reklama

Voňavý dárek k Vánocům? Překvapte partnerku parfémem!

Krásný dárek pro ženu k Vánocům? Parfémem ji rozhodně neurazíte.

Foto: Shutterstock

Chcete své partnerce udělat velkou radost a darovat ji pod vánoční stromeček opravdu něco úžasného? Žádnou ženu neurazí kvalitní a dobře vybraný parfém.

Vánoce jsou plné vůní, proč tedy jednu nezabalit do balicího papíru a neudělat své manželce, mamince nebo přítelkyni radost. Podívejte se na tři nejoblíbenější parfémy, které bývají pod vánočním stromkem.

Vůně pro krásnou ženu

Mezi nejoblíbenější parfémy současné doby patří vůně Chloé L´Eau De Chloé. Parfém koupíte v internetovém obchodě za 1 305 korun v balení 100 ml. S tímto parfémem darujete žene květinově-ovocnou vůni. Každá se zamiluje do smyslné ženské vůně, kde se pojí vonné květy a šťavnaté ovoce v elegantním flakónku. Dopřejte své partnerce osvěžující kombinaci nektarinky, sladké mandarinky a bergamotu. Po chvilce se rozvoní líbezné květinové tóny v podání frézie, pivoňky a růže. Vše podtrhne santalové dřevo s výtažky pižma, jemné vanilky a bílého cedru. Darujte své lásce svět luxusu s parfémem Chloé.

Lancome O d´Azur - láska na první pohled

Vůni Lancome O d´Azur zakoupíte už za 1 205 korun ve velikosti 125 ml.  S vůní se vydáte na letní dobrodružnou cestu po překrásném Azurovém pobřeží. Nechte se unést smyslnou kombinací pivoňky, růže a sicilského bergamotu. Vše podtrhne citron z Kalábrie a pižmo. Nejpodstatnější esencí je růžový pepř, který parfému dodává smyslnost. Tento parfém zanechá v ženě nezkrotnou svobodu a připomene jí v zimně letní dovolenou u Středozemního moře.

Parfém pro energické ženy

DKNY Women Energizing 2011 je krásná vůně pro zajímavé ženy, které chtějí strhnout veškerou pozornost. Balení  100 ml stojí 1 155 korun. Tato vůně zahalí ženy do okouzlujících květinových tónů. První, co ucítíte jsou citrusy zakápnuté vodkou a hedvábné esence z křehké fialky. Za chvilku se rozvoní skvostný lotos, rozkvetlý narcis a čajová orchidej. Tečku na závěr tvoří aroma břízy a hřejivé akordy dřeva. Exkluzivní parfém si zamiluje každá žena.

Chystá vláda super úřad na sledování lidí? Je to klíč k řešení epidemie? | Video: Martin Veselovský, DVTV
reklama
reklama
reklama