reklama
 

Vyzkoušejte elegantní kožená sluchátka s bezdrátovým přenosem

Aktuálním trendem roku jsou miniaturní bezdrátová sluchátka. Jednoduchá, pohodlná a především krásná. Tento elegantní, ručně vyráběný doplněk nabízí luxusní pohodlí pohybu se sluchátky bez kabelu. Mobil či přehrávač tak můžete mít v kabelce a posloucháte hudbu či telefonujete zcela podle svého.

Komerční sdělení - Toto je komerční sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Sluchátka MOMENTUM In-Ear Wireless
Sluchátka MOMENTUM In-Ear Wireless | Foto: Sennheiser

Nejnovější model bezdrátových bluetooth sluchátek Sennheiser MOMENTUM In-Ear Wireless reprezentuje perfektní propojení stylového zpracování. Materiály té nejvyšší úrovně poskytující udivující pohodlí a komfort při poslechu. Ten je docílen nejen mimořádně měkkou černou ovčí kůží, ale i účelným tvarováním. Černá barva luxusní přírodní kůže doplněná štepováním ostře rudou výraznou nití, kterou je precizně obšitý sluchátkový nákrčník, vytvářejí elegantní módní doplněk.

8 VÝHOD sluchátek Sennheiser MOMENTUM In-Ear Wireless

  1. Nezávislost na klasickém připojení k mobilu, bezdrátové připojení je funkční až na vzdálenost 10 metrů
  2. Snadná manipulace a možnost dobíjení akumulátoru pouhým připojením k počítači
  3. Luxusní elegantní vzhled díky pravé jemné kůži
  4. Drobná pecková sluchátka na kratších kablících
  5. Perfektní zvuk, dokonalá srozumitelnost telefonních hovorů,
  6. Spolehlivá nejnovější elektronika, vlastní mikrofon
  7. Po vyndání sluchátek z uší není třeba řešit jejich uschování, ani je jinak opatrovat, jsou stále bezpečně na krku, nepřekážejí účesu a jsou vždy znovu snadno dostupná
  8. Získala ocenění EISA (cena evropských odborných novinářů) jako Nejlepší bezdrátová In-Ear sluchátka 2017-2018

Elegantní lehký "nákrčník" sluchátek nepřekáží, je luxusně elegantní, a umožňuje mnoho příjemných věcí. Mobil je kdesi hluboko v kabelce nebo kapse saka a přesto jedním stiskem tlačítka na vnitřní straně nákrčníku přijmete hovor. Hudba se automaticky přeruší a můžete díky mikrofonu instalovaného do ideálního místa nákrčníku sluchátek telefonovat s perfektní srozumitelností vašeho hlasu. Lze nejen přijímat hovory, ale i hlasem "vytáčet" čísla uložených kontaktů nebo opětovně volat naposledy volané číslo. Můžete ovládat hlasitost poslechu jak při telefonování, tak i při poslechu hudby. Ovládací prvky umožňují dálkově posouvat skladby nebo přerušit či zahájit poslech.

Módní doplněk

Nákrčník potažený luxusní jemnou černou ovčí kůží a zdobený štepováním červenou výraznou nití obsahuje všechny elektronické díly potřebné pro provoz: mikroUSB konektor pro nabíjení vestavěného akumulátoru, vysílač spárovaný s mobilem, který není třeba ladit, zesilovače pro sluchátka, nenápadně instalovaný mikrofon za drobným otvorem a celou ovládací elektroniku, kterou řídíte čtyřmi snadno dostupnými tlačítky. Na jedno nabití akumulátoru jsou sluchátka plně funkční až deset hodin. Plné nabití zvládnou za jeden a půl hodiny. Je možné současně bezdrátově připojit dva přístroje, tedy například mobil a notebook.

Německá tradice

Německá firma Sennheiser se vývojem a výrobou mikrofonů i sluchátek zabývá již déle než 70 let. Je největším a nejprestižnějším výrobcem sluchátek a mikrofonů. Všechny součásti sluchátek MOMENTUM In-Ear Wireless jsou prověřené hlubokými znalostmi a zkušenostmi. Precizní německá výroba je zárukou nejen dokonalého řemeslného zpracování, ale i špičkové úrovně zvuku sluchátek i kvality mikrofonu s perfektní srozumitelností.

Precizní ruční práce

Získáte kvalitní sluchátka s ergonomicky konstruovaným nákrčníkem. Všechno je vlastně technologickým zázemím vlastních lehkých peckových sluchátek. Vše je vyrobeno z materiálů jako je ocel, tuhý a nárazuvzdorný polykarbonát, vše je elegantně potažené na dotek příjemnou ale houževnatou a odolnou ovčí kůží. Přírodní kůže dodává sluchátkům MOMENTUM nejen nezaměnitelně luxusní vzhled ale i poskytuje tomuto komponentu odolnost pro bezstarostné užívání v běhu běžného pracovního i soukromého dne nebo pro plnohodnotný pohyb na cestách. S ohromující desetihodinovou výdrží vestavěného akumulátoru, jsou MOMENTUM In-Ear Wireless ideální pro užívání si po celý den s mobilním vybavením. Integrovaný třítlačítkový ovladač a neviditelně začleněný mikrofon se špičkovými profesionálními vlastnostmi poskytují uživateli další přidanou hodnotu komfortních telefonních rozhovorů probíhajících v úžasném soukromí v jakémkoli prostředí.

reklama

Komerční tip

reklama