reklama

Dnes začíná další ročník StarDance: Které hvězdy si v následujících týdnech zatančí?

Dnes večer začne jubilejní desátý ročník StarDance. Které hvězdy letos změří své síly v taneční soutěži, kterou odvysílá Česká televize?

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Letošní jubilejní ročník opět nabídne deset tanečních párů ve složení vždy známá tvář a profesionální tanečník. Soutěží se již tradičně ve standardních a latinskoamerických tancích.

Jak uvedla ČTK, jsou největšími favority letošního ročníku bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová (4:1 - 5,5:1) a herec Matouš Ruml (4,5:1 - 6:1). Jde na ně také většina sázek, i když jejich objem je nízký. Soutěž letos nemá vyloženého outsidera, nejmenší šance na výhru mají podle bookmakerů rybář Jakub Vágner, zpěvák Ondřej Ládek alias Xindl X a spisovatelka Radka Třeštíková. Vyplývá to z odpovědí zástupců sázkových kanceláří, které dnes ČTK oslovila.

Pokud jde o porotu, letos dozná změn. Na místa Radka Balaše a Václava Kuneše zasednou tanečník Jan Tománek a Richard Genzer, který soutěžil v poslední řadě. Moderátorská dvojice zůstává ve stejném složení - těšit se můžeme na Terezu Kostkovou a Marka Ebena.  

První kolo začne dnes ve 20:00 a bude věnované zesnulému zpěváku Karlu Gottovi.

Na které páry se letos můžeme těšit?

reklama
reklama