reklama

Zajímavý výlet pro celou rodinu? Svíčkárna Rodas!

Chcete pro děti netradiční výlet, kde si mohou něco vyrobit? Vezměte je do svíčkárny!

Foto: profimedia.cz

Chtěli byste s rodinou zažít výlet plný dobrodružství a kreativity? Zkuste navštívit svíčkárnu Rodas, která nabízí zajímavé exkurze a možnost vyrobit si vlastní svíčku.

Neseďte o víkendu doma a vydejte se na rodinný výlet, kde poznáte malou farmu a život v profesionální svíčkárně hned kousek za Prahou.

Svíčkárna

Svíčkárna Rodas nabízí návštěvníkům minifarmu, prodej svíček všech velikostí a barev a navíc ještě exkurzi, kde si budete moci vyrobit vlastní svíčky. Exkurze pro veřejnost probíhá každou středu a pátek od 15 do 19 hodin. V sobotu a v neděli si pak sami můžete vyrobit vlastní svíčku od 10 do 18 hodin. Součástí je prohlídka minifarmy a výrobního provozu. Vstupné je zdarma a výroba svíček či plnění koupelových solí je od 10 korun.

Tradice firmy

Svíčkárna působí už od roku 1990 v Šestajovicích u Prahy na ploše 4500 metrů čtverečních. Od roku 2005 nabízí společnost možnost exkurzí do výroby svíček. Od roku 2008 má firma otevřenou podnikovou prodejnu a zahájili prodej svíček. Důležitým bodem bylo získání známky Turistického suvenýru.

Parfémy a zábava

Kromě krásné prodejny, je ve firmě posezení pro padesát lidí. Užijete si tak příjemné odpoledne. Společnost Rodas také vyrábí parfémy, které jsou v místě k prodeji. Kromě výroby svíčky, si děti užijí minifarmu. Po celý rok každý víkend mohou návštěvníci přijít na minifarmu. Otevřená je zdarma každou středu a pátek od 15 do 19 hodin a v sobotu od 10 do 18 hodin. Na farmě se chovají shetlandští poníci, holandské mini kozičky, kvésánské mini ovečky, gottigenská mini prasátka, sovy pálené, bažanti, husy labutí a zdrobnělé slepičky. Vydejte se s celou rodinou poznávat život ve svíčkárně.

Prokop: Lidí, kteří nechtějí žádná opatření, je málo. Roušky jich odmítá pár procent | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama