reklama

Co ženám vadí při sexu? Zeptali jsme se jich!

Tentokrát nás zajímalo, co ženám vadí při sexu. Jsou to pořádné dračice!

Foto: ISIFA/Thinkstock

Tentokrát nás zajímalo, co ženám vadí při sexu. Zeptali jsme se v okolí i na Facebooku. A co jsme zjistili? Že jsou dámy mnohem odvážnější, než jsme si mysleli, a pár drobností by rády změnily.

Nejčastějším problémem byl muž bez fantazie, který nechce zkoušet nové věci, nedostatečná hygiena partnerů, a dokonce i přehnaná romantika. Podívejte se, jak dopadl náš mini průzkum.

Žádné "ťuťu ňuňu"

Fakt, že dámy netouží zase tolik po romantice či sladkých špitání, nás celkem zaskočil. Samozřejmě, že jsme se ptali jen malé hrstky žen, ale i tak nás jejich reakce překvapila.

"Mám ráda, když mám v posteli chlapa! Strašně mi vadí, když se mnou manžel při sexu mluví stylem "ťuťu ňuňu". Ale zase ne sado maso. Jen prostě musím vidět, že mě chce a to mi dokázat akcí a ne sladkými řečičkami." (Jitka 31)

Čtěte také: Průměr je 6 hodin. Jak dlouho se chystáte na první sex?

"Živočišný sex. To je to pravé! Prostě mě popadnout a bez řečí mi ukázat, kdo doma velí. Žádné šílené otázky, jako, co bys ráda, kde se tě mám dotknout, co si přeješ. Možná se budete smát, ale chlap musí čapnout, a jak se říká přehnout. Na nic nečekat." (Dominika 26)

Miluji smradlavé chlapy a ne navoněné slečinky

Hned v těsném závěsu za "živočišným sexem" byla hygiena pánů. Tak tady se dámy nějak neshodly, ale to je dobře, nemůžeme chtít každá stejného chlapa.

"Já celkově špatně snáším sex ráno. Ani jeden nemáme vyčištěné zuby a přijde mi fakt šílené, se hned po otevření očí do sebe zakousnout. Potřebuji si v klidu vyčistit zuby a nejlépe ještě s partnerem skočit do sprchy. Miluju, když jeho tělo krásně voní." (Bára 29)

"Je pravda, že úplného smraďocha v ložnici nesnesu, ale zase na druhou stranu nenávidím, když je partner převoněný a já necítím jeho přirozenou vůni. A ano, možná jsem trošku úchylná na pánský pot, ale v mezích. V posteli musím mít pořádného chlapa, který nevoní jako špatně udělaná reklama na drogerii." (Veronika 34)

Chci používat erotické hračky, ale nemůžu

Že dámy jsou ty, které brzdí šílené představy mužů a nerady experimentují? Nejspíš jde o nějaký mýtus, který se nám při průzkumu honem rychle vyvrátil.

Doporučujeme: Dřív byl sex mým koníčkem. Teď nemám chuť

"Nesnáším, když můj partner zamrzne na jednom bodě. Nerad experimentuje, nezkoušíme nové polohy a co víc, odmítá používat při sexu erotické hračky. Mám ráda změny a trochu vzrušení z něčeho nového." (Máša 36)

Když tchýně není doma

Myslím, že takových je nás opravdu hodně, co nesnáší, když jim při intimní chvilce na dveře ťukají děti nebo tchýně. A stejný názor sdílejí i naše čtenářky.

"Problém asi bude, že bydlíme s rodiči manžela. Ale nejvíc mi vadí, když v tom nejlepším začne tchán ťukat na dveře ložnice, že potřebuje přeladit kanál a moc dobře ví, že domino rozhodně nehrajeme." (Tereza 25)

"Opravdovou libůstkou je, když nám při sexu škrábají děti na dveře, že se bojí a nemůžou spát. Užít si pořádné milování je opravdu náročné. Vždy čekáme alespoň dvě hodiny, až usnou. Bohužel s námi bydlí i tchýně. A já mám pořád pocit, že nás poslouchá. To je věc, kterou opravdu nesnáším a uvolnit se? Nelze!" (Daniela 33)

A co ještě ženám vadí při sexu?

Podívejte se na pár zajímavých anonymních odpovědí. Je až úsměvné, že se v některých z nich jistě poznáte i vy, alespoň u nás to tak bylo. 

"Nesnáším, když z chlapa tak nějak cítím, že na mě při milování nemyslí."

"Opravdu mě dokáže naštvat, když přípravami strávím hodiny, abych muže překvapila. Natáhnu si pěkné prádlo a ve dveřích mu říkám, líbí? A on odpoví, že ano, ale mám ho sundat, prý zbytečně zdržuji."

"Pro mě je nejhorší světlo. Hrozně si přeji při milováním tmu nebo alespoň intimnější osvětlení, více se tak uvolním, ale partner chce vždy rozsvítit, aby viděl."

"Já musím zmínit bezohlednost. Pokud dopřeji partnerovi dokonalé vyvrcholení při milování a on nezvládne uspokojit mě, neměl by se otočit a usnout, ale pokusit se práci "dodělat" nějakým jiným způsobem."

"Vadí mi, když partner chce milování bez kondomu. Já prášky brát nemůžu a nějaké řeči, že vše zvládne uhlídat včas, mě prostě nezajímají, měl by mít více zodpovědnosti."

"Svého partnera miluji, ale je hrozně nudný v posteli a mě nebaví vymýšlet nějaká dobrodružství. Chci měnit místa při milování, pozice, a nebo si klidně zahrát nějakou "nevinnou hru". Občas něco navrhnu, ale nemůžu být pořád já ta, která vše vymýšlí, unavuje mě to."

"Nesnáším, když při milování vlétne do ložnice pes, začne mi olizovat nohu nebo dokonce štěká."

Máte i vy něco, co opravdu nesnášíte při sexu? Ať už to jsou ponožky, moc romantiky či naopak přílišná tvrdost? Napište nám v diskuzi pod článkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Vyzkoušeli jsme: Muzikoterapie je lepší než psychiatr

Sex bez penisu? Muž měl v posteli stovku žen

Chcete pracovat z domova? A umíte to?


To nejúžasnější je uvnitř. Superdrahá Vila Tugendhat v době vzniku dráždila | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama