reklama

Co ženy milují a obdivují na mužích? Možná se budete divit

Co se nám, ženám, líbí na mužích? Co je v našich očích dělá sexy a co má přesně opačný účinek? Jsou to peníze, auto nebo snad divoký pohled? Nahlédněte do naší grafiky a možná se budete divit.

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

Co je a není sexy, je poměrně diskutabilní téma, které jsme nedávno zmiňovali. Jde o otázku osobního vkusu, ale třeba i prostředí, z něhož pocházíme a ve kterém se pohybujeme. 

  „My, ženy, potřebujeme krásu, aby nás muži milovali, a hloupost, abychom milovaly my je.“ Coco Chanel citát, choco chanel, žena.cz

Výrazem "sexy" se poslední dobou příliš nešetří. Jde o moderní a často používané označení téměř pro cokoli, co nám v nějakém smyslu připadá přitažlivé. Skoro by se dalo říct, že slovo "sexy" docela slušně zlidovělo a v oblibě jej má většinou střední a mladá generace.

My nezůstáváme pozadu a na odlehčení od čehokoli, co vás momentálně zaměstnává, jsme připravili 10 bodů, které dělají (fyzicky) silnější část lidstva přitažlivou a přitažlivější.  

Co vlastně pro ženu znamená sexy muž? Dozvíte se v naší grafice.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama