reklama

Bývalá biatlonistka odtajnila nového přítele. "Respektuje mě takovou, jaká jsem."

"Mám chlapce z Berouna a je to sympaťák," okomentovala bývalá špičková sportovkyně Gabriela Koukalová svou novinku ve svém partnerském vztahu.

Foto: ČTK

Současná moderátorka a bývalá vrcholová sportovkyně Gabriela Koukalová se loni na podzim rozvedla s badmintonistou Petrem Koukalem, se kterým žila v manželském svazku čtyři roky. Důvodem prý byly odlišné partnerské představy. Nyní se na sociálních sítích pochlubila novým partnerem.

"Není to muž, který by mě chtěl předělávat, respektuje mě takovou, jaká jsem," prohlásila nejslavnější česká biatlonistka pro pořad Showtime o svém novém příteli Milošovi.

Olympijská medailistka Gabriela Koukalová loni na podzim překvapivě na svých sociálních sítích oznámila rozvod se svým manželem Petrem Koukalem, bývalým profesionálním badmintonistou. Vztah dvou bývalých profesionálních sportovců trval šest let, poslední čtyři roky byli manželé. 

"Občas se stane, že se společná cesta dvou lidí rozdělí, a pak je načase pokračovat cestou jinou, vlastní. To je nyní i náš případ, můj a Petrův. Jako partneři jsme se rozešli již před několika měsíci a žádost o rozvod je tak ,pouze´ formálním krokem," uvedla Koukalová ve vzkazu na sociálních sítích. 

Lockdown je jediná šance. To, k čemu směřujeme, je smutné a tragické, říká Levínský | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama