reklama
 

Je to rande nebo ne? Víme, jak to poznat

Občas se stane, že vás kolega, kamarád, nebo úplně nový objev pozve na schůzku, a vy nedokážete určit, jestli vás zve na rande, nebo mu jde prostě jen o zábavné odpoledne či večer.

Foto: Adidas

Občas se stane, že vás kolega, kamarád, nebo úplně nový objev pozve na schůzku, a vy nedokážete určit, jestli vás zve na rande, nebo mu jde prostě jen o zábavné odpoledne či večer. Víme, podle čeho to poznat, abyste se neztrapnila, nebo případně nečekala víc, než vám chce dotyčný nabídnout.

Americký magazín Cosmopolitan dal dohromady deset znamení, která vám ukáží, jak vážně to s vámi dotyčný myslí. Pokud tedy při schůzce dělá některé z následujících věcí, o rande se bohužel nejedná. Tedy pokud jste nenarazila na nějakého zastydlého puberťáka, který se ještě neumí chovat. Jestliže hledáte vztah, tady bohužel jen ztrácíte čas...

1) Pozval vás na večírek

První rande většinou trávíme v alespoň relativním soukromí, tedy ve dvou. Takže jestli vás pozval někam, kde bude i dalších třicet jeho kamarádů, pravděpodobně to nebude rande, ale jen zábava.

2) Pozval vás "na pivko"

Slovní spojení "jít na pivko" bohužel není žádný mužský výraz pro romantické rande. Pokud vás pozve na pivko, nebo se "napít", nebo něco podobného, jedná s vámi jako s jedním ze svých kamarádů, což je sice pocta, ale žádná velká láska z toho nekouká. Pravděpodobně se mu prostě jen nechce domů nebo má chuť na skleničku a vy jste zrovna poblíž.

3) Dorazil ve sportovním

Domluvili jste si schůzku v kavárně a on dorazil v tom samém oblečení, které nosí do posilovny? Buď nemá ani špetku vkusu (v tom případě utíkejte pryč), nebo se na oblečení vykašlal, protože mu zase tolik nezáleží na tom, co si o něm myslíte, a jestli se vám líbí (v tom případě utíkejte ještě rychleji).

4) Říká vám vole

Tohle rovněž můžete vnímat jako tu kamarádskou poctu, ale zároveň to znamená, že dotyčný zřejmě vůbec nezaregistroval, že jste žena. Natož aby ho napadlo něco si s vámi začínat.

5) Na konci vám zamává

Když se loučíte, zvedl ruku na pozdrav. Horší už může být snad jen potřesení rukou, nebo týpkovský pozdrav pěst o pěst.

6) Ptá se vás na kamarádky

Pokud zazní věta podobná této: "Já pořád nemůžu najít tu pravou, nemáš nějakou správnou kamarádku?", je vše ztraceno a můžete to rovnou zabalit. Ani vy evidentně nejste ta pravá. 

7) Cokoli o videohrách

Jestliže se oba neživíte vytvářením videoher, nebo vy nepatříte k největším fanouškům této zábavy na světě, buďte si jistá, že pokud začne mluvit o videohrách, nebo vás dokonce pozve, abyste si s ním zahrála, o rande se nejedná. Jste spíš jeho kámoš.

8) Ani jednou se vás nedotkne

Pokud se vás ani na procházce, ani v kině, ani potom v restauraci nedotkl, je něco špatně. A tím nedotkl myslíme klidně alespoň letmý nenápadný dotyk. Mezi ty samozřejmě nepatří to, když zakopne a pudem sebezáchovy se vás chytne za rukáv, až vám ho roztrhne a na ruce udělá modřinu.

9) Ustele vám na gauči

Ať už vás z jakéhokoli důvodu pozve k sobě domů, a nakonec vám ustele na gauči, znamená to jediné: Nechce s vámi sdílet společné lože. Dnes, ani nikdy v budoucnu.

10) Pozve kamarády

Potkáte v kavárně, na ulici nebo třeba na koncertě, kam jste si vyšli jen ve dvou, jeho kamarády, on se s nimi nadšeně zdraví a nabídne jim, aby se k vám připojili. Rande se tráví ve dvou, jak už bylo řečeno, nikoli ve třech nebo v celém davu.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nejhorší rande: Celou dobu zjišťovala, kolik vydělávám

8 vražedných slov, která ženy používají. Pozor na ně!

Průměr je 6 hodin. Jak dlouho se chystáte na první sex?

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama