reklama

Erotogenní mužské zóny: Jak vystupňovat jeho extázi

Erotogenní zóny, kouzelná místa našich těl, vzbuzují zaslouženou zvědavost a vysoký zájem. Vždyť kdo by nechtěl vystupňovat vzrušení svého protějšku natolik, že by vás partner či partnerka považovali za sexuální bohyni, s níž zažili dosud nejlepší milování?

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

Erotogenní zóna je oblast na povrchu těla, jejíž dráždění způsobuje nárůst sexuálního vzrušení. Tolik strohá internetová definice. Je ale třeba doplnit, že erotogenní zóny bývají častým tématem úvah mnoha žen i mužů, protože jde o téma delikátní, přinášející požitek a slast. 

Ne všechno se dá naučit, a pokud nefunguje "chemie", je každá rada drahá. Pokud si však dvojice sedne a jejich touha je vzájemná, proč si intimní prožitky ještě nevylepšit třeba právě dobře cílenými doteky?

  "Člověk v sexuálním životě v podstatě opakuje stále totéž, ale v podstatě ho k tomu žene touha po stále novém poznání." Joseph Babbitt Bashforth Erotigenní zóny, žena.cz

Pojďte se spolu se mnou projít malou galerií obvyklých i méně známých erotogenních mužských zón. Ne všechny fungují u každého stejně, ale právě v objevování a nacházení hlubokého erotického prožitku (i potenciálu) tkví krása intimního splynutí. 

Více v naší grafice…

reklama
reklama