reklama
 

5 tipů, jak oslavit Valentýna, aby vás to bavilo

Pokud Valentýna už slavíte, možná ho díky těmhle tipům dovedete k dokonalosti. Jestli jste ho doteď moc nemuseli, třeba právě změníte názor. Dejte tomu šanci.

Foto: Shutterstock

Dostalo se k nám pár tipů, jak oslavit Valentýna tak, aby to nebylo žádné klišé ani nuda. Podělíme se o ně s vámi.

Vyberete si?

1) Viagra pro ženy

Ženský orgasmus je stále jistou záhadou. Některé ženy ho dosahují pravidelně a různými způsoby, jiné ho nikdy nepoznaly. To může změnit oblíbená léčebná a rehabilitační metoda pulzní magnetoterapie. "Působení magnetického pole má za následek vyšší prokrvení míst, kde se léčba aplikuje, a díky tomu můžeme u žen pozorovat snazší dosažení klitorálního i vaginálního orgasmu. Magnetické pole taktéž produkuje slabé elektrické impulzy, které vnímají ženská nervová zakončení a reagují na ně. Díky tomu se zvyšuje vzrušivost a orgasmus nastupuje rychleji a s intenzivnějším prožitkem," vysvětluje lékař Václav Cikánek. Tyto účinky nejsou patrné jen bezprostředně po aplikaci, ale lze je pozorovat i dvě až tři hodiny po ní.

"V případě, že máte magnetoterapii již doma nebo se ji chystáte koupit, nebojte se ji využít i pro zkvalitnění vašeho sexuálního života," dodává doktor Cikánek. Jestli vás to zaujalo, a nic takového nevlastníte, dnes je ideální den, abyste mrkli na www.pulzni-magnetoterapie.cz.

2) Večeře až domů

Se svátkem lásky je tradičně spojeno také dobré jídlo, a proto bude mít tento den každý uživatel aplikace Uber v Praze i Brně možnost objednat si romantickou večeři pro dva až domů. Není třeba kamkoli chodit, rezervovat stoly ani utrácet tisíce. Stačí mít nainstalovanou aplikaci Uber a balíček si za  zvýhodněnou cenu 200 korun objednat. Nejde ale jen o běžný rozvoz už hotového jídla. Tohle je o něco zábavnější – mezi 14. a 18. hodinou bude možné si přes Uber objednat vůz, který vám doveze balíček se surovinami na skvělou večeři pro dva. Dostanete s ním i recept, který sestavil vyhlášený český šéfkuchař Radek Šubrt. Suroviny dodá online supermarket Rohlík.cz.

3) Společná vana

Zima je už tak dlouhá, že napustit si horkou vanu je vždycky dobrý nápad. Obyčejnou pěnu ale vyměňte za afrodiziakální olej (nejlépe funguje jasmín nebo santal). Stejně dobře ale funguje i tahle speciální koupelová bomba od Lush. Obsahuje uklidňující růži i povznášející bergamot. Vaši koupel hezky zabarví (její rozpouštění je vážně zábavné, nenechte si ho ujít!) a navíc je přírodní. Stojí 139 Kč.

 

4) Domácí čokoláda

Už naši předkové věděli, že čokoláda je přírodní afrodiziakum. K tomu pomáhá vylučovat hormony štěstí a cítíme se díky ní tak báječně. Využijte toho právě na Valentýna a darujte čokoládové pralinky. Anebo si je společně vyrobte, třeba podle receptu Zuzany Lužné z LoveOfRaw.cz:

Ingredience na čokoládu:

  • 50 g kakaového BIO a RAW másla (Vitalvibe)

  • 40 g kokosového za studena lisovaného oleje (Vitalvibe)

  • 2 až 4 polévkové lžíce medu

  • 20 g kakaového BIO a RAW prášku (Vitalvibe)

Ingredience na krém:

  • 50 g strouhaného kešu oříšků

  • 20 g strouhaného kokosu

  • 1 polévková lžíce medu či jiného sladidla

Postup:

Kakaové máslo nastrouhejte na hoblinky a ve vodní lázni smíchejte s kokosovým olejem, medem a kakaovým práškem. Míchejte, dokud se nevytvoří čokoláda. Tu pak nalijte na dno formiček na pralinky a dejte na 5 minut do mrazáku. Mezitím připravte kešu krém. Kešu oříšky společně se strouhaným kokosem a sladidlem nasypte do mixéru a rozmixujte do krémové konzistence. Ta se vytvoří díky uvolněnému tuku z oříšků. Poté vyndejte z mrazáku formičky a vložte kešu krém na ztuhlé čokoládové dno a pralinky zalijte čokoládou. Opět vložte do mrazáku na cca 10 minut a pralinky jsou připravené k podávání. 

5) Dárek pro pokročilé

Podle průzkumu NG Myslbek se v období kolem Valentýna zvyšuje zájem o zásnubní prsteny. To jen kdyby náhodou někdo chtěl zajistit oslavu, na kterou nikdy nezapomenete...

reklama

Komerční tip

reklama