reklama

Čísla, o kterých ženy lžou. VŽDYCKY!

Hmotnost, věk, velikost prsou... Čísla, o kterých ženy lžou. VŽDYCKY!

Jsou informace, které mužům nerady sdělujeme podle pravdy. Kolik si měla partnerů, jaký je tvůj věk nebo kolikery boty vlastně máš? Pokud z našich úst vyjde vůbec nějaké číslo, většinou je to lež.

Říká se, že když muž řekne nějaké číslo, měly bychom jej podělit dvěma, abychom získaly správný výsledek, ale jak je to se ženami? Chcete-li pravdu, musíte ubírat nebo přidávat?

Zhubla jsem pět kilo

Co se týče hmotnosti, jsou celkem dvě lži, které nejčastěji vyjdou z úst ženy. První z nich je o tom, kde se nachází ručička na váze. Je-li partner chytrý, vůbec se na tyhle věci neptá. Jestli chce opravdu znát odpověď, musí si k samotnému číslu ještě několik kilogramů připočítat. Jestli přiznáme, že vážíme něco málo přes 60 kg, bohužel se pravda blíží spíše k 70 kg.

Doporučujeme: Co musí muž umět, aby dokázal ochránit ženu?

A další situace je při hubnutí. Moderní váhy ukazují i desetinná místa, což se nám náramně hodí. Pokud je přiznaný úbytek váhy 5 kg, pravdivá hodnota bude nejspíš jen 4,1 kg.

Jsi moje třetí známost

I tady bude třeba ke konečnému číslu něco málo připočítat. Ať už nás k tomu vede cokoliv, většina žen své "lásky" spíše zatajuje, než že bychom hrdě hlásaly, že jsme měly každý měsíc jiného partnera. Znáte to, muži jsou v takovém případě "borci", ale ženy...

Kolik jsi utratila?

Vražedná otázka. To snad, pánové, nemůžete čekat, že vám odpovíme pravdivě. Těžko se vysvětluje, že jsme potřebovaly novou podprsenku nebo lodičky, protože byly zrovna v akci nebo se nám ty staré nehodily k novému oblečení. Navíc, my se vás také neptáme, proč musíte mít kdejakou nejmodernější elektronickou hračku.

Budeme skoro stejně staří

Od určitého věku se nám nechce svému okolí sdělovat, kolik nám doopravdy je. Etiketa slušného chování sama velí, aby se nás pánové na takové věci vůbec neptali. Nesmíte se tedy divit, že když z nás budete odpověď dolovat už na první schůzce, nejspíš si ubereme alespoň tři roky.

Kde je ta čokoláda?

Už se vám někdy stalo, že partnerovi dáte čokoládu. On ji otevře a vezme si kostičku, vrátí ji do skříňky, a protože jste měla nervy nebo prostě jen chuť, snědla jste ji během pěti minut? A pak přijde otázka. Kde je ta čokoláda? A nám z úst vyletí tato odpověď: Dneska jsem měla jen dvě kostičky, je tu otevřená už dlouho.

Náš tip: 8 chyb, kterými partnerovi zkazíte orální sex

Jak jde o jídlo, dost často si vymýšlíme. Když se vrátíme večer ze cvičení, obvykle nepřiznáme, že jsme měly ještě něco k jídlu. A pokud zajdeme do restaurace a chceme po hlavním chodu ještě dezert, rády svému partnerovi sdělíme, že jsme dnes měly jen snídani.

Každý den

Vyprosily jste si od partnera něco drahého k narozeninám nebo prostě jen tak se slovy, že "to" budete používat nebo nosit každý den? Nikdy tomu tak nebude. Nové boty si vezmeme dvakrát za rok a na kolo si vylezeme tak jednou za týden. Magické slovní spojení "každý den" je prostě jen taktika, když něco moc chceme.

Ke kadeřníkovi chodím jednou za tři měsíce

Omyl! Spoléháme na fakt, že si pánové změn obvykle nevšimnou. Těžko se nám přiznává, že za měsíc utratíme za kadeřníka, manikúru, pedikúru či kosmetiku takové velké sumy.

Šílené telefonáty

Jsme chronické telefonistky, s tím nejspíš nic neuděláte. Během dne si potřebujeme s mámou, kolegyněmi či kamarádkou sdělit plno "důležitých" informací. Proto, když vám řekneme, že jsme dnes s kámoškou mluvily jen jednou, určitě šlo nejmíň o tři hovory. Ještě, že už existují ty neomezené paušály.

Nosím velikost 36

Žádná žena nepřizná, když se její konfekční velikost přehoupne přes 38-40. Proto se nám pánové radši nesnažte kupovat nic na sebe. A nespoléhejte na cedulky, jistě budou odstřihnuté.

Alkohol a cigarety

Ani tady nepochodíte. Počet cigaret denně je obrovským tajemstvím a množství skleniček vína na firemním večírku? Kdo by si je pamatoval.

Orgasmus? Co to je?

A na závěr důležitá odpověď. Kolik jsme měly orgasmů? Upřímně? Na rozdíl od mužů, u nás nikdo nepozná, že k němu nedošlo. Nechcete-li mít raněné ego, raději se neptejte!!! Myslete si třeba, že je máme pokaždé, když se nás jen dotknete...

Pokud tedy dobře víme, že když muž odpoví nějaké číslo, je třeba ho pokrátit, u žen jde o opačný proces. Většinou je třeba ke konečnému výsledku ještě pár jednotek přidat.

V jakých číslech podle vás ještě ženy lžou? Napište nám v diskuzi pod článkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Jak si hezky užít Valentýna za méně než 300 Kč

5 raw receptů, které vám změní život

12 pomůcek na cvičení, které se vejdou do skříně

Dámy si vyměňovaly prádlo. Výzvu si užila i Jennifer Lopezová | Video: Instagram, TikTok, Twitter, Facebook
reklama
reklama
reklama