reklama

Erotické pomůcky, které patří do nočního stolku

Co by nemělo chybět žádné ženě v nočním stolku? Máme pro vás 5 zajímavých tipů...

Foto: Thinkstock

Mít nebo nemít doma erotickou pomůcku? Určitě ano!  Designový kousek nebo jen malý pomocník, který bude vždy po ruce. Podívejte se na pět užitečných hraček, které stojí za to mít v nočním stolku.

Není tajností, že nejprodávanějšími erotickými pomůckami jsou venušiny kuličky a vibrátor. Okořeňte si svůj erotický život. Existuje celá řada možností, které vás budou bavit.

Bio lubrikační gely

Měly by být součástí každého intimního styku. V prodeji jsou gely na bázi silikonů, vody nebo s různými přísadami a esencemi. Dobře si rozmyslete, které vám budou vyhovovat. Silikonové přípravky mají vyšší kluzkost a celkově po aplikaci vydrží déle. Jedinou nevýhodou je horší omyvatelnost. Pozor na kombinaci s ostatními pomůckami. Některé materiály silikon nesnášejí a mohou se poničit. Vodní lubrikační gely je vhodné používat hlavně na pomůcky, které napodobují lidskou kůži.

V současné době se nemusíte bát žádné alergické reakce, prodává se pod označením hypoalergenní nebo dokonce na bio bázi, jejichž složení naše tělo nijak neohrožuje.

Vibrátor versus pulsátor

Sledujete seriál Sex ve městě? Pak dobře víte, že vibrátor patří do nočního stolku každé náruživé ženy. Mezi nejprodávanějšími typy najdete Fifi (2 300 Kč), klasický vibrátor, ale opatřený vibrujícími oušky. Ani tolik diskutovaný bod G (skutečně existuje?) nezůstane ošizený. Intenzivní masáž a dráždění přivede do extáze každou náruživou a náročnou dámu.

V obchodech objevíte celou řadu materiálů, tvarů a modelů. Stačí se jen rozhodnout, zda chcete mechanický, elektrický nebo tvarovaný. Sexy pomůcky jsou kvalitní a z nezávadných materiálů. Rozdělují se na vibrační a nevibrační (dildo). Mezi nejoblíbenější patří gelové vibrátory, které jsou příjemné a hlavně cenově dostupné.

Čtěte také: 3 nejčastější chyby v sexu, kterých se ženy dopouštějí

Luxusní novinkou je We Vibe 2 (1 549 Kč). Unikátní design, který potěší při vlastní masturbaci, ale i při milování v páru. Zároveň dráždí klitoris i bod G. Nastavíte si až 9 druhů pulzací. Drží úplně sám a při sexu pomáhá partnerovi usnadňovat proniknutí.

Komu nevyhovuje klasické vibrování, může se poohlédnout po pulsátoru. Vypadá podobně, jen nevibruje. Hýbe se v těle tam a zpátky. Dokonale napodobuje mužský penis. Překvapí vás zahnutá špička, která dosáhne i na ta nejvzdálenější místa.

Ve službách feromonů

Jde o přírodní chemické látky, které produkuje lidské tělo a povzbuzuje smysly. Zvyšují touhu po opačném pohlaví a vzrušení. Mohou zlepšit váš sexuální život. Rozlišují se látky pro muže a pro ženy. Mezi nejprodávanějšími značkami jsou HOT (od 570 Kč) a P6 (od 900 Kč).

Feromony pro ženy zakoupíte jako parfém nebo jen čistou látku, kterou si nastříkate spolu s vaší oblíbenou značkou parfému. Sama na sobě nebudete cítit nic zvláštního, ale poblázníte všechny mužské protějšky ve vašem okolí.  

Tip redakce: Čeká-li vás důležitá pracovní schůzka s opačným pohlavím, nebojte se použít feromony. Úspěch na sebe nenechá čekat (tedy ten pracovní).

Něco malého pro partnera

Vyzkoušejte nenápadnou hračku v podobě erekčních kroužků (od 150 Kč). Ideální pro muže, kteří chtějí vydržet při sexu déle. Velmi elastický silikonový materiál se prodává v několika barvách a různých průměrech. Zaškrtí penis, udrží erekci a drobné výstupky dráždí i dámu. Kromě obyčejných modelů, si můžete pořídit  kroužky vibrační a vodotěsné (okolo 400 Kč).

Tip redakce: Dobře zvažte, zda váš partner snese vibrační kroužky ve tvaru zvířátek. Erekční delfínek nemusí být zrovna to pravé ořechové.

Když to nejde po dobrém...

Neděste se, nejde o žádné sado maso, ale proč si nepořídit něco malého, co přidá do vašeho vztahu správné vzrušení a zbaví vás všednosti. Užijte si večer s pouty, škraboškou na oči nebo s "lechtátkem".

Široká plyšová pouta (535 Kč) nikoho neurazí. Čekají vás erotické hrátky. Spoutejte sebe nebo vašeho partnera a užijte si dlouhou noc. Pro dokonalé trápení využijte elegantní "lechtátka" (od 338 Kč). Spolu se škraboškou (od 150 Kč) na oči zažijete dokonalou předehru. Maska na oči se prodává v několika barvách a vzorech. Váš partner nebude ani v nejmenším tušit, co ho čeká a na co se chystáte.

Jak jste na tom vy? Máte nějakou oblíbenou sexuální hračku, kterou byste doporučila své kamarádce? Nějaký žhavý tip?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Co vám ničí požitek ze sexu? Vlastní sebevědomí

Spěte spolu, i když se vám nechce. Vyplatí se to!

Svatební rituály: Trapné nebo nutné? Hlasujte!

Dvořák může vést ČT jen pár měsíců. Policie byla psychologické divadlo, říká Rožánek | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama