reklama
 

Zhubněte s námi: U nás vyhrává opravdu každý!

Připravili jsme pro vás velkou patnáctidenní soutěž o skvělé ceny, které vám pomohou zhubnout! Přihlašte se a vyhrajte!

Foto: Profimedia.cz

Dali jste si v novém roce předsevzetí a nedaří se vám ho plnit? Nebo jste si naopak nedali žádné a zatím váháte, jak začít? Nevadí! Připravili jsme pro vás velkou patnáctidenní soutěž o skvělé ceny, které vám pomohou zhubnout!

Každý ze soutěžících, kteří vyplní registrační formulář (niže) obdrží 14denní vstup do některé z mnoha poboček fitness studia EXPRESKA po celé České republice, a nejen to...

Kromě již zmíněného vstupu do EXPRESKY, které získá opravdu každý, budeme navíc denně až do 30. ledna losovat jednu soutěžící, která obdrží hlavní cenu dne. (Po 30. lednu již neregistrujte)

Vyberte si! Úžasných 15 denních výher čeká právě na vás. Jsou následující:

PO 16.1. 2012 - Voucher na 10 x 50minutovou detoxikační lymfodrenáž ve studiu Body Calm. Detoxikační kúra v podobě lymfodrenáže z vašeho těla vyžene škodlivé látky. Navíc nastartuje látkovou výměnu a kromě toho ještě pocítíte přiznivé účinky i na svojí pokožce, která bude krásně hladká a hebká.

ÚT 17.1. 2012 - Voucher na 6 ošetření estetickou rázovou vlnou na klinice Esthetic Medical Clinic. Zbavte se jednou pro vždy nevzhledně vypadající pomerančové kůže. Díky akčnímu balíčku na vás čeká ošetření estetickou rázovou vlnou na nově otevřené supermoderní klinice Esthetic Medical Clinic, která je odnoží známé Esthetic Laser Clinic.

ST 18.1. 2012 - Voucher na kryolipolýzu ve Forlen Studiu. Díky nejmodernější metodě řízeného hubnutí, kryolipolýze, docílíte efektivních výsledků již po první kúře. Navíc finálně! Vyzkoušejte bezbolestné ošetření, které vás vrátí do hry a dodá díky získané dokonalé figuře potřebné sebevědomí!

ČT 19.1. 2012 - Voucher na měsíční permanentku s neomezenými vstupy v komorní prostředí Fitness Karlín s individuálním přístupem, cvičební plánem  a poradenstvím. V příjemném domácím prostředí vám sestaví cvičební plán šitý na míru. Po měsíčním cvičení se nebudete stačit divit, co vaše tělo dokáže! Kromě cvičení vám nabídnou i doplňkovou výživu a relaxaci v soláriu nebo při masážích. 

PÁ 20.1. 2012 - Voucher na 30minutovou kavitaci a 20 minutovou lymfodrenáž ve studiu Mary Rose. Moderní, bezbolestná a především vysoce účinná alternativa chirurgické liposukce! Díky kavitaci a následné lymfodrenáži zredukujete množství tukových buněk, zlepšíte elasticitu pokožky a zbavíte se nenáviděné pomerančové kůže!

SO 21.1. 2012 - Voucher na 50 minut vakuové masáže STARVAC a 30 minut lymfodrenáže ve studiu Body Calm. Dopřejte si 50 minut vakuové podtlakové masáže přístrojem STARVAC, aplikaci zeštíhlujícího séra a 30 minut přístrojové lymfodrenáže.

NE 22.1. 2012 - Voucher na hubnoucí balíček ve studiu Body Calm. Balíček obsahuje: konzultace s nutričním specialistou včetně posouzení jídelníčku, diagnostika těla analyzátorem, 5x vybrané ošetření, 5x lymfodrenáž. Vybírejte mezi neivazivní liposukcí, radiofrekvencí, vakuem, kryolipolýzou, nebo kombinujte.

PO 23.1. 2012 - Voucher na měsíční neomezený vstup do fitness centra Olgy Šípkové  v Kongresovém centru. Vyzkoušejte na 1 měsíc neomezený vstup do Health & Fitness centra Olgy Šípkové v Praze. Členství zahrnuje vstup do posilovny, na spinning, na aerobiky a do regenerace (bazén, sauna, vířivka a pára).

ÚT 24.1. 2012 - Voucher na kombinaci kryolipolýzy, radiofrekvence a lymfodrenáže ve studiu Body Calm. Kombinujte 3 nejúčinnější ošetření současnosti - zhubněte, detoxikujte a vyhlaďte celulitidu. 45 minut kryolipolýzy + 30 minut radiofrekvence + 30 minut lymfodrenáže a navíc dárek 30 minut faceliftu. Celkem 135minutové ošetření.

ST 25.1. 2012 - Voucher na kombinaci 60minutové kryolipolýzy těla + 30minutového faceliftu obličeje ve studiu Body Calm. Celkem 90 minut hýčkání pro vaši krásu. Kryolipolýzu provádí zdravotnický personál.

ČT 26.12. 2012 - Voucher na 3hodinový BALÍČEK KRÁSY: nutriční poradenství s návrhem jídelníčku (60 minut), neinvazivní liposukce (60 minut) a lymfodrenáž včetně zábalu (60 minut) ve studiu Body Calm. Velký balíček péče, který obsahuje kavitaci nebo radiofrekvenci, lymfodrenáž včetně zeštíhlujícího zábalu a nutriční poradenství s vyhodnocením vašeho jídelníčku. A jako bonus získáte speciální detoxikační čaj!

PÁ 27.1. 2012 - Voucher na kryolipolýzu ve Forlen Studiu. Díky nejmodernější metodě řízeného hubnutí, kryolipolýze, docílíte efektivních výsledků již po první kúře. Navíc finálně! Vyzkoušejte bezbolestné ošetření, které vás vrátí do hry a dodá díky získané dokonalé figuře potřebné sebevědomí!

SO 28.12. 2012 - Voucher na měsíční permanentku s neomezenými vstupy v komorní prostředí Fitness Karlín s individuálním přístupem, cvičební plánem a poradenstvím. V příjemném domácím prostředí vám sestaví cvičební plán šitý na míru. Po měsíčním cvičení se nebudete stačit divit, co vaše tělo dokáže! Kromě cvičení vám nabídnou i doplňkovou výživu a relaxaci v soláriu nebo při masážích

NE 29.1. 2012 - Voucher na 30minutovou kavitaci a 20minutovou lymfodrenáž ve studiu Mary Rose. Moderní, bezbolestná a především vysoce účinná alternativa chirurgické liposukce! Díky kavitaci a následné lymfodrenáži zredukujete množství tukových buněk, zlepšíte elasticitu pokožky a zbavíte se nenáviděné pomerančové kůže!

PO 30.1. 2012 - Voucher na měsíční neomezený vstup do fitness centra Olgy Šípkové v Kongresovém centru. Vyzkoušejte na jeden měsíc neomezený vstup do Health & Fitness centra Olgy Šípkové v Praze. Členství zahrnuje vstup do posilovny, na spinning, na aerobiky a do regenerace (bazén, sauna, vířivka a pára).

Ceny do soutěže dodává Amplion.cz

VEŠKERÉ INFORMACE O SOUTĚŽI A PODROBNÁ PRAVIDLA SE DOZVÍTE ZDE!

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama