reklama

Chci předmanželskou smlouvu na sex! Jsem divná?

Taky vám to přijde jako šílený nápad zhrzelé paničky, která už neví roupama coby? Nebo mě rovnou máte za nesvéprávnou blbku, která si myslí, že si papírem uvážena manžela k pravidelným něžnostem, styku a bůhví čemu ještě?

Foto: Profimedia.cz

Taky  vám to přijde jako šílený nápad zhrzelé paničky, která už neví roupama coby? Nebo mě rovnou máte za nesvéprávnou blbku, která si myslí, že si papírem uváže manžela k pravidelným něžnostem, styku a bůhví čemu ještě?  Abych pravdu řekla, možná máte i pravdu.

Skutečnost ale vypadá následovně:

Je mi 32 a jsem nymfomanka!

Prostě miluju sex, vím to o sobě vlastně od puberty, kdy jsem začala poznávat svoje tělo a ve věku postpubertálním se věnovala sexu měrou vrchovatou - ovšem vždy s vlastními partnery.  Asi si budete myslet, že si ve svých tvrzeních odporuju: Nymfomanka, ale k sexu potřebuje "svého" partnera? Lásku? Cit? 

Ano, je to přesně tak!

Nejsem a nikdy jsem nebyla promiskuitní, milovat se hodlám a chci jen a jen se svým partnerem a zanedlouho i manželem. Jsem úspěšnou třicátnicí, pracuji v zavedené nadnárodní firmě a můj plat daleko převyšuje průměrnou mzdu. S přítelem si žijeme poměrně na úrovni, dvakrát ročně odlétáme obvykle do exotických zemí na za-slou-že-nou dovolenou, nedávnou jsme si pořídili domeček jen 20 km od Prahy.

To jen, abyste měli představu, že nejsem jedna z těch, které nevědí co dělat s volným časem, protože si je vydržuje bohatý manžílek či milenec. Oba pracujeme 10 hodin denně a často i doma do noci sedíme u počítače.

Co když mě jednou odmítne?

Tahle představa mě děsí… Co když se dostaví po pár letech manželství krize (s Robertem jsem jen dva roky a za půl roku chystáme svatbu) a manžel mi řekne: Sorry zlato, už s tebou spát nechci, nebavíš mě, nevzrušuješ, a co hůř - mám milenku!? Proto mě napadla ta spásná myšlenka - budu trvat na předmanželské smlouvě na sex. Proč ne, takové případy existují a jistě ne pouze mezi hollywoodskou smetánkou.

I já = obyčejná ženská můžu mít nárok na pravidelné radovánky. A teď přichází dilema… čím si to pojistit, jaké určit sankce, když manžel sex se mnou odmítne? Finanční? To budu za zlatokopku a mrchu, které jde jen o peníze. Ale mně nejde o peníze, mně jde o SEX! Tak jsem začala googlovat…

Snoubenci se zavazují, že…

ve svazku manželském budou mít pravidelný sexuální styk a to minimálně třikrát týdně po dobu alespoň 30 minut. Snoubenec Robert K. se tímto zavazuje, že bude svolný manželku uspokojit ve stejné frekvenci s tím, že konkrétní dny v týdnu se budou řídit přáním snoubenky a budoucí manželky Karolíny H.? Takhle nějak by to mělo být ve smlouvě?

Přijde mi to ujeté a když jsem s požadavkem přišla za Robertem, zaťukal si na čelo. Tedy než pochopil, že to myslím vážně a nehodlám ustoupit. "To je moje podmínka! Když na to nepřistoupíš, tak na nějakou svatbu zapomeň," křičela jsem na něj, když mi řekl, že si na tohle musí dát panáka a odcházel (prchal) před půlnocí z domu.

A vezme si mě vůbec?

I nad tímhle jsem přemýšlela - co když ho mým požadavkem znechutím natolik, že si mě odmítne vzít. To budu za krávu a nadrženou nymfomanku, které potřebuje mít sex každý den a o nic jiného mi na tom světe nejde. Ale tak to přece není. Sex mi stačí opravdu třikrát týdně (alespoň ten smluvně podmíněný) a to je přece pro každého zdravého chlapa snesitelná míra. Nebo ne?

Čekám co bude, ale zatím neustupuju!

Před týdnem se ke mně Robert po vášnivém sexu přitulil a pravil: "Tak, jestli to takový bude celej život, tak tu smlouvu klidně sepiš, ale dej do ní limit takovejch 50 let věku, jo? Pak už za sebe nemůžu ručit," žertoval, ale mě to naplnilo nadějí. Že bych si ho přeci jen uvázala? Kolem padesátky už stejně budu asi po přechodu, nebo do něj nebudu mít daleko. Ale aspoň těch necelých 20 let si užiju. Teď ještě vymyslet si sankce…

Že by přeci jen ty peníze? Nebo protislužbu?

Vymyslet sankce pro případ, že Robert nebude plnit své manželské povinnosti se jeví jako to nejsložitější. Možná by nakonec přeci jen nebyly špatné finanční postihy/pokuty. Třeba 5000 Kč za neuskutečněný sex? Ne, že bych si myslela, že takhle zbohatnu, Robert je při síle a sex může mít klidně třikrát denně. Ale zároveň si váží každé koruny, kterou mu jeho podnikání v gastronomii vynese. Takže motivaci uspokojovat náročnou manželku by jistě měl. Taky mě napadlo, že Robert může kontrovat a bude trvat na tom, že když sex třikrát týdně, tak že bude mít denně vyžehlené tři košile, nebo každý den teplou večeři. Bude to ještě zajímavé. Už jsem si domluvila schůzku s právníkem, tzn. za 14 dní budu moudřejší.

Ale ze svých potřeb rozhodně ustupovat nehodlám!

Co si o tomto tématu myslíte vy?

Přijde vám předmanželská smlouva na sex jako legitimní požadavek a něco, co holt patří do dnešní "zvrácené" společnosti? Nebo je to jen úlet, který manželský vztah výhledově spíše zničí než posílí? Zapojte se do diskuze pod článkem!

Tento a další podobné soukromé problémy byl tématem pořadu Dámský klub na rádiu Frekvence 1

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Jak si udržet partnera? Ochočte si ho

Čech versus cizinec: S kterým budete mít lepší život?

Prevence infarktu: Sledovat erekci se vyplatí!

 

Stach: Nenechám si vzít radost ze života. Dnes jsem klidnější, věda nám dala řešení | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama