reklama

Žena zahodila zásnubní prsten nevěrného manžela do řeky, našel jej potápěč

Američanka před časem zahodila svůj zásnubní prsten s diamantem do řeky poté, co zjistila, že jí byl manžel nevěrný. Celou akci navíc natočila na sociální síť TikTok, díky čemuž jej nakonec našel potápěč. Přesné místo šperku zjistil i díky Google mapám.

Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Shutterstock

Dva a půl měsíce poté, co rozhořčená 40letá Američanka odhodila svůj zásnubní a snubní prsten do řeky nedaleko města Virginia Beach na východě USA, jej našel dobrodružný potápěč Jake Koehler. 

Místo, kde uživatelka tinktink79 sociální sítě TikTok prsteny s diamantem demonstrativně odhodila, našel pomocí Google map. Koehler podle serveru Daily Dot netušil, odkud žena pochází, a na video narazil před pár týdny.

Lidé přitom pod ženiným záznamem vtipkovali, že se pro prsten vyrazí potápět. Jediný Koehler, jenž je známý svými potápěčskými kousky na YouTube, se do pátrání nakonec skutečně pustil. Cesta ze státu Georgie do Virginie a zpět mu zabrala zhruba 20 hodin, a jak sám připustil, netušil, jestli při lovu bude úspěšný. 

Koehler, kterého na YouTube sleduje více než 10 milionů uživatelů, se do řeky nedaleko města Virginia Beach potopil s detektorem kovu a kromě ženina prstenu a pár drobných našel taky vidličku a iPhone. Přestože nenašel ženin snubní prsten, ale pouze ten zásnubní, jeho nadšení bylo i tak obrovské. 

Na videu, které má již více než půl milionu zhlédnutí, mimo jiné říká, že si myslel, že Američanka odhození prstenů jenom hrála. A protože celá historka vznikla díky videu na TikToku, nezapomněl dát potápěč sestříhanou verzi také na tuto sociální síť. 

Koehler se následně zeptal svých fanoušků, co by s nálezem měl udělat. Žena jej údajně zpět nechce. Někteří mu navrhli, aby jej prodal a za utržené peníze koupil prsten své přítelkyni, jiní mu poradili, aby peníze daroval potravinovým bankám nebo fondům na boj proti koronaviru. 

reklama
reklama
reklama