reklama
 

Zahrajte si slavnou "létací" scénu z Titanicu!

Chcete si slavnou romantickou scénu vyzkoušet na vlastní kůži? V kině IMAX máte šanci!

Foto: www.titanicmovie.com

Obnovená premiéra amerického velkofilmu Titanic právě vplouvá do kin trojrozměrná.

Zahrajte si slavnou scénu na přídi přímo v kině IMAX!

Titanic je opět v kinech

Film Titanic (1997) režiséra Jamese Camerona má dnes premiéru v 3D formátu. Slavnou "létací" scénu si můžete vyzkoušet pražském kině na Flóře na vlastní kůži. Před kinem IMAX totiž vyrostla několikametrová příď slavného Titanicu. Na příď Titanicu bude možné vstoupit a každý si bude moci sám zažít jednu z nejromantičtějších scén filmové historie vůbec. Scénu, v níž Leonadro DiCaprio a Kate Winslet s rozpřaženýma rukama na samotné špičce Titanicu "létají".

Vezměte s sebou partnera!

"Je to ideální příležitost pro zamilované páry pořídit si společně fotografii z ikonické scény jednoho z nejslavnějších filmů všech dob a stát se na chvíli Jackem a Rose, kteří na palubě Titanicu prožili svou osudovou lovestory," říká k nápadu Robert Švec, marketingový manažer kina IMAX.

Během premiérového víkendu filmu, v sobotu a v neděli 7. a 8. dubna, bude u "skutečného" Titanicu před kinem připravený oficiální fotograf kina IMAX. Všechny zájemce o romantickou fotku z Titanicu vyfotí a osobní filmovou fotografii pošle v úpravě filmového plakátu Titanic 3D. Příď Titanicu přístupná veřejnosti pro prožitek z vlastní filmové scény bude v prostorech před kinem IMAX instalována minimálně do 15. dubna 2012. To je přesně sto let od doby, kdy se 15. dubna 1912 Titanic potopil. 

 

Náprsenka dokonale kopírující každou křivku. Zendaya ohromila na cenách kritiků | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama