reklama

Zahrajte si slavnou "létací" scénu z Titanicu!

Chcete si slavnou romantickou scénu vyzkoušet na vlastní kůži? V kině IMAX máte šanci!

Foto: www.titanicmovie.com

Obnovená premiéra amerického velkofilmu Titanic právě vplouvá do kin trojrozměrná.

Zahrajte si slavnou scénu na přídi přímo v kině IMAX!

Titanic je opět v kinech

Film Titanic (1997) režiséra Jamese Camerona má dnes premiéru v 3D formátu. Slavnou "létací" scénu si můžete vyzkoušet pražském kině na Flóře na vlastní kůži. Před kinem IMAX totiž vyrostla několikametrová příď slavného Titanicu. Na příď Titanicu bude možné vstoupit a každý si bude moci sám zažít jednu z nejromantičtějších scén filmové historie vůbec. Scénu, v níž Leonadro DiCaprio a Kate Winslet s rozpřaženýma rukama na samotné špičce Titanicu "létají".

Vezměte s sebou partnera!

"Je to ideální příležitost pro zamilované páry pořídit si společně fotografii z ikonické scény jednoho z nejslavnějších filmů všech dob a stát se na chvíli Jackem a Rose, kteří na palubě Titanicu prožili svou osudovou lovestory," říká k nápadu Robert Švec, marketingový manažer kina IMAX.

Během premiérového víkendu filmu, v sobotu a v neděli 7. a 8. dubna, bude u "skutečného" Titanicu před kinem připravený oficiální fotograf kina IMAX. Všechny zájemce o romantickou fotku z Titanicu vyfotí a osobní filmovou fotografii pošle v úpravě filmového plakátu Titanic 3D. Příď Titanicu přístupná veřejnosti pro prožitek z vlastní filmové scény bude v prostorech před kinem IMAX instalována minimálně do 15. dubna 2012. To je přesně sto let od doby, kdy se 15. dubna 1912 Titanic potopil. 

 

Objevila jsem, co mám v medicíně dělat. Zdraví někdy není v nabídce, říká paliatrička | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama