reklama

5 nejhorších vlastností mužů. Která vás vytáčí nejvíc?

5 nejhorších mužských vlastností. Která vám nejvíc vadí?

Foto: ISIFA/Thinkstock

I v dnešní uspěchané době žena občas zatouží po rytíři v lesklé zbroji. Ale i tito pohádkoví hrdinové jsou jen lidé, kteří mají své dobré i špatné vlastnosti.

Pokud si myslíte, že si muže předěláte k obrazu svému, pak se mýlíte. Raději je přijměte takové, jací jsou, jinak nebudete mít jednoduchý život. Některé zlozvyky jsou totiž pro muže typické a nic s nimi neuděláte. Moudré ženy vědí, že někdy je lepší přivřít oči nebo napočítat do deseti, než začít řešit. Právě tolerance a moudrost je základem harmonického vztahu. Pojďte se podívat, jakými vlastnostmi nás muži nejčastěji štvou?

Skrývají své pocity a emoce

Muži se jen velmi těžko otvírají a vyjadřují své pocity. Nemají potřebu si vylévat srdce a vyplakat se na něčí rameno. Bohužel přesně toto považují za největší slabošství. Také věří, že je lepší zatajit pravdu, než se dostat do zbytečného konfliktu či namáhavého vysvětlování a řešení.

Doporučujeme: 8 důvodů, proč sex bolí i zkušené ženy

Pro ženy jde o obtížnou situaci, protože jen velmi těžko pochopí, co se s nimi děje. Web womantely.com dokonce uvádí, že jde o jednu z příčin, proč se ženy dožívají vyššího věku. Za žádných okolností v sobě neudrží pozitivní i negativní emoce, což ovlivňuje duševní i fyzickou pohodu.

Ženy jsou nejhorší řidičky

Téměř každý muž je přesvědčený, že je žena za volantem nebezpečná. Někdy se ohání i vědeckými výzkumy, které tento fakt potvrzují. Dost často nás tím dokážou naštvat. I když se stejně tak může objevit dobrá řidička nebo špatný řidič. Vybavte si, jak vypadá situace u vás, když vás partner nechá řídit. Jistě není potichu, že?

Za vším stojí pánská ješitnost. Mají pocit, že jsou ve všem nejlepší a nějaká "ženská" je přeci nemůže trumfnout. I kdyby to tak náhodou bylo, nikdy prohru nepřiznají.

Nosí stejné oblečení

Muži jsou podivné a složité bytosti. I když není nakupování jejich silnou stránkou a vášní, neopravňuje je to nosit stejné oblečení celý týden. Dvoje kalhoty, jedny boty, pár triček, tak vypadá jejich šatník.

Ženám dá hodně práce je přesvědčit, aby alespoň střídali ta trička. A mýtus, že muži mohou nosit stejné prádlo i dva dny, je opravdu šílený. Zajímalo by nás, kdo s tím přišel. Pokud tedy nemáte chuť zajít do obchodu, tak nám alespoň trochu důvěřujte a věci, které nakoupíme, noste. Jinak nás donutíte vaše oblíbené a staré kousky vyhodit do popelnice.

Časté zapomínání

Asi nejotravnější zlozvyk mužů, který si dokážeme vybavit. Ospravedlňují se tím, že si pamatují jen důležité věci, ale ohřát jídlo dítěti, vědět, kdy máte narozeniny, to nám přijde dost důležité.

Náš tip: Co si muži OPRAVDU myslí o vašem těle

Ale existuje několik faktorů, které paměť mužů hodně ovlivňují. Deprese, stres, úzkost, přepracovanost, to vše zhoršuje jejich soustředění. Sami muži přiznávají, že by jim neuškodilo, kdyby jim ženy věci častěji připomínaly a nenápadně naznačovaly. Prostě je třeba si uvědomit, že nejde o lhostejnost, ale o část jejich přirozené povahy.

Nejoblíbenější mužský sport: "Bordeling"

Kde začít? Zvednuté prkénko, vousy v umyvadle, obal od salámu v lednici, špinavé oblečení na podlaze, nádobí narovnané na lince. Dost často pánové ženám vyčítají, že se jim všude povaluje make-up a různé kosmetické blbůstky, ale to, že oni jsou mistři nepořádku, už si jen tak neuvědomí.

Opět pro sebe mají obhajobu, nejde o nepořádek, ale jsou to prý drobnosti, které bychom neměly zbytečně řešit. Zkuste někdy malý test, nevynášejte odpadkový koš, uvidíte, jakou obří hromadu jsou schopni udělat a ještě tomu budou říkat umění.

Jaká je podle vás nejhorší mužská vlastnost? Napište nám v diskuzi pod článkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Jak bezpečná je vaše mikrovlnná trouba?

Svatba na zahradě. Co vše je třeba zařídit?

Zaručené tipy, jak si udržet výkonnost i po obědě

1

Klaus: Bát se covidu je srabácké, žijeme v bláznivé době, bojíme se víc lidí než virů | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama