reklama

Z jeho kamaráda se stala žena: Chtějí se vzít

Christopher se chce oženit s kamarádem z dětství, je z něj sexy žena!

Foto: Repro: Mirror

Chris a Kevin se znají od dětství. Hráli spolu fotbal, lítali po ulici a jezdili na kole. Nebyli bez sebe ani chvilku. Když se po delší odmlce znovu uviděli na narozeninové oslavě, z jednoho byla překrásná žena. Byla to láska na první pohled.

"Pozval jsem Kevina na oslavu, když jsem ho uviděl ve dveřích, byla z něj ohromující a krásná žena jménem Fay. Zamiloval jsem se do ní na první pohled," říká Christopher Dodd v rozhovoru pro britský deník The Sun.

Potřeboval jsem čas

Christopher přiznává, že mu trvalo nějaký čas, než se se skutečností vyrovnal, ale nikdy se na Fay nepodíval s odporem, naopak. "Rodiče byli blízkými kamarády, proto pro nás bylo přirozené trávit spolu hodně času," vysvětluje Chris.

Cítil, že je něco jinak

Už od dětství Kevin Purdham cítil, že je něco jinak. "Hrál jsem si s auty, zbraněmi a sportoval jsem jako ostatní kamarádi, ale také jsem miloval panenky," přiznává Fay v rozhovoru pro Daily Mail.

Doporučujeme: Slavní homosexuálové: Kdo se konečně přiznal?

Ve dvanácti si Fay uvědomil, že je nejspíš gay. Tajně si oblékal šaty své sestry a zkoušel různé dámské paruky. Později už experimentoval s make-upem a sám si kupoval vlastní dámské oblečení

V šestnácti letech začal brát ženské hormony a přestával si hrát s Chrisem, který se za pár měsíců odstěhoval s rodinou pryč. Ztratili mezi sebou kontakt. U Kevina začala přeměna v ženu, zmizelo ochlupení, kůže se zjemnila a hlas ztratil na hrubosti.

Setkání a šok

Znovu se viděli až na 21. narozeninách Christophera. Ale místo usměvavého kluka dorazila sexy žena, za kterou se každý otáčel.

Náš tip: Chcete vyšší plat? Musíte mít pravidelný sex

"Jakmile mě spatřil, přišel ke mně a řekl, Bože, vypadáš úplně jinak," vzpomíná Fay. Ten večer si hodně povídali a zjistili, že se přitahují. Nakonec se políbili. Oba dva potvrzují, že už v ten moment pochopili, že je to tak správně. Ze začátku to pro Chrise bylo velmi těžké, znal ho jako kluka, teď jej přitahoval úplně jinak. Ale už od začátku vztahu Fay respektoval jako ženu.

Změna pohlaví a zmražené spermie

Pár se rozhodl, že spolu založí rodinu. Kevin, dnes už Fay, si zamrazil před operací pohlaví spermie. "Jsem velmi šťastná, že nás osud znovu svedl dohromady. Vím, že Chris je muž mých snů a já pro něj partnerkou do nepohody," upřesňuje Fay Purdham.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Dům z konopí a vápna. Vyjde vás je na 14 000 Kč

Chcete levně cestovat? Víme, jak a kde ušetřit!

Pomluva mi vzala práci a zničila život. Dá se bránit?

Kauza Bečva: Řekli mi, že není třeba najít viníka. Chybí klíčové vzorky, říká expert | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama