reklama

Ženy si užijí maraton Zumby

V sobotu se v Praze sejdou milovníci Zumby, aby prověřili svou kondici

zumba
zumba | Foto: Isifa/Thinkstock

Solarium Fitness BBC se rozhodlo prověřit, kolik milovníků Zumby je ochotno tančit v rytmu salsy a jiných exotických melodií celkem čtyři hodiny. Pořádají Zumba maraton v OC Park Hostivař. Na značkách musí být zájemci už v 9 hodin ráno, aby si urvali nejlepší místo. Samotné "zumbačení" bude trvat do 15 hodin a během něj dojde na šest lekcí zumby s opravdovými profíky, kteří už dobře vědí, co znamená závislost na zumbě. Pokud si účastník koupí nápoj, nemusí už platit za vstupenku.

Po příjemné relaxaci lze odejít domů třeba o nějaké kilo lehčí a třeba i o nějakou výhru bohatší. Pro návštěvníky jsou totiž připraveny zajímavé ceny (volné vstupy do solária nebo boty Adidas). To vše lze získat jen tak, ve víru zumby!

Zumba se v poslední době stala opravdu fenoménem, a to zejména u žen. Spojuje posilovací cviky s tanečními kroky. Zábavnou formou se podaří docílit toho, že tělo dobře spaluje tuky a tvaruje svalstvo. Pohyb, energie, relax, výhry, to vše už tuto neděli v OC Park Hostivař od 9 hodin.

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama