reklama

Znáte obyvatele Hotelu Pradise? My ano!

V minulém týdnu jsme vám představili pánskou část osazenstva reality show Hotel Paradise. Podívejte se, které dívky je doplňují!

Tonga se skládá z 172 ostrovů a ostrůvků, z toho 36 je obydlených
Tonga se skládá z 172 ostrovů a ostrůvků, z toho 36 je obydlených | Foto: Stefan Heinrich

Máte rádi exotiku a krásná těla? Podívejte se na novou reality show Hotel Paradise a užijte si překrásnou krajinu Dominikánské republiky spolu se soutěžícími.

Prima love spustila před nedávnem reality show Hotel Paradise. Soutěží se o 50 tisíc eur. Soutěžící přicházeli jednotlivě, ale jen jako pár mohou být silní. Každý týden zůstává jeden na ocet a záleží jen na něm, zda získá partnera od konkurence. Pořadem provází moderátorka Martina Gavriely. Podívejte se na dívčí polovinu, která bojuje o snové peníze v Hotelu Paradise.

Viera Klíčová

Rodačce z Bratislavy je 26 let. Tato bruneta s hnědýma očima se živí jako tanečnice - striptérka. Nejčastěji si obléká šaty a legíny a obchod se spodním prádlem bere útokem. V soutěži je momentálně volná bez partnera. Její muž snů by měl mít krátké vlasy, modré oči s vysportovanou postavou, kterou vášnivě uplatní v posteli.

Nikol Trojanová

Partnerce Leo Beránka ze soutěže je 21 let. Má světle hnědé vlasy a zelenohnědé oči. Svými 167 centimetry patří mezi nejmenší účastnice. Ráda si zahřeší s gumovými medvídky při poslechu Lady Gaga. Budoucí partner by měl mít polodlouhé tmavé vlasy s modrýma očima. Její neskromnost volí za svého budoucího chotě opáleného sexy surfaře s rozcuchem.

Nela Slováková

Modrooké blondýně se 168 centimetry je 22 let. Nejčastěji se obléká do elegantního sexy oblečení v černé a červené barvě. Pokud se k ní nakloníte, ucítíte s jistotou parfém Dolce & Gabbana. Partner by měl být opravdu hodně vysoký s krátkými vlasy a tmavýma očima. Určitě si potrpí na svalnaté seriózní typy. V soutěži bydlí na pokoji s Nikolou Cigolinovem.

Diana Vagoová

Diana žije v Galantě a má tmavě hnědé vlasy a oči. Měří 168 centimetrů a ujíždí na seriálu Zoufalé manželky. Pokud mlsá, tak jedině Pikao. V baru ji nejčastěji uvidíte s nápojem Virgin Swimming nebo s vodkou. Muž snů musí mít tmavé vlasy a hnědé oči. Romantický tip, který je občas vážný a hlavně věrný. V soutěži se spojila s Michalem Rockwoodem.

Zuzana Plačková

Zuzce je 20 let a pochází z Bratislavy. Se svými 180 centimetry je nejvyšší z dívek. Blondýna s modrýma očima si libuje v módních značkách Gucci, Praada, Terranova a Max Marra. Nejoblíbenějším stravovacím místem je burgerland. Partner může mít jakékoliv vlasy i oči, ale musí mít vkus na oblékání a být zábavný. V Hotelu Paradise se ubytovala s Patrikem Némethem známým pod přezdívkou Romeo.

Jana Zezulová

Nejmladší účastnici soutěže je 19 let a pochází z Olomouce. Má hnědé vlasy i oči a ujíždí na filmu Román pro Ženy. Mezi nejoblíbenější sport patří lyžování. Pokud jde o jídlo, miluje knedlo-vepři-zelo a k tomu colu. Budoucí muž by měl mít krátké hnědé vlasy a modré oči. Zbožňuje malé postavy. Jak vyplnila do dotazníku, chlap bez břicha je jako hrnec bez ucha. Partnerem v reality show je jí Tomáš Macháček.

 

 

 

Lidé umírají smutkem. Jsou už měsíce zamčení a v hrozném stresu, kritizuje Vobořil | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama