reklama

Grupensex v našich ložnicích není tabu!

Zkušenost se skupinovým sexem má v naší republice každý desátý obyvatel. Z toho plyne, že většina lidí se v opravdovém životě skupinových sexuálních aktivit nezúčastní.

Foto: Profimedia.cz

Zkušenost se skupinovým sexem má v naší republice každý desátý obyvatel. Z toho plyne, že většina lidí se v opravdovém životě skupinových sexuálních aktivit nezúčastní, představa sexu s více partnery najednou je ale pro ně velmi vzrušující.

Proč tedy muže láká pohled na dvě ženy, které se mazlí, laskají a líbají? Protože muži a ženy jsou v sexuálním cítění dost odlišní. Dámy jsou zvyklé na mazlení. To je dáno i jejich biologickou úlohou matky. Pro většinu žen jsou tedy dotyky jiné ženy  víceméně přijatelné. Naproti tomu mužští heterosexuálové mají k dotykům od jiných mužů vztah vysloveně záporný.


Lesby: sex bez agresivity
Lesbický sex je většinou neagresivní a nejčastěji se omezuje právě jen na mazlení, lízání a hlazení. „Když muž takové sexuální hrátky sleduje, jde v jeho vnímání stále vlastně o sex se ženou. Navíc ale všechny atributy takového sexu jsou tam dvakrát," říká sexuolog Ondřej Trojan a dodává: „Vzrušení navozuje celková situace, ať už je muž v roli pozorovatele, třeba při sledování porna, nebo je přímo účastníkem." Zato sexuální chování gayů je mnohem více pronikající, agresivní. Většině žen nepřináší takový pohled vzrušení, neboť je v něm daleko méně něhy.

I normální ženu vzruší lesbický sex
Zajímavé ovšem je, že i mnohým heterosexuálním ženám se obrázky ukazující sex mezi dvěma ženami líbí. Roli zde hraje opět něha, do které se žena snadno vžije. Heterosexuálního muže představa análního styku s mužem spíš vyděsí nebo odpudí. „Obdobně je pohled na masturbující ženu vnímán jako vzrušující, a to opět oběma pohlavími," doplňuje Trojan.  „Zatímco snímky masturbujících mužů takovou kladnou odezvu nemají. Někdo je dokonce označuje za perverzní."

Já bych vám ukázal
Představa dvou milujících se žen je velmi vzrušující pro většinu mužů i mnohé ženy. Tato dvojice navozuje pocit něhy a krásy, velké slasti. Když muž takový obrázek či film vidí, neubrání se pocitu, že „být tam tak s nimi, on by jim ukázal, co je pořádná soulož". Je v tom směs touhy dobývat a ještě mít na výběr ze dvou milenek.
Nepleťte si Švédskou trojku s Ruskou
Známý výraz Švédská trojka znamená sexuální aktivitu ve trojici. Jde o kombinaci dvou mužů a jedné ženy. V Čechách je však daleko oblíbenější Ruská trojka: dvě ženy a muž.

Třetího hledejte na netu
Stačí se podívat na in ternet a hned je jasné, kolik párů na internetových seznamkách hledá třetího k milostným hrátkám. Skutečně je větší zájem o ženu. Ale ani švédská varianta v Čechách nezajde na úbytě. Jeden pozorný manžel dokonce hledá pro svou paní dobře vybaveného černocha s slibuje mu, že nebude litovat.

  

Rozvolňovací balíček? Nejásal bych, ale vzniká kolektivní imunita, říká epidemiolog | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama