem Single Tour pořádá navíc speciální zájezdy, do nichž se mohou přihlásit například jen lidé do čtyřiceti let, takže máte jistotu, že s vámi nepojedou všichni jen o dvacet let starší, než jste vy, když si přitom mnohem lépe rozumíte se svými vrstevníky.

3) Jízda metrem

O akci "vagon metra pro nezadané" jste asi už slyšeli. Tolik se o ní mluvilo, ovšem její samotný průběh spíše zklamal. Nyní ale pražský dopravní podnik spouští novou a pravidelnou zábavu. Každou sobotu, na zelené lince A, bude jezdit metro, v němž si můžete nezávazně, a posléze třeba i závazně, popovídat.

Čtěte také: Ověřené rady, jak se úspěšně seznámit přes internet

Na rozdíl od té minulé akce bude povídací vagon uprostřed vlakové soupravy a doufejme, že bude tentokrát mnohem lépe označen, aby přinesl kýžené ovoce. Vždyť seznámení v metru, to přece zní jak z toho nejzamilovanějšího filmu - kdo by si takový začátek vztahu nepřál?

4) Čaj o půl sedmé

Nejrůznějších seznamovacích večerů a takzvaných rychloseznamek, kdy si s každým adeptem povídáte pár minut a jdete za dalším, jsou dnes mraky. Nás ale upřímně trochu děsí, a tak raději uvítáme intimnější prostředí, kde nám seznamování nenutí za každou cenu. Naštěstí i těch přibývá.

Jedním z takových podniků je například pražská čajovna Buddha v pasáži v Myslíkově ulici. Pravidelně pořádá večery, jejichž cílem je poznat nové lidi, a jeden z nich se koná už tuto středu v půl sedmé večer. Kdybyste tu náhodou nepotkali svou budoucí lásku, dozvíte se o dalších zajímavých akcích pro nezadané.

5) Bowling i vaření

Nejen cestovní agentury, ale i ty zážitkové už vydělávají na seznamování. Proč jich ale nevyužít, když akce a zážitky, které nabízejí, vůbec nezní špatně. Mrkněte například na webovou stránku www.akcepronezadane.cz, která nabízí třeba kurz vaření pro nezadané, večer s bowlingem, případně s nimi můžete vyrazit na nejrůznější výlety.

A pokud nejste takhle akční, ale zařadili byste sami sebe spíš do kategorie kavárenských povalečů, pak právě pro vás pořádají náhradní silvestrovskou oslavu - už tento víkend.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: 

Ten chlap je divnej aneb Kdy od něj dát ruce pryč?

Chcete si sex doopravdy užít? Probuďte v sobě ženu

Existuje přenos vzpomínek? Vědci připouští, že ano

--------------------------------------------------------------------------------

Poraďte se, jak na partnerské vztahy.

Britové jsou u vytržení ze znovuobjevených záběrů královny. Stačilo jedno slůvko | Video: Martin Krepindl
reklama
reklama
reklama