reklama

Jak získat nevěrného muže zpět? Jděte do boje!

Zjistila jste, že je vám muž nevěrný, přesto ho chcete zpět? Připravte se s námi na boj!

Foto: ISIFA/Thinkstock

Zjistila jste, že váš muž si tajně s někým smskuje, chodí pozdě z práce, jezdí často na služební cesty a vy se domníváte, že vás podvádí? Pokud ho i přesto chcete získat zpět, poradíme vám, jak začít bojovat.

Nejprve si v hlavě urovnejte, zda to zvládnete překousnout a stojí vám dotyčný za vynaloženou energii. Pokud jste ale pevně rozhodnutá ho opustit, jde o vaše rozhodnutí. Najde-li se u vás i sebemenší touha s ním zůstat i přes jeho nevěru, neváhejte a získejte si ho zpět. Počítejte ale s tím, že to bude hodně těžké.

Tip č. 1: Zatněte zuby

Udržte hrdost na uzdě a zkuste pochopit, že je pro něj ona něco nového a nepoznaného. Zní to asi šíleně, ale využijte trumfu, že ho dobře znáte a víte, co na něj platí. Předveďte mu, jak dokonalá dokážete být.

Připravte mu oblíbené jídlo, choďte mezi lidi a celkově se domovu co nejvíce vyhýbejte, ten vám bude jen připomínat společné hádky a nepříjemnosti. Hýčkejte si ho a ukažte mu, jak moc ho přes všechno milujete.

Tip č. 2: Pozornost, uznání, obdiv

Tři kouzelné věci, kvůli kterým si hledají někoho jiného, protože jim doma chybí. Pokud o něj stále stojíte, budete se muset více snažit mu dokázat, že je pro vás důležitý, občas ho pochválit a najít si čas ho poslouchat. Možná vás překvapí, jak moc je to pro něj všechno důležité.

Tip. č. 3: Buďte náruživá

Asi si myslíte, že jsme se zbláznili, když chceme, abyste se s ním milovala po tom, co sahá na někoho jiného. Ale jde o velmi dobrý způsob, jak vrátit do vztahu vše, co mu nejspíš chybělo.

Doporučujeme: 6 věcí, které vás naučí nevěra

Přesvědčte ho, že bez jeho polibků, mazlení a milování nemůžete být. Klidně jej svádějte, kdekoliv vás napadne. Milujte se na různých místech. Donuťte ho, aby na vás začal myslet všude, kde bude. Nechtějte po něm zbytečnosti, nechte ho dýchat, ale zahrňte ho sexem a péčí. Získá pocit, že po něm toužíte. Uvidíte, že přijde doba, kdy bude chtít trávit čas s vámi, nikoliv s ní.

Tento fígl funguje ve chvíli, kdy on ví, že máte o jeho nevěře tušení. Přesto zachovejte klid. Nakonec se vše obrátí ve váš prospěch.

Tip. č. 4: Těžká hra

V žádném případě dotyčné nevolejte, nepište, nedělejte hysterické scény. Postačí, když použijete její vlastní pravidla. Posílejte svému partnerovi lechtivé a odvážné mmsky, přitiskněte se k němu čerstvě navoněná nebo mu letmo rtěnkou přejeďte po límečku či zanechte nějaký pikantní vzkaz v kapse u kalhot. Uvidíte, i "ona" jistě umím žárlit. Muži totiž v takových situacích svým milenkám tvrdí, že doma s vámi už dávno nic není.

Následně vyčkejte. Pokud partner s vámi začne trávit více času, máte vyhráno. Jeho žárlivka ho opustila.

Tip č. 5: Den zúčtování

Nepůjde o nic příjemného, ale klidně se partnera zeptejte, co jste dělala špatně, že si musel najít někoho jiného. Na odpověď máte právo, jen ji vyslechněte v klidu. A připravte se, že půjde o pořádný emoční nápor. Většinou tahají z rukávu hrozné věci, ale myslete na to, že se snaží své chování sami před sebou omluvit. Až skončí svůj monolog, klidně si věci rozeberte dopodrobna a zkuste najít nějaké společně řešení.

Neznamená to, že za vše můžete vy a musíte okamžitě projít proměnou. Omyl. Vysvětlete mu, proč věci tak děláte a co musí změnit on, aby se situace zlepšila.

Tip. č. 6: Žádné výčitky

Nechceme, abyste jako nějaká "hlupačka" mlčela. V žádném případě. O všem si promluvte, ale pokud budete chtít a podaří se vám jej získat zpět, udělejte za minulostí tlustou čáru a neohlížejte se. Rozhodně mu při každé drobné hádce nic nevyčítejte, jinak ho ztratíte už napořád.

Tip. č. 7: Nedýchejte mu na záda a žijte si svůj život

Najděte si čas jen pro sebe. Vydejte se ke kadeřníkovi, cvičit nebo na víno s kamarádkou. Klidně si zajděte s kolegou na kávu nebo si domů od něj doneste kytku. Uvidíte, jak partner zpozorní a třeba si uvědomí, co má a že mu chybíte. Když jste neustále doma, muži si na situaci rychle zvyknout a berou vás jako jistotu, která na ně vždy počká. Ukažte mu, že tomu tak není.

Ale na druhou stranu nezapomínejte na to, najít si čas na společné záliby, koníčky a chvilky, kdy si budete moci povídat a věnovat jeden druhému.

Náš tip: Běžný dnešní vztah? Sex na prvním rande a nevěra

Pokud jste rozhodnutá jej získat zpět, připravte si obrovský pytel energie a sil. Ale je-li jasné, že se váš muž ze své chyby nikdy nepoučí a bude vás dál podvádět a hledat si náhodné známosti, pak je nejvyšší čas se s ním rozejít. Není nic horšího, než být celý život podváděná a v nejistotě. Takové pocity si nikdo nezaslouží.

Dokázaly byste svému partnerovi odpustit nevěru? Napište nám v diskuzi pod článkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Muž mě opustil kvůli nadváze. Zhubla jsem a chce zpět

Foto návod: Jednoduchá vánoční dekorace na dveře. Za 5 minut hotová!

Twerkování: Rozhýbaný zadeček svádí a spaluje kalorie!


Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama