reklama

Erotogenní zóny mužů. Zapomeňte na penis!

Erotogenní zóny mužů jsou jiné než žen. Na co se tedy zaměřit? Na penis NE!

Foto: ISIFA/Thinkstock

Je pravda, že většina mužů o předehru nestojí, proto, když je o ni požádáte, jsou schopni zazpívat "tramtadadá" a s úsměvem jim vlastním vám řeknou, tady ji máš a můžeme přejít k samotnému sexu. My ale víme, jak udržet jejich pozornost a napětí.

V první řadě na začátku zapomeňte na penis, tedy alespoň na chvilku. A vrhněte svou energii, doteky a polibky na místa, o kterých možná ani oni netuší, že je tolik vzrušují. Tady je několik mužských erotogenních zón, které si získáte hýčkáním a trpělivostí.

Nebuďte bláhové

Představa, že se mu bude líbit hlazení a líbání stejných míst jako vám, je bláhová. Pamatujte, i v tomto případě platí, že jsou muži z jiné planety než ženy. Nezbývá vám tedy nic jiného, než prozkoumávat. Možná to zabere dost času, ale rozhodně se nudit nebudete. A jak zjistit, že jste na správném místě? Poslouchejte sténání a pozorujte řeč těla svého partnera, jistě vám dá najevo, co se mu líbí a co ne.

Doporučujeme: Fronéma o polyamory: Mám vztah se dvěma muži a jednou ženou

Druhou možností je zahrát si nějakou hru, kde vás on sám nasměruje tam, kam bude chtít. Ale přenecháte-li mu svobodu, většinou skončíte opravdu v jeho rozkroku. Osobně bychom tedy volili první variantu.

Potrapte ho

Pánové jsou opravdu velmi jednostranně zaměření na svůj penis, proto ho zkuste trošku pozlobit. Když se budete pohybovat v těsné blízkosti jeho mužství, zešílí, ale tím správným způsobem. Existuje celkem pět míst, která ho "zničí".

Bříško

Polibky, jazyk, foukání. To vše se mu bude líbit. Hlavně se dolů suňte velmi pomalu. Právě zde se totiž hromadí sexuální napětí. Abychom byli přesnější, jde o oblast mezi pupíkem a penisem. Nezapomeňte na třísla. Místa, kde nejsou chlupy, jsou více citlivá, tedy právě tam budou mít vaše doteky větší efekt.

"Dráždění nad penisem je mučení, ale rád a dobrovolně ho podstupuji znovu a znovu," povrzuje Jindra (41)

Stehna

Přesněji řečeno vnitřní strana stehen. Když se v těchto místech budete pohybovat velmi něžně, určitě si nebude stěžovat. Ideální jsou jemné polibky směrem k jeho rozkroku. Buďte tak blízko, aby cítil váš dech, jemný dotek nosu a samozřejmě i horké rty. Ve chvíli, kdy už se přiblížíte k bodu "P", přejděte na druhé stehno či se vraťte na koleno.

Tajný bod

Jde o místečko mezi varlaty a konečníkem. Zkuste oblast opatrně masírovat prsty a sledujte jeho reakci, která vám napoví, zda jste dorazily do správného cíle.

Varlata

Ano, tak to už je opravdu těsně před branami rozkoše, proto pohrávání, laskání a polibky bude prociťovat ze všeho nejvíc. Ale udržte se a nevrhejte se na jeho chloubu, nechte ho trošku "vycukat".

Zadeček

Není nic příjemnějšího než masáž zadečku, pokud se při ní občas přiblížíte k jeho rozkroku, určitě vám za to nevynadá.

"I chlapům se líbí, když jim žena naplácá nebo pomocí oleje zadek promasíruje. Vážně jsem pak úplně hotovej," přiznává Tom (37)

Zóny, na které se často zapomíná

U mužů nejvíce pracují smysly. Proto, když jim něco lechtivého zašeptáte do ucha, uspějete. Stejně tak se zblázní, když jim předvedete nějaký erotický taneček. Mužský mozek je tou největší erotogenní zónou a nervové buňky tento blažený pocit dokážou dovést až k jeho rozkroku.

"Pro mě je nejlepší předehra to, že se přítelkyně pomalu svléká a zapojuje mě do toho. V tu chvíli bych se na ni nejradši vrhnul, ale vydržím a vychutnám si vše do konce. Uvnitř se nahromadí touha, a pak se na ni dokážu vrhnout tak rychle, až ji občas vyděsím." popisuje Petr (26)

Kolenní jamku často při hlazení mineme, přitom je v těchto místech velmi jemná kůže, která reaguje na každý dotek. Podobně je tomu tak i v podpaží či na chodidlech, kdy sice nejspíš partnera polechtáme, ale po chvíli se polibky a hlazení změní v rozkoš, kterou jen tak neustojí.

"Hrozně dlouho jsem přemlouval přítelkyni, aby mi laskala nohy. Nechtělo se jí do toho, ale já mám polibky na chodidlech a masírování šíleně rád," říká Jonáš (28)

Náš tip: 8 typů mužů, kteří nestojí za vaši pozornost

A na závěr jeden tip. Podle sexuologů mají muži rádi dráždění kolem konečníku, což mnoho žen nechce ani vyzkoušet. Většina z nich si totiž myslí, že o to stojí hlavně homosexuálové. Omyl, ty naopak vzrušují podobné zóny jako ženy, tedy bradavky, krk, záda. Právě heterosexuálové mají tuto oblast velmi citlivou a můžete je tak přivést k rozkoši. Rozhodnete-li se tuto část prozkoumat, určitě postupujte opatrně, abyste nejprve zjistily, zda o to váš partner stojí.

"Dost často se setkám s šílenou reakcí, když poprosím, aby mě partnerka laskala kolem konečníku. Ženě to přijde odporné a nehygienické, ale když udělám něco podobného já jí, nestěžuje si," konstatuje Zdeněk (41)

Není třeba líbat krk

Muži mají zcela odlišné erotogenní zóny, většina z nich je kolem genitálií. Proto líbání na krku může být příjemné, ale žádnou bouřlivou reakci od nich nečekejte. Podobně je to u ušních lalůčků či polibků na obličej.

"Nekonečné, tak přesně jsou pro mě chvíle, kdy se manželka rozhodne, že mě bude dráždit na krku. Opravdu mi to nic nedělá. Stejně tak nejsem nijak vysazený na žužlání bradavek. To bych nejradši celou předehru ukončil," svěřuje se Radek (34)

Ať už se vhrnete na kteroukoliv část partnerova těla, věnujte jí dostatek pozornosti, ale vždy myslete na to, že muži nejsou tolik zrozeni pro dlouhé předehry. Sledujte jeho reakce, dobře poznáte, kdy je třeba přejít na "hlavní chod".

Jakou erotogenní zónu má váš partner? Napište nám v diskuzi pod článkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Jsem obézní. Muži si na sex se mnou nestěžují

Jágr je pořád volný. Které ženy ho dokázaly ulovit?

Káva z pampelišek. Využijte sílu žluté rostliny


reklama
reklama
reklama
reklama
reklama