reklama

Co muži v sexu opravdu chtějí?

Některé ženy vědí přesně, co jejich muž v posteli chce a potřebuje. Další naopak tápají, ptají se v duchu samy sebe: Dělám to dobře, nebo špatně? Je mu to příjemné? Nejsem nešikovná? Nevěří si, ale partnera se přesto nezeptají.

Foto: Profimedia.cz

Některé ženy vědí přesně, co jejich muž v posteli chce a potřebuje. Další naopak tápají, ptají se v duchu samy sebe: Dělám to dobře, nebo špatně? Je mu to příjemné? Nejsem nešikovná? Nevěří si, ale partnera se přesto nezeptají.

Ale s muži a sexem to opravdu není žádná velká věda. Muži nejsou, co se týče erotiky, nijak zvlášť složití. Pokud chtějí sex, chtějí sex. Při milování prostě nemyslí na nic jiného než na sex.

Samozřejmě, že každý muž je jiný. Jeden se rád mazlí, druhý jde rychle na věc. Mužské touhy jsou stejně rozmanité jako ty ženské.

Milující ústa

Jistě vás nepřekvapí, že podle nedávného německého průzkumu si 67 % lidí přeje při milování nejvíc orální sex. Hlavně muži po něm touží skoro všichni a téměř vždy ho dostávají. Ženy si ho také dokáží pěkně užít, ale aby si o něj řekly, to už je pro ně těžší. Tady by mělo platit pravidlo: oběma milencům stejně, i při orálním uspokojení.

Sexy prádlo

Muži mají rádi sexy prádlo. Ale nemusí to být jen záplava krajek. Někdo si na ně potrpí, jinému se zase líbí jednoduché  bavlněné prádlo, další preferuje hladký satén bez ozdob. Je to prostě tak - dobře zabalené ženské tělo je jako záhadný dárek, který láká k rozbalení. Nahota je moc přímočará, sexy prádlo podněcuje fantazii. Žena by si tedy měla zjistit, co na jejího partnera zabírá a může experimentovat, než na to kápne. Vyzkouší rudé body, hladké černé kalhotky s košilkou nebo už zmíněnou krajku. A pozná, co mu přijde nejvíc sexy.

Mlčeti zlato

Co muži nesnášejí, jsou vážné hovory v posteli. Podle průzkumu časopisu pro pány GQ to naštve celých 40 procent mužů. Postel není určená pro diskuze, ale pro milování. Tak to prostě mají, s tím ženy nic nesvedou. I když nějaká konverzace se přece jen připouští. Ne o výchově dětí nebo o návštěvě tchýně. Ale erotické pobídky, vzdechy a sdělení pocitů - to je dovoleno.

Vstup zakázán?

Pokud se aspoň občas kouknete na porno, musíte dojít k tomu, že nezbytnou součástí každého milování je i anální sex. Jenže pozor. Na něj mají rozdílné názory obě pohlaví.
Téměř každý třetí muž o něm sní. A je jen na ženě, zda mu vyjde vstříc. Pánům může být velmi příjemný úzký anální otvor a silné tření, pro ženu to může být frustrující a bolestivá záležitost. A ještě ty nervy drásající myšlenky. Co když se mi stane nehoda??? Ale i anální styk může být příjemný. Partner ale nesmí tlačit na pilu. Partnerka musí být dokonale uvolněná, při ruce mít lubrikant a svému muži na sto procent věřit. 

Ženská iniciativa

To je další z věcí, kterou si muži přejí. Aby po nich žena vyjela a jasně jim dala najevo, že jí jde o sex. Pak celou akci koučovala, udávala tón a směr. Jenže některé partnerky, i když by po takovéhle aktivitě toužily, nemají odvahu. Možná by před milováním stačilo příjemné posezení u vína, které rozváže jazyk a přání tak dostanou prostor.

Byl jsi skvělý

Muži nejsou necitelní a rádi slyší o tom, jak byli dobří. Tak proč jim to nedopřát, i když je potřeba někdy maličko zalhat? A také je potěší, když jim řeknete, co přesně se vám při milování líbilo, co vás děsně vzrušovalo.

Postelové novinky

Nejen muž může přicházet s nápadem, jak milování ozvláštnit. Překvapte ho a navrhněte něco sama. Tantrickou olejovou masáž, peříčkové hlazení na genitáliích nebo podpatky v posteli. To ho dostane. Odvažte se a ukažte mu, že i vám se takové novinky a lehké extravagance líbí.

Co muži opravdu nechtějí? Sex za odměnu!

„Dneska jsi smontoval stůl, tak se večer pomilujeme," řeknete a on běsní. Tohle je ten největší zabiják kvalitního sexu. Pozor na to, muže odměňte oblíbenou lahví, dobrou večeří nebo knihou, ale nikdy ne sexem.

Prokop: "Neviditelné" aspekty českého selhání. Za best in covid nemůže jen Babiš | Video: Kristýna Pružinová, Martin Krepindl, Blahoslav Baťa
reklama
reklama
reklama