reklama

Zhubněte s profesionály: Přihlašte se a vyhrajte!

Zhubněte s Žena.cz pod dohledem profesionálů.

Foto: Isifa/Thinkstock

Žena.cz připravila pro své čtenářky příležitost kompletně změnit svůj životní styl a během následujících tří měsíců se zdarma zúčastnit speciální proměny s odborníky.

Pokud máte chuť a odvahu vyzkoušet jaké to je pod dohledem zkušených specialistů pracovat na své figuře, nastartovat svůj život ke zdravým návykům a získat do léta svoji vysněnou postavu, máte právě šanci.

Vyhrajte tříměsíční péči

V proměně čeká na jednu z vás tříměsíční individuální výživový plán od specialistů na výživu ze Světa zdraví, osobní trenérka s tříměsíčním členstvím do fitness centra pro ženy Contours, závěrečná proměna v klinice estetické medicíny Petra Clinic i zajímavé odměny v podobě sady produktů zn. Tefal a další ceny od partnerů proměny.

Zajímá vás, jak vypadá proměna pod dohledem profesionálů, chtěla byste kompletně změnit svoje návyky, cítit se zkrátka dobře a zhubnout do léta přebytečné kilogramy?

Pak se těšíme na vaše přihlášky.

Jak se přihlásit?

Napište do úterý 31. března 2015 do půlnoci proč bychom vás měli vybrat. K motivačnímu dopisu o délce max. 10-15 vět přiložte dvě aktuální fotografie celé vaší postavy, informaci, zda jste ochotná vystoupit před objektivem fotografa a tyto údaje společně s vaším jménem, věkem, bydlištěm, váhou, výškou, vztahem k pohybu a k jídlu pošlete na email [email protected].

Těšíme se na vaše přihlášky a setkání s vybranými. Již na ty čekají zajímavé odměny.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nádobí, které usnadní vaření, pečení i ohřívání v mikrovlnce

Granule škodí psům i kočkám. Víte, jak se dělají?

Jakou nemoc má vlastně Gross? Třeba je všechno jinak


Dítě roku 68 a brutalistní klenot. Mohutnost InterContinentalu zjemňuje nádvoří | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama