reklama

Hodinový manžel: Sexuální pomocník na zavolání

Láska je krásná, ale jejím hledáním se člověk může pěkně vyčerpat. Některé single dámy už mají hledání po krk a raději si připlatí za “hodinového manžela” – s bonusem.

Foto: iStock

Jsem ve svých přístupech k vztahům dost tradiční, tak mě překvapilo, když se mi kamarádka Katka svěřila, že už má hledání pana Dokonalého po krk a rozhodla se ho nahradit jinak…

Než jsme se sešly na kávu, honila se mi hlavou kupa scénářů - jak asi takové nahrazení partnera vypadá, napadlo mě skoro všechno (od gigola po změnu orientace), ale Katka mě překvapila. V jejím životě totiž kraluje hodinový manžel.

Nepleťte si ho s řemeslníkem

Tedy hned na začátku chci říct, že se nejedná o avizovanou firmu na muže řemeslníky, kteří u vás doma přišroubují žárovku nebo spraví dřez. Jsou jistí podnikaví muži, kteří si tenhle řemeslnický koncept vzali jako mustr, ale kapku ho rozvedli. Ten Katčin hodinový manžel se jmenuje Pavel, doporučení na něj dostala od naší společné kamarádky a funguje to tak, že si Katka Pavla objedná, stejně jako to chodí s "běžnými" řemeslníky. Fešák (viděla jsem fotku), dorazí a opraví, co je v bytě třeba. Pokud má žena zájem i o jiné služby, mohou se domluvit. Cena prý není pevná, žena svého hodinového manžela ohodnotí, jak uzná za vhodné. Žádné pevné ceny, žádné nucení, nic, co by vypadalo jako prostituce…

Gigolo, nebo kamarád?

Přiznám se, že jsem se neudržela a ptala se, jaký je rozdíl mezi profesionálním společníkem, gigolem, chcete-li, a takovým neoficiálním hodinovým manželem.

"Znáš mě, já bych si gigola nikdy neobjednala, nejsem ten typ a taky se mi takoví profesionální muži, jak já si je představuji, fakt nelíbí. Pavel je kluk, který je stejně starý jako já, a vlastně si dost rozumíme. Máme společný vkus na muziku i leckteré názory. Sex je s ním krásný. Víš, že jsem léta nezavadila o pořádného kluka, mám holt smůlu a tohle je pro mě řešení. Byt mám jako ze škatulky a nejsem bez sexu," vyprávěla mi kamarádka.

Hlavně se nezamilovat

Poprosila jsem Katku, jestli by mi nesjednala schůzku ještě s několika ženami, které si "jedou v tomhle konceptu". Podařilo se mi sejít ještě se dvěma z nich. Jedna to měla podobně jako Katka, tedy měla smůlu na muže. Rozvedená matka s malým dítětem nemá čas hledat partnera a seznamku zkoušet nechce. Tak má doma občasného pomocníka, který je ochotný vypomoci i jinde, což prý Lenka využívá zřídkakdy. "Já na sex teď moc myšlenek nemám, syn je malý a já pracuji a snažím se všechno skloubit, poté co manžel odešel. Ale několikrát jsem využila i téhle možnosti. Líbí se mi hlavně, že si můžu vybrat, nikdo není naštvaný, že mu ušel zisk, když o sex zrovna nestojím," řekla mi Lenka.

Jenže, jak už to tak bývá, ženy mají tendenci se do svých sexuálních partnerů zamilovat, neumí často oddělit sex od vztahu. A přesně to se stalo třetí ženě, která tenhle model "hodinového manžela" zkusila. Jméno si nechala pro sebe, ale svěřila se mi, že ten její občasný manžel byl tak prima, že zatoužila po tom, aby s ní byl napořád. Jenže to už pak pohádku nahradí realita. Muž byl samozřejmě ženatý, pomoc ženám, včetně třeba té sexuální, bere jako práci. Sám si vybírá, jestli se se ženou vyspí, nebo jestli k ní bude vůbec docházet a pomáhat, žádný nátlak. Paní se mu líbila, ale do soukromí by ji nechtěl. Takže pohádka skončila jako často končí příběhy v našem životě - měla zlomené srdce.

Přiznám se, že jsem byla překvapená, že podobný systém existuje. O mužích - opravářích - jsem samozřejmě slyšela a přijde mi to super pomoc, ale netušila jsem, že existují i podnikaví muži, kteří své služby rozšířili. Ale proč vlastně ne? Jen doufám, že nás nečeká budoucnost, kdy si budeme muset chlapa/ženu prostě objednat a zaplatit. Trochu děsivé, nemyslíte?

Neznámkuje a nedává diktáty: Chci děti podporovat, ne je nachytávat na tom, co neumí | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama