reklama
 

10 tipů, jak být sexy: Co se mužům (ne)líbí na ženách

Zamysleli jste se někdy nad tím, co vlastně znamená "být sexy"? A jaký je rozdíl ve vnímání toho slova? Každý a každá to pravděpodobně cítí trochu jinak, existuje však několik "obecných" pohledů na to, co se líbí a co ne. Konkrétně - co muži vnímají na ženách jako přitažlivé a co má přesně opačný účinek.

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

Podle Wikipedie výraz "být sexy" značí sexuální vábení jedince stejného druhu za účelem sexu a většinou také rozmnožování. Atraktivnost jedince je značně individuální a odpovídá příslušnosti k druhu a také sexuálnímu chování.

Obecně je slovo "sexy" chápáno přece jen o něco povšechněji, tedy ne vždy v souvislosti se sexem jako takovým. Ačkoli alespoň lehký nádech erotické výzvy je s termínem jistě propojen.

  Sex-appeal je z padesáti procent to, co máte, a z padesáti procent to, co si lidé myslí, že máte. Sophia Loren sexy, žena.cz

Jak už jsem uvedla v úvodu - každý člověk vnímá výše zmiňované slovo trochu jinak, ale bezpochyby existují určitá "pravidla" pro to, co se mužům na ženách líbí a co ne. 

Pojďme si některá z nich projít v naší grafice.

reklama

Komerční tip

reklama